Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Martin - 16-06-2013 04:56 PM

(16-06-2013 04:11 PM)Sander napisał(a):  Nie widzę tego słynnego progresu z walki na walkę o którym tyle się mówi...

A ja właśnie widzę, mimo iż do ideału mu jeszcze sporo brakuje.
Czy Szpilka nie wyglądał wczoraj lepiej niż w walce z McClinem? Nie wierzę że nie zauważasz różnicy, znasz się przecież na boksie. Może gołym okiem nie widać progresu ale jeśli weźmiemy po uwagę fakt, że walczy z pięściarzami z coraz wyższej półki to sam zobacz, nie boksuje już z przeciwnikami takimi jak Beck, Saulsberry czy Basile...


RE: Artur Szpilka - Sander - 16-06-2013 05:05 PM

Ja na walkę z Minto patrzyłem bardziej pod kątem walki z Mollo. I dlatego, że ta walka była całkiem niedawno jak i dlatego, że za parę tygodni rewanż. I Artur nie zrobił jak dla mnie postępu. Nie położył ledwo żyjącego Minto w końcówce choć już po tym jak sam się wyłożył było widać jak ciężko mu się podnieść. Do tego Minto sporo ciosów mu nawsadzał... Artur w ataku wygląda fajnie ale jednak ta obrona... Ktoś z silnym ciosem i nie będący 10 lat po swoim prime zweryfikuje Artura błyskawicznie. I zaznaczam, że nie jestem jego antyfanem. Kibicuję mu i mam nadzieję że w Chicago pokaże się lepiej. Na dziś wygląda na to , że walka z Mollo to będzie kolejny bardzo ciężki wieczór dla Szpilki.


RE: Artur Szpilka - Metzger - 16-06-2013 05:30 PM

(16-06-2013 04:42 PM)Martin napisał(a):  I co zmiana trenera załatwi wszystko? Nie sądzę, np. Adamek po zmianie na Bloodwortha wcale nie wygląda lepiej i to pod okiem Gmitruka się rozwijał.
Bo Adamek miał dobrego trenera, a zmienił go na przeciętnego. Szpilka z kolei teraz ma przeciętnego, a powinien znaleźć dobrego.


RE: Artur Szpilka - BESTIA - 16-06-2013 06:58 PM

Łapin zaczął mnie denerwować tymi tekstami cały czas bij proste Szpila to nie Włodarczyk on mają rożne style.Szpilka to dobry swarmer a Łapin chce z niego zrobić słabego boksera.


RE: Artur Szpilka - tysiok - 16-06-2013 07:35 PM

Cały ten Szpila może i dobrze ma dobieranych przeciwników po to aby się wspinać w całej tej hierarchi.
Jego zachowania wokół ringu nie ma co komentować- załóżmy ,że jest i będzie poprawa. Problem w tym , że już za dużo dostał w ryj w tych ostatnich walkach , a tu poprawy nie widać .
Nie widzę go jako mistrza , ba koleś nawet nie dotrze do eliminatora , no chyba , że działacze pójdą tą samą drogą co w przypadku tego wielkiego hejtera Wawrzyka . Walka z Mollo i każda następna niczego nie zmieni . Doświadczenie jest coraz większe ale głowa przy tym za dużo obrywa .


RE: Artur Szpilka - kantemir - 16-06-2013 10:06 PM

(16-06-2013 06:58 PM)BESTIA napisał(a):  Łapin zaczął mnie denerwować tymi tekstami cały czas bij proste Szpila to nie Włodarczyk on mają rożne style.Szpilka to dobry swarmer a Łapin chce z niego zrobić słabego boksera.
Mozliwie,ale Zdunek otrzymal tak czy siak bylego mistrza Olimpiady (jakim byl takze Oskar de la Hoja, Lennox Lewis, Roj Jones Jr. i t.d)

Fiodor Lapin od poczatku otrzymal ludzki material nieco gorszy ,ale nawet z Wawrzyka mozna nawet teraz zrobic wprawdzie niezlego chlopca..Po co nie wychodzi,tego nie wiem.. Bez nadmiarnej skromnosci, nawet Ja by mozliwe to zmogl,choc mam sprawe z dzieci ..Shy
Po pierwsze-cios..Wlasnie,tam ,,zakopany trup,, ..Po co wygral PowetkinHuh..odpowiedz prosta.- Andrzej nie mial czym go zastopowac ..
Ma prosto cios ,,amatorski,, ale nie ,,zawodowy,,..Jesli ten lewy prosty fajny,ale nie na tyle silny,to zrozumialo,ze Saszka to takze zobaczyl i zrobil wnioski..Sad

I poszedl bez obawy naprzod..A po co byl tak ostrozny z Bosniakom? Bo otrzymal kilko silnych lupniow w glowe i zrozumial,ze ten chlop(Marko) nie zartuje..

Po co moze taka strachnie prosta taktyka zabijania dzebom (lewy prostu) U Wlada pracuje? Bo ten lewy prosty naprawde strachny u jego od czasow amatorskich ,i trener (Zoloteriow) to zrozumial,ze to jego bron..Kazdy moze zobaczyc,jak tam pracuje biodro-i te,i drugie..noge..ramiona ..jaka stalewa koncowa faza tego ciosu..
Ciezko zrobic nokautera ,ale trzeba zrozimic-po co czlek nie bije? W czym przyczyna? Gdzie zakopany trup,jak mowi kriminalisty..Nad tym wlasnie i trzeba pracowac..
A Gdyby Powetkin otrzymal kilko ciosow,choc nawet w garde, czy w rece,i zrozumial,ze ten chlopak ma dinamite w rekach,to zrozumialo,ze mial by yuz obawe..i risunek boja byl by inny..


RE: Artur Szpilka - Sander - 17-06-2013 06:00 AM

(16-06-2013 10:06 PM)kantemir napisał(a):  I poszedl bez obawy naprzod..A po co byl tak ostrozny z Bosniakom? Bo otrzymal kilko silnych lupniow w glowe i zrozumial,ze ten chlop(Marko) nie zartuje..



A Gdyby Powetkin otrzymal kilko ciosow,choc nawet w garde, czy w rece,i zrozumial,ze ten chlopak ma dinamite w rekach,to zrozumialo,ze mial by yuz obawe..i risunek boja byl by inny..

Brawo! Bardzo celne wnioski kolego @kantemir.


RE: Artur Szpilka - kantemir - 17-06-2013 09:44 AM

nu to wiec oczywyscie, choc jesli chodzi o szpilka to tam z tym norm..
Szpilka bardzo niezly naprawde i jesli beda go szkolic dalej,a nie rzuci z granate pod czolg ,to bedzie duze dobrzy zawodnik..


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 17-06-2013 06:19 PM

Czy widzieliście ten wywiad? Dziennikarz się skompromisował Big Grin

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WlQYzEsz7Fw


RE: Artur Szpilka - Sander - 17-06-2013 06:27 PM

Dajcie szczegóły co tam z tym wywiadem bo mi YT nie działa tymczasowo...