Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Gogolius - 30-12-2013 06:55 PM

Jak Szpilka chce udowodnić, że Wach to drewno? Czyżby planował już kolejną potyczkę po zwycięstwie nad Bryantem?: >

Koszulka koszulką, ale ten wąsik to mnie rozpierdziela proporcjonalnie do długości włosków...


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 30-12-2013 06:58 PM

Ostatni Samuraj wygra z Bryantem jestem tego pewien.Wink


RE: Artur Szpilka - Joker - 04-01-2014 01:46 PM

http://www.bokser.org/content/2014/01/04/132440/index.jsp


RE: Artur Szpilka - BMH - 04-01-2014 02:18 PM

Optymizm Szpilki, to moglby przenosic gory! Troche mi to imponuje, choc z drugiej strony, gadaniem jeszcze nikt nie wygral. Nie lubie go jako czlowieka, ale za odwage trzeba go szanowac. Licze jednak, ze Bryant zamknie mu usta, i skonczy sie to ciagle odgrazanie. "Szpila", choc nabral troche pokory, to wciaz jednak za malo jak na moj gust... brutalna lekcja boksu, moze w tym przypadku bardzo pomoc.Wink Gorzej bedzie, jakby Polak wygra z Jenningsem... dopiero wyrosnie nam drugi James Toney.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 04-01-2014 02:47 PM

(04-01-2014 02:18 PM)BMH napisał(a):  Gorzej bedzie, jakby Polak wygra z Jenningsem...

Wyjdź i nie wracaj, błagam.


RE: Artur Szpilka - Joker - 04-01-2014 02:57 PM

RedHawk
Nie zrozumiałeś o co chodziło BMH?


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 04-01-2014 03:03 PM

Johnson przyjazni sie z Jennginsem i sparuje z nim od lat: to na cholere Szpilce Zimnoch.

W sumie dziwne ze Artur tak sie przyznaje wprost ze nie idzie mu na sparingu: zazwyczaj bokser ma za soba najlepszy oboz zycia, najlepsze warunki i w ogole nigdy nie czul sie tak rewelacyjnie.

Co do gadki o Perezie czy cos... mniejsza z tym.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 04-01-2014 03:09 PM

@Joker
Zrozumiałem, ale to co on BMH napisał jest poziomie zwykłego debila i zwykłego hejtera... Ok, rozumiem jak się kogoś nie lubi jako człowieka, nie kibicuje, ale życzyć mu porażki? brutalnej lekcji boksu? w dodatku polakowi i w dyscyplinie, która u nas po prostu leży i kwiczy? taki z niego fan boksu? ten gość już dawno przejawiał zwykłą zawiść do polskich bokserów (Adamek, teraz Szpilka). To jest taka zwykła pchełka chodząca po tym świecie i gryząca wszystkich w dupę, bo jak się komuś za dobrze wiedzie i ma jakąś szanse na sukces to taki BMH automatycznie dostaje ból dupy i sobie myśli ''Ale jak to? Szpilka pokonuje Jenningsa i jest tylko o jedną walkę wstecz przed mistrzowską szansą?! musi to przegrać! w końcu to cham i prostak!! nie to co ja, ja jestem ideałem chodzącym po tym świecie, nigdy nie popełniłem żadnego błędu! to ja zasługuje na jakiś sukces w życiu a nie ten łysy git''.


RE: Artur Szpilka - Joker - 04-01-2014 03:17 PM

I tu RedHawk za dużo zdecydowanie za dużo sobie dopowiedziałeś(w sposób słaby do tego :/).BMH chodziło raczej o to że Szpilce zrobi się ryj jak stąd do Glasgow jeśli wygra,co do przegranej chodzi raczej o kubeł zimnej wody na tą łysą głowe.
ps.Troche więcej kultury jest to jednak forum publiczne trzeba trzymać pion Wink


RE: Artur Szpilka - Martin - 04-01-2014 03:18 PM

@BMH
Nie wiem czy Szpilce pomoże brutalna lekcja boksu na przyszłość, może i tak, ale jeśli uważasz, że udzieli mu jej Jennings.....to Ci się dziwie.