Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Jerome - 19-04-2013 06:21 PM

Buty? Bidenko może zdążył założyć.


RE: Artur Szpilka - Sander - 19-04-2013 06:37 PM

@AFPL
Zresztą po co się mamy spierać ile ma wzrostu. Zadzwoń i go zapytaj Wink


RE: Artur Szpilka - Jerome - 19-04-2013 06:48 PM

hahahaxd
dokładnie ;]


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 19-04-2013 07:10 PM

@Sander
Jeżeli to był żart to kiepski, który jest w stanie rozśmieszyć tylko kogoś takiego jak Jerome, wybacz.
@Szakal
Według danych podanych w tej tabelce Szpilka powinien być 5 cm niższy od Wawrzyka. Nawet na tym zdjęciu widać, że różnica w ich wzroście jest większa niż 5 cm.


RE: Artur Szpilka - Sander - 19-04-2013 07:41 PM

@ADFPL
Nie bulwersuj się ;p Jak sam podkreśliłeś to było pół żartem pół serio. Trochę dystansa trzeba mieć do siebie Wink


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 20-04-2013 08:48 AM

@Sander
Jasne, nie mam nic do Ciebie. Twój post był żartem, ale post Jerome to nie potrzebnie dodana złośliwość.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 20-04-2013 09:59 AM

Dzisiaj nad ranem miałem sen... a w tym śnie Szpilka został ciężko znokautowany przed Bidenkę. Leżał nie przytomny na macie. Nawet kilka razy widziałem jak dostaje cios w slow motion. To był tak realny sen, że budząc się nie wiedziałem czy to na prawdę się wydarzyło. Dopiero po kilkudziesięciu sekundach doszło do mnie, że to był sen. Podobno sny nad ranem bywają prorocze... oby nie.


RE: Artur Szpilka - Metzger - 20-04-2013 04:27 PM

AFPL, najwyższy czas odpocząć od boksu. Jeszcze trochę, a zacznie Ci się śnić nagi Adamek.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 20-04-2013 07:28 PM

@Metzger
Ale podobno poranne sny się sprawdzają... zobaczymy, oby nie Big Grin a odpocząć od boksu nie odpocznę, nie wyobrażam sobie życia bez codziennego sprawdzania bokser.org, dodania postu na forum itd. Żyję boksem. A erotycznych snów z Adamkiem już od dawna nie mam. Nie no żartuje, nigdy nie miałem. Jeżeli już mi się śni to jakaś walka.


RE: Artur Szpilka - BMH - 20-04-2013 10:48 PM

Zaraz Szpilka... moj typ: Artek czasowka do 4 rundy