Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 22-09-2013 11:05 PM

Artur nigdy się nie zmieni. Mogą go ugrzeczniać na potrzeby sportowe i promocyjne, ale nie ma szans na prawdziwą przemianę Szpili. Nie ten typ człowieka.


RE: Artur Szpilka - ChyTry - 24-09-2013 05:27 AM

(22-09-2013 05:18 PM)RedHawk napisał(a):  @Sander
Jest młody, to osoba publiczna więc dba o swój wizerunek a nie pozwala o sobie byle czego mówić. Też bym się wkurzył, chociaż nie załatwiłbym tego w ten sposób.

Dokładnie, weźcie również to pod uwagę. Smile


RE: Artur Szpilka - Splint3rPL - 24-09-2013 05:44 AM

Bez przesady, to nie jest szczeniak, któremu przystoi publicznie rzucać kur***ami, gdy ktoś coś o nim napisze. Mógł się zdenerwować, ale jego reakcja była po prostu żałosna. Od tego ma fanpage, żeby za jego pośrednictwem komentować pewne sprawy, ale nie w ten sposób. Kreuje się w mediach na "nawróconego" sportowca. Skończył z chuliganką, zamówił sobie ładny szlafroczek z orłem, jeździ na koniu jak Kmicic, opowiada jaki to z niego miłośnik literatury i... tworzy coś takiego:

"Witam wielkich kibicow internetowych napinacie sie przez ten internet ze sie przezucilem itp kur...wa czy was juz konkretnie pojebalo? nie znacie sprawy to po co wogole te wypociny ... powtarzam poraz ostatni wybralem kumpli LUDZI!!! a Wisle zawsze bede mial w sercu ale nie bede latal z kims kto kaze mi wybierac przyjaciol gdzie zawsze JLB mialo dla mnie najwieksze znaczenie a opaska wiernosci i jej przeciecie to metafora ..... i najgorsze jest to ze ja nigdy nie latalem z ..."wsh " znam kilka osob ktore szanuje bezgranicznie ale jest tez kilku ktorych nienawidze od tej sytulacji co sie wydarzyla bo nie jestem jakis leb czy frajer zeby sie tak zachowac zreszta ch...j w to wbijam .... kazdy kto mnie zna wie JAKA JEST PRAWDA ... pozdrawiam"

Czy to się trochę nie wyklucza? Jak już smaruje takiego posta skierowanego do tysięcy swoich fanów, to mógłby go chociaż poprawnie napisać. Wiem, że to prosty chłopak, wiem że średnio u niego z wykształceniem, ale każda głupia przeglądarka internetowa potrafi teraz sprawdzać poprawność pisowni. Jeżeli Szpilka trzymałby się swojego dawnego image'u, to pewnie bym nawet nie zwrócił na tego posta uwagi. Ale Artur "Patriota/Kmicic/Literat" Szpilka nieco się gryzie z tym, co napisał. I nie jest to jego pierwszy tego typu wyskok. Ja po prostu nie lubię jak ktoś mi się stara zrobić wodę z mózgu i odnoszę wrażenie, że Szpila jakiego pokazują nam w mediach to jakiś sztuczny twór. Prawdziwy Artur jest zupełnie inny.


RE: Artur Szpilka - ChyTry - 24-09-2013 06:00 AM

(24-09-2013 05:44 AM)Splint3rPL napisał(a):  Bez przesady, to nie jest szczeniak, któremu przystoi publicznie rzucać kur***ami, gdy ktoś coś o nim napisze. Mógł się zdenerwować, ale jego reakcja była po prostu żałosna. Od tego ma fanpage, żeby za jego pośrednictwem komentować pewne sprawy, ale nie w ten sposób. Kreuje się w mediach na "nawróconego" sportowca. Skończył z chuliganką, zamówił sobie ładny szlafroczek z orłem, jeździ na koniu jak Kmicic, opowiada jaki to z niego miłośnik literatury i... tworzy coś takiego:

"Witam wielkich kibicow internetowych napinacie sie przez ten internet ze sie przezucilem itp kur...wa czy was juz konkretnie pojebalo? nie znacie sprawy to po co wogole te wypociny ... powtarzam poraz ostatni wybralem kumpli LUDZI!!! a Wisle zawsze bede mial w sercu ale nie bede latal z kims kto kaze mi wybierac przyjaciol gdzie zawsze JLB mialo dla mnie najwieksze znaczenie a opaska wiernosci i jej przeciecie to metafora ..... i najgorsze jest to ze ja nigdy nie latalem z ..."wsh " znam kilka osob ktore szanuje bezgranicznie ale jest tez kilku ktorych nienawidze od tej sytulacji co sie wydarzyla bo nie jestem jakis leb czy frajer zeby sie tak zachowac zreszta ch...j w to wbijam .... kazdy kto mnie zna wie JAKA JEST PRAWDA ... pozdrawiam"

Czy to się trochę nie wyklucza? Jak już smaruje takiego posta skierowanego do tysięcy swoich fanów, to mógłby go chociaż poprawnie napisać. Wiem, że to prosty chłopak, wiem że średnio u niego z wykształceniem, ale każda głupia przeglądarka internetowa potrafi teraz sprawdzać poprawność pisowni. Jeżeli Szpilka trzymałby się swojego dawnego image'u, to pewnie bym nawet nie zwrócił na tego posta uwagi. Ale Artur "Patriota/Kmicic/Literat" Szpilka nieco się gryzie z tym, co napisał. I nie jest to jego pierwszy tego typu wyskok. Ja po prostu nie lubię jak ktoś mi się stara zrobić wodę z mózgu i odnoszę wrażenie, że Szpila jakiego pokazują nam w mediach to jakiś sztuczny twór. Prawdziwy Artur jest zupełnie inny.

Osobiście przeczytałem tą wiadomość po umieszczeniu jej na jego fanpage, no i było to trochę niedojrzałe. Artur ma bardzo trudny charakter, znam trochę jego historii, pomijając jego charakter, pod względem sportu jest naprawdę dobrym sportowcem, a nawet godnym naśladowania, oczywiście w tej jednej kwestii, nie mówię tu o waleniu przeciwników w mordę na konferencjach prasowych.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 01-10-2013 04:01 PM

[Obrazek: 2v1t02d.png]


RE: Artur Szpilka - BMH - 19-11-2013 04:08 PM

Saleta stwierdzil ze Szpilka mialby relane szanse z Furym, dodal tez, ze Szpilka rzucil wyzwanie Furemu i Solisowi(cos mnie ominelo??). Malo tego... Przemek dodal, ze wg. niego, Tyson nie potrafi boksowac.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 19-11-2013 05:01 PM

@BMH
No Saleta się trochę walnął, Szpilka nie rzucił wyzwania Solisowi tylko powiedział, że chętnie by taką walkę stoczył ( to było związane z tą całą propozycję od IBF dla Wasilewskiego. )


RE: Artur Szpilka - Joker - 19-11-2013 05:01 PM

Cały Przemek hehe...


RE: Artur Szpilka - szalonyAli - 02-12-2013 12:58 PM

Szpilka ostatnio uruchomił swoją gadkę .Najpierw wyzwał do ringu Tysona Fury ( ten zresztą chyba nawet nie odpowiedział na te zaczepki ) , a teraz chce walki z Bryantem Jenningsem i do tego starcia akurat może dojść . Jennings najpierw miał walczyć z Wachem , potem chciał walki z Adamkiem ( ale ten słusznie zrezygnował , Bryant jest dla Niego niewygodny ,wiec lepiej powalczyć z Głazkowem w eliminatorze niż ryzykować porażkę ) .Jakie Szpilka mógłby mieć szansę z Amerykaninem .Bryant może i ma waciane uderzenie ale bije seriami ( a to już się odczuwa ) , w dodatku ten niesamowity zasięg rąk. Szpilka musiał by się mocno namęczyć , aby dojść do Jego głowy.


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 02-12-2013 04:29 PM

@SzalonyAli
Gdzie masz informacje, że Bryant chciał walki z Adamkiem? w necie pojawiła się informacja jakoby Adamek był gotów w styczniu podjąć walkę z Jenningsem co okazało się tylko plotką a co Adamek szybko zdementował... Natomiast śmieszne jest to, że wielu zarzucało Adamkowi tchórzostwo gdy ten wycofał się z walki z Glazkovem z powodu domniemanej choroby. Teraz gdy Adamek powiedział jasno, że będzie walczył z Głazkovem znowu ludzie piszą, że to łatwa walka dla Adamka... whats wrong with you guys?