Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Sander - 12-07-2013 03:46 PM

Pokazał klatę Adamek więc Szpila nie gorszy Tongue na face można looknąć.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 13-07-2013 01:54 PM

@Sander
Mimo wszystko w wieku Szpilki Adamek to był sam mięsień (choć pewnie to zasługa środków dopingujących) a na Arturze jeszcze dobre 6-7 kg tłuszczu wisi. Jestem bardzo ciekawy czy Szpilka o sylwetcę takiej jak prezentował w CW dalej byłby zawodnikiem HW czy ważyłby ok. 90 kg? w sumie ciężko sobie wyobrazić żeby Artur teraz był wstanie zbić 14 kg.


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 14-07-2013 07:33 AM

Myślę, że gdyby nie te długie wakacje, no i jeśli toczyłby w miarę regularnie walki, jeśliby nie pił, to spokojnie do dziś dalej siedziałby w junior ciężkiej


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 14-07-2013 09:12 AM

@Adammobp
Nie pił? chodzi Ci o alkohol? Artur już chyba od 2012 nie pije.


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 14-07-2013 10:48 AM

A ja nie wiem czy pije czy nie pije, ty też tego nie wiesz Tongue Mówię, że musiałby nie pić, by utrzymać tę wagę z limitu junior ciężkiej Big Grin

A co do picia, pamiętam kiedyś wywiad Filipowskiego z Adamkiem. Filipowski pyta Adamka "Ulubiony napój". A Adamek jakoś tak dziwnie odpowiedział, było to słowo z pogranicza "woda", a "wóda".


RE: Artur Szpilka - BMH - 14-07-2013 11:01 AM

(13-07-2013 01:54 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Mimo wszystko w wieku Szpilki Adamek to był sam mięsień (choć pewnie to zasługa środków dopingujących) a na Arturze jeszcze dobre 6-7 kg tłuszczu wisi. Jestem bardzo ciekawy czy Szpilka o sylwetcę takiej jak prezentował w CW dalej byłby zawodnikiem HW czy ważyłby ok. 90 kg? w sumie ciężko sobie wyobrazić żeby Artur teraz był wstanie zbić 14 kg.

Akurat tylko Adamek wie co to doping, Artur pewnie nigdy o nim nie slyszal he.Rolleyes Druga sprawa, to ze ktos ma tluszcz, jest zalany nie znaczy, ze sie nie wspomaga.
Co do wagi Szpilki, to uwazam, ze mialby duzo wieksza sile przebicia, i lepsze perspektywy wlasnie walczac w CW, bo w HW jego ciosy nie maja duzej mocy, nie ma on warunkow fizycznych by walczyc cios za cios z wiekszymi od siebie, i z tego co zauwazylem, nie zalicza sie do grona tych z tytanowa szczeka. Jezeli Artek z walki na walke nie bedzie zaliczal progresu, a dalej bedzie odwaznie prowadzony, to w niedalekiej przyszlosci, ktos go sprowadzi do parteru.

(14-07-2013 09:12 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Nie pił? chodzi Ci o alkohol? Artur już chyba od 2012 nie pije.
Wow, niezly wyczyn...Tongue


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 14-07-2013 12:01 PM

Cytat:AdamekFightPL napisał(a):
Nie pił? chodzi Ci o alkohol? Artur już chyba od 2012 nie pije.
Wow, niezly wyczyn...Tongue

Eee tam, alkohol jest dla słabychTongue


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 16-07-2013 10:53 AM

Czemu ten ziomuś u góry dostał bana?


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 16-07-2013 11:03 AM

Reklama.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 16-07-2013 02:18 PM





To chyba jakaś aluzja w stronę Adamka, jak uważacie? huehuehue Big Grin