Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Joker - 11-01-2014 09:50 AM

Crumb
Do mnie to było o tym pojechaniu w szachy?Jeśli tak to masz racje w szachy jestem ciemny(co innego w warcaby ale to inna bajka).Nigdy nie grałem jak i nie miałem szansy się nauczyć grać w tą piękną gre.


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 11-01-2014 01:32 PM

Joker
Nie, to prawdopodobnie do mnie było Tongue

Crumb
A czy ja mówię, że by mnie nie ograł? Pewnie tak, ale odpuściłbyś sobie pisanie, że nie umiem grać w szachy, jak mnie nie znasz. Kiedyś w to nawet niezły byłem, nawet jakieś bardzo drobne sukcesiki miałem w turniejach, ale nie grałem w to już z 5-6 lat. Więc zasady pamiętam, ale prawdopodobnie każdy kto choć trochę czynnie gra jedzie mnie do jednej bramki.


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 11-01-2014 01:39 PM

(11-01-2014 01:32 PM)kubala1122331 napisał(a):  Joker
Nie, to prawdopodobnie do mnie było Tongue

Crumb
A czy ja mówię, że by mnie nie ograł? Pewnie tak, ale odpuściłbyś sobie pisanie, że nie umiem grać w szachy, jak mnie nie znasz. Kiedyś w to nawet niezły byłem, nawet jakieś bardzo drobne sukcesiki miałem w turniejach, ale nie grałem w to już z 5-6 lat. Więc zasady pamiętam, ale prawdopodobnie każdy kto choć trochę czynnie gra jedzie mnie do jednej bramki.

Ja jestem leszcz ,ale możemy kiedyś pyknąć partyjkę.Tongue


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 11-01-2014 01:58 PM

Jeśli znasz jakąś stronkę to można by kiedyś na tygodniu się zmierzyć Smile
Tylko dopiero w lutym, bo teraz to mam za przeproszeniem urwanie jajec Tongue


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 11-01-2014 07:48 PM

kubala1122331
W lutym jeśli nie zapomnę to napiszę do Ciebie na PW.


RE: Artur Szpilka - Sander - 30-01-2014 02:46 PM

Jak tak oglądam wywiad ze Szpilką na temat walki z Jenningsem którego udzielił po powrocie do Polski konkurencji to jestem pozytywnie zaskoczony.

Wyluzowany, uśmiechnięty, wie co zrobił źle i pełen zapału do dalszej pracy - brawo!
Mam wrażenie jakby po tej porażce ze Szpilki zeszła ogromna presja. Oby to był jakiś punkt zwrotny w jego karierze.

Czytałem też gdzieś, że Artur myśli nad wprowadzeniem do swojej obrony podwójnej gardy i zwiększeniu masy.


RE: Artur Szpilka - Krzych - 30-01-2014 04:37 PM

On już i tak waży nienaturalnie dużo i jeszcze chce zwiększać masę bo był słabszy fizycznie w walce z Jenningsem? Siła fizyczna to jest w dużej części wrodzona w sensie naturalnych predyspozycji. To najlepiej widać na przykładzie Adamka. Niech sobie waży nawet 110kg, i tak będzie słabszy od kogoś ważącego naturalnie 100kg czy nawet 95. Adamek ma na sobie 10kg sztucznej masy i ona nie gra żadnej roli w walkach. No może po za tym, że go spowalnia. Tak samo Szpilka, on też ma z 5kg niepotrzebnego balastu na sobie. Zwiększenie masy nic mu nie da a wywoła szereg negatywnych skutków. W mniejszych wagach tak to nie wygląda bo tam przechodzenie do wyższych kategorii oznacza bardziej zbijanie mniejszej ilości kilogramów niż nabieranie masy ale w wadze ciężkiej podnoszenie masy w większości przypadków nie ma żadnego sensu bo nabiera się tylko zbędnego balastu.


RE: Artur Szpilka - Matys - 30-01-2014 07:20 PM

Dobry koks by mu nie zaszkodził. Wrodzona siła swoją drogą, ale nawet nasz Gołota na samych ziemniakach to mógł jechać w amatorce. Niech on waży te 100-102 kilo, ale niech to będzie 100 kilo mięcha, bo ma ramę do tego. Tyle, że Łapin w życiu się nie zgodzi na takie "oszustwa".


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 30-01-2014 07:42 PM

@Matys
Dobry koks by mu nie zaszkodził? a co jeżeli kiedyś miałby powalczyć na jakiejś dużej gali z testami antydopingowymi?


RE: Artur Szpilka - Joker - 30-01-2014 07:49 PM

Wtedy Szpilka musiałby prosić Adamka o modlitwe w jego intencji żeby nie wpadł Big Grin