Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Metzger - 02-12-2013 08:25 PM

(02-12-2013 06:48 PM)RedHawk napisał(a):  Źródło polsat sport... jeżeli Adamek zdementował te słowa w tym samym dniu to wątpliwe jest żeby kilka godzin wcześniej o czymś takim mówił.
A bo to pierwszy raz Adamek robi z gęby cholewę? Wcześniej po prostu nie zmieniał zdania tak błyskawicznie.


RE: Artur Szpilka - Joker - 02-12-2013 09:40 PM

Podobno Shaw ma przedstawić kandydature Szpilki jako rywala Jenningsa dla HBO.


RE: Artur Szpilka - Martin - 02-12-2013 10:05 PM

Szpilka vs Jennings? Taka walka to byłoby coś, a Artur wcale nie stałby wg mnie na straconej pozycji.


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 02-12-2013 10:36 PM

(02-12-2013 10:05 PM)Martin napisał(a):  Szpilka vs Jennings? Taka walka to byłoby coś, a Artur wcale nie stałby wg mnie na straconej pozycji.

Czym Szpila może przeciwstawić się Jennigsowi??


RE: Artur Szpilka - Joker - 02-12-2013 10:45 PM

(02-12-2013 10:36 PM)BESTIA napisał(a):  
(02-12-2013 10:05 PM)Martin napisał(a):  Szpilka vs Jennings? Taka walka to byłoby coś, a Artur wcale nie stałby wg mnie na straconej pozycji.

Czym Szpila może przeciwstawić się Jennigsowi??

Wiesz ma swoje ,myczki' Wink


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 03-12-2013 06:49 AM

Jesli zaboksowalby wg swoich predyspozycji do nacierania i zrobilby dobra forme to moglby dac niezla walke. Ale jesli jego transformacja w dystansowego technika trwa to walka do jednej bramki.


RE: Artur Szpilka - Crumb - 03-12-2013 09:37 AM

@Bestia
A ja spytam na odwrót.
A czym Jenning może przeciwstawić się Szpilce?
Dlaczego uważacie Jegnninga za jakiegoś wybitnego boksera bo ciężko mi to zrozumieć.
W sumie to męczył się z Liachoviczem całe 10 rund a Wilder zdjął go na jedną bombę. Czyli Wilder ma na bombę Jeggninsa?
Według mnie Szpilka i Jeggnins prezentują identyczny poziom i dlatego ta walka będzie mega kozacka bo nie wiadomo kto może wygrać i będzie bardzo wyrównana. Pare rund wygra Szpila a pare Jegninns. To będzie jedna z najciekawszych walk 2014 roku i obstawiam, że amerykańscy dziennikarze na długo ją zapamiętają i będę się jarać tą walką. Oczywiscie bede mocno trzymal kciuki za Szpilke i wierze w to, że wygra!


RE: Artur Szpilka - Joker - 03-12-2013 10:30 AM

Crumb
Postaram się odpowiedzieć na twoje pytanie czym ma się przeciwstawić Bryant naszemu Szpilce a więc:
-Świetny zasięg
-Dużo lepsza obrona
-Dobry cios
-Dobrze składa kombinacje
-Lepiej pracuje na nogach
-Atletyzm i siła
Teraz ty powiedz czym Artur ma się przciwstawić Jenningsowi?


RE: Artur Szpilka - BMH - 03-12-2013 10:40 AM

Nikt z wejscia nie odbiera wszystkich szans Polakowi, ale zeby od razu prezentowal identyczny poziomom jak Amerykanin? Badzmy uczciwi. Crumb, piszesz, ze Jennings meczyl sie z Liakhovichem? Jezeli tak, to tym bardziej moglbym napisac, ze Szpilke, przy linach obnazal Minto, dajac mu rowna walke, a wypalony i wyraznie past Mollo rzucal nim po ringu.
Bryant, bylby moim faworytem... powiedzmy 60-40, a walke zobaczylbym z duza ochota.


RE: Artur Szpilka - Joker - 03-12-2013 10:48 AM

Co ciekawe w ankiecie @Crumb zaznaczył:
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy
lepszy średniak go zleje i będzie
po karierze.
Troche dziwne bo Bryant napewno takim średniakiem jest.