Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Szakal - 05-07-2012 09:03 PM

http://www.bokser.org/content/2012/07/05/102459/index.jsp

Ja mam nadzieję, że to tylko taki nieudany żart ze strony Wasilewskiego...


RE: Artur Szpilka - Mastrangelo - 05-07-2012 09:25 PM

(05-07-2012 09:03 PM)Szakal napisał(a):  http://www.bokser.org/content/2012/07/05/102459/index.jsp

Ja mam nadzieję, że to tylko taki nieudany żart ze strony Wasilewskiego...
Hahaha, no wybuchłem śmiechem.
Muahaha ludzie,
"Jeżeli miałby być kolejny taki krok, to już chyba tylko bracia Kliczko, bo po drodze nikogo takiego tak naprawdę nie ma".


RE: Artur Szpilka - Jerome - 05-07-2012 09:41 PM

@Masterangelo
@Szakal
Też to widziałem i niezłą bk miałem TongueTongueTongueTongue Myślę, że to niesmaczny żart albo jakieś nadmierne podniecenie TongueBig Grin


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 06-07-2012 08:06 AM

Czyli teraz kilkanaście walk z rywalami typu Saulsberry a potem walka z Władimirem.


RE: Artur Szpilka - Jerome - 06-07-2012 09:36 AM

Ja do dziś się zastanawiam, co to za pas do ringu wniósł Saulsberry ;D
Co jak co ale ta walka była chociaż ciekawa. Szkoda, że grubas kondycje stracił bo mogłoby być ciekawie. Może trochę ładniejszy knockout ;pp


RE: Artur Szpilka - PeterManfredo - 06-07-2012 10:25 AM

ZGI WBS ISA ABS DEL PACIFIC BALTIC KFC OF THE WORLD


RE: Artur Szpilka - Jerome - 06-07-2012 10:46 AM

@PeterManfredo
Interim jeszcze trzeba dodać Tongue


RE: Artur Szpilka - tripp10 - 06-07-2012 12:24 PM

Szpila będzie mistrzem. Jeśli mu się w głowie nie poprzewraca i podciągnie się we wszystkich elementach. Szanse ma, bo po odejściu Klitschko's Heavyweight nie będzie miało takiego dominatora. Ale prawdopodobnie będzie takim mistrzem jak Włodarczyk, czyli dopcha się do do koryta i będzie obijał przeciętniaków. Życzę Szpilce, żeby dał wszystkim kibicom jak najwięcej emocji i został mistrzem świata, jednak tak jak tu już pisaliście czeka go bardzo dużo pracy. Szczególnie nie podobają mi się jego słabe umiejętności techniczne. Z bardzo dobrej techniki słyną przecież Gołota i Adamek.


RE: Artur Szpilka - Szakal - 06-07-2012 12:35 PM

(06-07-2012 12:24 PM)tripp10 napisał(a):  Szanse ma, bo po odejściu Klitschko's Heavyweight nie będzie miało takiego dominatora
Jeżeli Szpilka ma czekać z walką o pas na wakat po Braciach, to i tak nie daję mu szans na mistrzostwo. Czemu? Zobaczmy kto wtedy będzie najbardziej się liczył: Fury, Price, Wach, Bojcow, Arreola, Mitchell, Wilder, Gerber, Chisora, Powietkin, Helenius, zapewne Stiverne, być może Abdusalamow (z takim kowadłem w łapie są na to szanse).

Z którym z tych pięściarzy dajesz Szpilce szanse i dlaczego?

Nie mówiąc o tym, że zanim Władimir odejdzie na emeryturkę i zwakuje pasy minie wiele, wiele czasu...

PS. "Jeśli [...] podciągnie się we wszystkich elementach" - wydźwięk tego zdania jest tak dziwny, że aż zabawny. Życzę powodzenia w poprawianiu WSZYSTKIEGO... ;]


RE: Artur Szpilka - tripp10 - 06-07-2012 12:42 PM

A który bokser w HW poza braćmi jest we wszystkich elementach doskonały?
Adamek potrzebuje więcej balansu i nauczy się tego w wieku 36 lat?
Cios Szpilki wcale w mojej opinii nie jest nokautujący, ale przyzwoity jak na tą wagę, balans też widać, szybkość dość nawet plus kondycja jest.
Do czasu odejścia Wladimira nawet za 5 lat systematycznie się poprawiając na pewno będzie miał szanse na Title Shota. A w boksie wszystko jest możliwe.
Byleby tylko nie popieprzyło się w główce i żeby promotorzy nie kpili z kibiców i Szpilki. Dużo przed nim pracy, ale ja mu niczego nie odbieram.