Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - BMH - 19-08-2013 03:59 PM

(19-08-2013 03:47 PM)kossmiczny napisał(a):  Jeśli krytykowałeś Tomka za to co mówi tzn,że też jesteś hipokrytą.

Szpike tez krytykowalem za to co mowil, ale nie wymagam od niego, by dojechal Adamka, bo.... kiedys tak powiedzial.Big Grin Jak Cie boli tak Tomasz Adamek, to wylej swoje frustarcje w temacie do tego adekwatnym.
(18-08-2013 12:09 PM)kossmiczny napisał(a):  Taki Najman tez wiele rzeczy mówił i nic nie zrobił tylko się ośmieszył Szpilka mówił, że jak spotka Tomka to go dojedzie, więc czekam na to spotkanie niecierpliwie albo w ringu albo poza.

Rozumiem, ze tylko Najman i Szpilka rzucaja slowa na wiatr...? Ok, czekaj na spotkanie na ringu, lub poza... daj znac na forum jak cos sie bedzie dzialo.Wink


RE: Artur Szpilka - kossmiczny - 19-08-2013 07:17 PM

Nie tylko Najman i Szpilka rzucają słowa na wiatr, chodzi o to,że jak Tomek rzuci słowa na wiatr to jest wielkie ,,ALE" i jest inaczej traktowany. A jak wspomniałeś wcześniej wiele pięściarzy opowiada o tym, ,,że Bóg mi powiedział, itp"
Co do spotkania poza ringiem z Tomkiem to szklany Szpila raczej by musiał zamówić wcześniej chirurga,a co do ringu, jakby wyłożyła kasę kto wie.
Ok dam znać, jak nie jesteś na bieżącoSmile


RE: Artur Szpilka - redd - 20-08-2013 09:08 PM

Dziwna refleksja po ostatnim występie Artura. W sumie nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Szpilka jest efektownym pięściarzem i skonfrontowany z dobrym rywalem jest w stanie dawać emocjonujące walki. Na plus zapisałbym w ostatnim pojedynku zapisałbym mu pracę nóg i względnie cierpliwe boksowanie.

Niestety obrona Artura to tragedia. To wygląda naprawdę źle, szczególnie Szpilka jest narażony na lewy sierp. Nad jego prawym barkiem ciosy wchodzą czasem bezkarnie. Do tego odkrywa się przy atakach i zostawia sporo miejsca na kontrę. Na obecną chwilę nasuwa mi się niewesoły wniosek, że Szpilka czeka na swojego Thompsona, czyli kogoś kto będzie umiejętnie potrafił wykorzystać jego braki.

Liczę też na w miarę rozsądne prowadzenie Artura (nie chodzi mi o walki z bumami, czy przeciętniakami, ale z zawodnikami takimi jak np. Minto), bo jak na prospekta zaliczył już 4 nokdauny i był kilka razy podłączony.

Co do Mollo to nie ma co się rozpływać. Nie był lepszy niż w pierwszej walce i nie będzie. To po prostu przeciętny bokser.


RE: Artur Szpilka - Sander - 20-08-2013 09:21 PM

Ktoś z mocną lewą ręką mógłby skarcić Artura niemiłosiernie. Złe nawyki w obronie widoczne w każdej walce. Ręce nie wracają instynktownie na szczękę do tego bicie prawego prostego poprzedza machanie prawą ręką poza linią ciała - szeroko. Powstaje wówczas duża dziura na lewą rękę rywala. Do przodu jest ok - efektowne kombinacje, nokauty - jest co oglądać, jest show. Ale obrona to nadal bardzo słaby element.


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 20-08-2013 09:36 PM

Jednak wydaje mi się, że w drugiej walce z Mollo wyglądało to trochę lepiej. Przez dwie pierwsze rundy widziałem podniesioną lewą rękę i Mike miał trudniej. Jednak luki byłe i to poważne, co Mollo potrafił wykorzystać. Jednak porównując ją do walk z Mollo I i Minto to poprawa chyba była.


RE: Artur Szpilka - Sander - 01-09-2013 11:03 AM

Jak czytam komentarze do zdjęć które Szpila wstawia na fejsa to mam ochotę zwymiotować. Pod byle czym takie słodzenie i zachwyty, w 10 minut z 200 komentarzy dodanych.. Eh co za idiotyzm.


RE: Artur Szpilka - Martin - 01-09-2013 11:08 AM

@Sander
Co się dziwisz, większość z tych co dodają te komentarze to pojęcia o boksie nie mają......ale słowo idiotyzm tu pasuje jak najbardziej.


RE: Artur Szpilka - Sander - 01-09-2013 11:14 AM

Gość wstawia zdjęcie z panienką a tam komenty w stylu : 'SZPILA JESTEŚ NAJLEPSZY!! '


RE: Artur Szpilka - RedHawk - 04-09-2013 07:15 PM

Artur Szpilka według tego co napisał na FB waży już 110 kg, a do końca jego wakacji został jeszcze miesiąc Big Grin


RE: Artur Szpilka - Sander - 04-09-2013 07:28 PM

A tak kwestionowałeś te 8 kg z pamiętnego wywiadu... Jednak nie żartował? Confused