Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Jerome - 27-06-2014 04:21 PM

(27-06-2014 06:55 AM)RedHawk napisał(a):  Żaden bokser, który bazuje na refleksie, balansie ciała, szybkich ciosach nie będzie silny fizycznie.

Tyson? Haye?


RE: Artur Szpilka - Pakman - 27-06-2014 04:28 PM

Ali, Frazier, Holyfield ?


RE: Artur Szpilka - Jerome - 27-06-2014 04:40 PM

Dokładnie, jest mnóstwo przykładów. Ja podałem te najbliższe memu sercu Wink


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 27-06-2014 05:18 PM

@Jerome
Haye jest silny fizycznie? no chyba nie....

Właśnie wróciłem z ważenia w Rzeszowie. Fajna sprawa miałem okazje zrobić sobie fotki z takimi pięściarzami jak Głowacki,Janik, Dąbrowski czy z trenerem Fiodorem Łapinem. Z tym ostatnim nawet zamieniłem parę zdań na temat walki Szpilki z Adamkiem. Dostałem jasną odpowiedź, walka Adamek-Szpilka najprędzej za pół roku, nie w październiku. Jeszcze taki mały offtop, fajni ludzie naprawdę zwłaszcza Głowacki i Łapin. Łukasz Janik trochę dziwny... strasznie nakręcony przed walką, siedział nie daleko mnie i co chwile robił walkę z cieniem na siedząco.


RE: Artur Szpilka - Sander - 27-06-2014 08:55 PM

Trochę offtop panowie.


RE: Artur Szpilka - Jerome - 27-06-2014 09:11 PM

@Sander
Niby gdzie?

@RedHawk
Przed walką z Chisorą to Del Boy miał Haye'a przestawiać po ringu a jak było?


RE: Artur Szpilka - Sander - 27-06-2014 09:14 PM

@Jerome
Pisanie o tym, czy Ali, Frazier, Haye są silni fizycznie...

Cytat:Przed walką z Chisorą to Del Boy miał Haye'a przestawiać po ringu a jak było?

Tutaj też.


RE: Artur Szpilka - redd - 27-06-2014 09:15 PM

Haye w HW nie jest silny fizycznie.

Wasilewski ma ostatnio problemy. Jedni nie chcą walczyć (Kołodziej), drugim trudno znaleźć przeciwnika (Włodarczyk), trzeci zbyt się wyrywają (Szpilka).

Artur po Jenningsie sypał głowę popiołem i zapowiadał, że "da się poprowadzić" promotorowi. Dzisiaj mówi zupełnie co innego, zero wyciągania wniosków.Na czerwiec miał być Aguillera w Rzeszowie, ale Szpilce nie podobała się gaża. W takim razie na kim on chce się boksu uczyć? Walka z Adamkiem na ten etap kariery jest mu zupełnie niepotrzebna. Jeżeli Adamek nie odpuści przygotowań, nie postarzeje się za bardzo boksersko, to szanse Szpilki nie są zbyt wielkie. Do tego eksperymenty z wagą (wcześniej niesprawdzone) + wielka presja na Artura w tej walce, który przecież przegrał ostatni pojedynek. Nie dość, że Szpila sportowo ma sporo niedociągnięć, to do tego dochodzi sporo znaków zapytania.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 27-06-2014 09:29 PM

@Jerome
Nie chcesz chyba powiedzieć, że Haye jest silniejszy fizycznie od Chisory? co jak co, ale ten gość jest silny jak byk (co nie przekłada się na siłę ciosu).


RE: Artur Szpilka - pyra90 - 27-06-2014 10:18 PM

Zazwyczaj jest tak że jeden bokser jest albo silny fizycznie albo ma silny cios .
Tyson : Silny cios + siła fizyczna -
Holly : Silny cios - siła fizyczna +
Marciano : Silny cios + siła fizyczna -
Gołota : Silny cios - siła fizyczna +

Ale są tacy co mają i jedno i drugie :

Foreman : Silny cios + siła fizyczna +
Liston : Silny cios + siła fizyczna +
Jim Jeffries : Silny cios + siła fizyczna +

chcecie sobie poczytać to :http://www.eastsideboxing.com/weblog/news.php?p=89&more=1