Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Martin - 19-09-2013 07:30 PM

Szpilka poniekąd wywodzi się ze środowiska kibicowskiego/kibolskiego. Dlatego Wiślacy są na niego wściekli. Powinien na samym początku odciąć się od tego, skoro ma "przyjaciół" jednocześnie w Wiśle, Cracovii, Widzewie i innych ekipach co jest jednak swego rodzaju schizofrenią...
Nie jestem przekonany czy ostatecznie na tym zyska czy straci. Zafałszowany obraz kibiców w mediach być może doprowadzi do tego, że część "januszów" go jeszcze bardziej polubi, ale ci "kumaci" wprost przeciwnie.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 19-09-2013 07:33 PM

@kubala
Ta znam takich ludzi i to sporo, ale nie ma się czym chwalić.Tak właściwie to masz racje , po prostu chciałem sobie wmówić, że nikt starszy takich bzdur nie wypisuje .

Dobrze Szpila zrobił , przyjaźń jest ważniejsza od ultimatum wystawionego od jakieś ekipy , ciekawe ile tych wielkich nożowników by się wyparło swoich bliskich bo koledzy z ekipy tego chcą . Nie uważam że kibice są bydłem , rozumiem przywiązanie do barw , wielu moich kolegów aktywnie kibicuje ale przyjaźń powinna być ponad podziały !


RE: Artur Szpilka - Pakman - 19-09-2013 07:38 PM

Kto to są "Janusze" ?


RE: Artur Szpilka - RoyJonesJr - 19-09-2013 07:43 PM

takie Janki z wąsami albo bez.
Przeważnie mówią że pudzian jest najlepszy w MMA na świecie i tylko Khalidov może go pokoanć.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 19-09-2013 07:43 PM

@Pakman

Wydaję mi się , że chodzi o niedzielnych kibiców Tongue


RE: Artur Szpilka - Sander - 19-09-2013 07:48 PM

@KrychuTMT
''Dobrze Szpila zrobił , przyjaźń
jest ważniejsza od ultimatum
wystawionego od jakieś ekipy''


Nie jakiejś ekipy tylko ekipy z którą się utożsamiał, miał się za jednego z nich.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 19-09-2013 08:01 PM

(19-09-2013 07:48 PM)Sander napisał(a):  @KrychuTMT
''Dobrze Szpila zrobił , przyjaźń
jest ważniejsza od ultimatum
wystawionego od jakieś ekipy''


Nie jakiejś ekipy tylko ekipy z którą się utożsamiał, miał się za jednego z nich.

No to skoro utożsamiał się z nimi to postąpił źle i tyle w temacie . Myślałem, że Szpilka to zwykły piknik który tworzy mit wielkiego ultrasa Tongue


RE: Artur Szpilka - Martin - 19-09-2013 08:12 PM

(19-09-2013 07:38 PM)Pakman napisał(a):  Kto to są "Janusze" ?

Proszę Cie nie zadawaj takich pytań...


RE: Artur Szpilka - Pakman - 19-09-2013 08:20 PM

Ja naprawdę pierwszy raz słyszałem o jakiś Januszach. Nie chodzę na mecze naszych piłkarskich superdrużyn. Pewnie określenie ze stadionu.


RE: Artur Szpilka - Sander - 19-09-2013 08:21 PM

Janusz gdy gra kadra ogląda mecz w czapce z rogami Big Grin