Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Sander - 03-05-2013 08:57 PM

Widziałem dziś wywiad ze Szpilką w którym mówi o zainteresowaniu HBO jego osobą.
Już wiemy kim chcą zdetronizować SHOWTIME Smile


RE: Artur Szpilka - kantemir - 03-05-2013 09:22 PM

Baczyl boj z tarasem Bidenko.calkiem niezle.. Duze Szpilka zkoncentrowany,uwazny..Prawda,sam boj ..czy raczej potyczka..
Moze i wprawdzie zawiodlo kolano..Obwinic Bidenko w thorzowstwie mi trudno,bo bil sie dobrze i z Walujewym,(i,moim zdaniem,wygral) ,z Bojtcowym,z Charrem (takze niezle)..

Ale naprawde,mam takie wrazenie,ze Germania to jakis koniec dla normalnego boksera..Moze i Szpilka tak samo degraduje,jesli potrafi do Berlinu po kontraktu..Kto baczyl stary boj Bidenko-Walujew,ten zrozumije,o co mi tutaj chodzi..Bidenko byl normalny bokser,tam mozna zobaczyc,jaka plastyka w ringu,ruch po ringu..lekko,fajnie..
A co my baczymo w boju z Manuelem Charrem czy Szpilka? Stoi jak ukopany w ziemi..chyba to nie glupo..Choc by dlatego,ze Charr duze zdrowa ,mocna machyna..i ciezka,z ciosem..
..Jak jakis pomnik Leninu..Troszke w strony,blok,nazad..Jakos dziwnie...I jaki w tym stojaniu sens? Co on tym chcial? Zrubac Charra swoim ciosem? Czysty debilizm..Nu,Charr,zrozumialo..Charr prosto nie ma takich ruchliwych nog,jaki ma(czy mial kiedys) Bidenko..Ale z Bidenko umije to! A dlaczego stoi jak pomnik? Nemiecka szkola inny raz prosto robi z boksera dauna..


ja bym dodal jemu,Szpilcie,troszke nog,ruchu..Bo z Murzynami albo z takimi jak Ruslan Czagajew jemu bedzie trudno..bez ruchu..Ale Fiodor Lapin nie byle kto, wie,co trzeba...Reka dosc szybka u Szpilki


RE: Artur Szpilka - Pakman - 04-05-2013 09:08 AM

[Obrazek: 295364_557027157671059_607024660_n.jpg]
Dwóch pretendentów do tytułu mś i git z Krakowa.


RE: Artur Szpilka - Sander - 04-05-2013 10:42 AM

Wawrzyk jak student Big Grin taki grzeczny z wyglądu aż za bardzo.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 11-05-2013 09:14 PM

Podobno Brian Minto na swoim twitterze podał informację jakoby miał się zmierzyć ze Szpilką 15 czerwca w Bydgoszczy. Informacja ta jednak została szybko usunięta z Twittera... jeżeli rzeczywiście to Minto będzie rywalem Szpilki to w sumie jestem zadowolony. Minto przegrywał tylko z takimi bokserami jak Huck,Arreola czy Grano(o tym gościu usłyszałem po raz pierwszy gdy mówiło się o jego walce z Adamkiem).


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 11-05-2013 11:05 PM

Minto byłby ciekawym rywalem, ale ciekawym rywalem miał być również Bidenko. Szpilka ma już umówioną walkę w sierpniu z Mollo (jak najbardziej bez sensu jak dla mnie) i nie wiem czy Wasyl podejmie takie ryzyko i wystawi go przeciw takiego solidnego zawodnika. Jednak Szpila jest nawet odważnie prowadzony jak na standardy KBP, więc czemu nie?


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 12-05-2013 08:58 AM

@Kubala1122331
Nawet nie tylko jak na standardy UBP. Odważniej prowadzony w HW z podobnym rekordem jest tylko Dereck Chisora, ale on przy 17 czy 18 walkach wydaje się być już skończonym bokserem - obym się mylił.


RE: Artur Szpilka - Sander - 12-05-2013 09:42 AM

Ja bym go chciał zobaczyć w Polsce np. z Chazzem Whiterspoonem lub Kevinem Johnsonem.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 12-05-2013 11:02 AM

@Sander
Kevin Johnson jeszcze nie... ale Whiterspoon - jestem jak najbardziej na tak aczkolwiek w pierwszy rundach Chazz potrafi być nie bezpieczny (patrz.walka z Mitchellem) no i ma czym uderzyć.


RE: Artur Szpilka - Sander - 12-05-2013 11:05 AM

I dlatego bym chciał go zobaczyć ze Szpilą. Czas rywali na poziomie Marbry czy Basile chyba minął. Teraz zaczyna się boks.