Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Gogolius - 04-01-2014 03:19 PM

Tez bym doradzil spojrzenie na ostatnich piec wyrazow w poscie BMH bo to tam jest jakze zmyslnie i przebiegle uktyty sens wypowiedzi.


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 04-01-2014 03:23 PM

No @RedHawk troszkę nie zrozumiał @BMH. Ale Ci panowie lubią się ze sobą kłócić, więc będą emocje na forum Tongue


RE: Artur Szpilka - Sander - 04-01-2014 03:39 PM

(04-01-2014 03:03 PM)Gogolius napisał(a):  W sumie dziwne ze Artur tak sie przyznaje wprost ze nie idzie mu na sparingu: zazwyczaj bokser ma za soba najlepszy oboz zycia, najlepsze warunki i w ogole nigdy nie czul sie tak rewelacyjnie.

Migawki z tego sparingu były w telewizji więc nie było co owijać w bawełnę Wink

Co do walki z Jenningsem @Martin to rozumiem osobiste sympatie do pięściarzy ale patrząc na argumenty czysto bokserskie to...
Jak dla mnie po obejrzeniu wszystkich walk Jenningsa jakie są w sieci i wszyskich walk Szpilki to jestem zdania, że tylko power punch może sprawić by Artur to wygrał.
Boksersko w wielu elementach Jennings jest o wiele lepszy i jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Naprawdę nie widzę Szpilki w tej walce na dziś. Artur może dużo mówić, zapewniać o wysokiej formie i determinacji ale 25 stycznia będzie miał duże kłopoty.
Nie jest to żadne hejtowanie a realna i moja osobista ocena sytuacji.


RE: Artur Szpilka - Martin - 04-01-2014 03:44 PM

(04-01-2014 03:39 PM)Sander napisał(a):  Co do walki z Jenningsem @Martin to rozumiem osobiste sympatie do pięściarzy ale patrząc na argumenty czysto bokserskie to...

Moje sympatie czy antypatie nie mają tu nic do rzeczy. Po prostu nie widzę w Jenningsie nikogo wyjątkowego i na tyle mocnego by mógł sobie ze Szpilki zrobić worek treningowy. Jeszcze trzy tygodnie i przekonamy się kto był w swych przewidywaniach bliższy prawdy. Ja stawiam na zaciętą i wyrównaną walkę bez faworyta i nic więcej.


RE: Artur Szpilka - Sander - 04-01-2014 03:46 PM

Ok rozumiem.
Ja za to obstawiam obnażenie braków Szpilki zakończone wysoką porażką na punkty lub czasówką w rundach 7-9.
Każdy inny wynik mnie zaskoczy - pozytywnie bo w końcu Szpilka jest nasz Wink


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 04-01-2014 03:59 PM

Ja również obstawiam dość łatwe zwycięstwo Jenningsa, bo jest chyba lepszy w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła, ale liczę na niespodziankę, w końcu to boks. Oby Artur zaskoczył świat, udowodnił jego antyfanom, że to talent czystej wody.


RE: Artur Szpilka - Joker - 10-01-2014 11:40 AM

Uwaga suchar!
Kevin patrz zbijam Ci konia Smile
[Obrazek: szpilka_johnson_szachy.jpg]


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 10-01-2014 11:45 AM

Artur myśli "Kurna, ciekawe czy pionkami można poruszać się w bok" Wink


RE: Artur Szpilka - Crumb - 11-01-2014 02:22 AM

haa haa haa...
daje sobie glowe uciac, ze by Cie w te szachy pojechal tak jak i 95% osob wypowiadajacych sie na tym forum. jestem prawie pewny ze ponad 50-60% nie zna zasad gry w szachy i nigdy w nie nie gralo.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 11-01-2014 09:48 AM

@Crumb
Ty to kurna jak ta wyrocznia z Matrixa.