Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Metzger - 02-12-2013 04:54 PM

(02-12-2013 04:29 PM)RedHawk napisał(a):  w necie pojawiła się informacja jakoby Adamek był gotów w styczniu podjąć walkę z Jenningsem co okazało się tylko plotką a co Adamek szybko zdementował
Ale tą plotkę puścił w obieg sam Adamek Smile A następnego dnia już się od niej odżegnywał.

Cytat: "Gdyby chcieli, żebym walczył z Jenningsem, to nie ma problemu".

Źródło: http://www.bokser.org/content/2013/11/30/190144/index.jsp


RE: Artur Szpilka - szalonyAli - 02-12-2013 05:13 PM

No faktycznie Nie było oficjalnej propozycji ze strony Jeningsa .Trochę za bardzo zasugeorowałem się plotkami , które rozpuścił nawet Sam Adamek Smile. Ciekawe czy dojdzie do walki Szpilka Jennings , bo na razie jest tylko gadanie , ale na chwilę obecną Amerykanin nie ma rywala. Pojawiały się już nazwiska Kayoda , Kauffmana i Głazkowa ale żaden z Nich nie będzie walczył z Amerykaniniem .O zainteresowaniu walką z Szpilką nic więcej nie wiadomo prócz wpisów na Facebooku i Twiterze .


RE: Artur Szpilka - Sander - 02-12-2013 05:41 PM

Szpilka powinien pisać do HBO a nie Jenningsa...
Bryant nie ma w tej kwestii za wiele do powiedzenia. Czeka na przeciwnika którego wybierze HBO i zaproponuje mu.


RE: Artur Szpilka - BMH - 02-12-2013 06:11 PM

Wydaje mi sie, ze HBO mogloby sie zgodzic na takie zestawinie. Zawsze to niepokonany, glodny sukcesu, mlody "byczek". Jezeli HBO wyraziloby zgode, to zupelnym nieporozumieniem bylaby dla mnie odmowa. Lepszego scenariuszu, by Szpilka sie wybil w Stanach chyba byc na ten moment nie moze.


RE: Artur Szpilka - Mastrangelo - 02-12-2013 06:30 PM

Szpilka Sobie może gadać, i tak Wasyl go nie puści na taką walkę, nawet jeśli faktycznie HBO mogłoby się na to zgodzić po walkach Szpilki z Mollo.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 02-12-2013 06:48 PM

@Metzger
Źródło polsat sport... jeżeli Adamek zdementował te słowa w tym samym dniu to wątpliwe jest żeby kilka godzin wcześniej o czymś takim mówił... zresztą nie ważne.

Szkoda mi trochę Szpilki, wyzywa tych wszystkich zawodników, ale zapomniał chyba, że jego promotorem nie jest Arum czy Rabczenko tylko Wasilewski...


RE: Artur Szpilka - BMH - 02-12-2013 07:22 PM

(02-12-2013 06:30 PM)Mastrangelo napisał(a):  Szpilka Sobie może gadać, i tak Wasyl go nie puści na taką walkę, nawet jeśli faktycznie HBO mogłoby się na to zgodzić po walkach Szpilki z Mollo.

I tu jest caly problem(?)... chociaz jakby tak sie zastanowic, to nie bylbym zaskoczony, gdyby Jedrek sie zgodzil. Porazka, nie zamyka furtki Szpilce, zwlaszcza jezeli da dobra dla oka walke. W sumie, to jak na moje oko, Artek ma troche wiecej argumetow w piesciach niz mialby Mariusz Wach, wychodzac do Jenningsa.
Dla mnie, jako kibica, takie walki trzeba brac w ciemno, szczegolnie, ze czasu na przygotowanie jest pod dostatkiem.


RE: Artur Szpilka - Krzych - 02-12-2013 07:28 PM

Walkę powinien brać bo to nie jest jakiś strzał 2 tygodnie przed gala tylko spokojnie jest czas na przygotowania. Ale znowu wydaje mi się, że Szpilki na szybko nie puszczą na porażkę skoro w Polsce zarabia dla Wasielewskiego na głupkach swojego pokroju duże pieniądze. Nie ma sensu w puszczaniu go na pewny nokaut bo cały balonik pęknie i co wtedy? Zostanie tylko grupka tych już zupełnie najgłupszych co nadal by krzyczeli, że to jest mistrz świata. A małe grupki zazwyczaj nie przynoszą zysków. Szpilka przy obencym napompowaniu i z odpowiednio medialnie dobranym przeciwnikiem jest w stanie dźwignąć cała galę i PPV. Kto go puści na pożarcie żeby to wszystko przepadło? Tym bardziej, że to nie ponad 30 letni zawodnik i nie ma nacisku ze świata bokserskiego bo ma 40-0 i żadnego poważnego przeciwnika na koncie. Szpilka na pewno przez najbliższe 2 czy nawet więcej lat nie dostanie nic ryzykownego. Już nie mówiąc o tym, że Jennings go wyśmiał.


RE: Artur Szpilka - BMH - 02-12-2013 07:37 PM

Podejrzewam, ze Jennings ma tyle do gadania, co Artek. Obaj maja swoich promotorow, i to oni podejmuja decyzje. Jezeli HBO sie zgodzi, jezeli Shaw bedzie na tak, to Jennings bedzie musial walczyc. Wszystko w rekach HBO i Wasilewskiego.


RE: Artur Szpilka - Sander - 02-12-2013 07:39 PM

Szpilka powinien być dla HBO atrakcyjną opcją mając w pamięci dwie wojenki z Mollo które w USA jakimś tam echem się odbiły. Sęk w tym tak jak pisze @Krzych, czy Wasyl puściłby Szpilkę do Jenningsa? Nie wiadomo, możemy gdybać i czekać na rozwój wypadków.
Ja Szpilkę chciałbym zobaczyć z Brazylijczykiem Irineu Costą Juniorem. Agresywny, potężny i twardy koleś, byłaby wojna Smile