Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Crumb - 03-02-2013 01:41 PM

Demon szybkości? Z moich ust te słowa nie padły natomiast z ust któregoś z użytkownikow padlo ze jest WOLNY. SZPILKA JEST WOLNYWink no i spoko. Po takim czymś nie mam ochoty w ogóle odpowiadać komuś.
No i Szpilka nie jest naturalnym ciężkim bo jak chodzil do 5 podstawowej to ważył 37 kg.
No i jak lubisz wyrafinowany boks to.oglądnij sobie Kliczko.vs Mormeck.
Ale były emocje, serce do walki i nie brakowało mi.w tej walce niczego!
Nie to co Szpilka vs Mollo. To były nudy!!


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 03-02-2013 06:37 PM

Hehe Kliczko vs Mormeck to były bokserskie szachy Big Grin Francuz bardzo długo myślał nad każdym ruchem i konsekwentnie realizował swoją zamierzoną taktykę, taktykę, która przyniosła mu sukces - żyje i zarobił dobrze.


RE: Artur Szpilka - proaspera - 04-02-2013 07:38 PM

U Szpilki trzeba poprawić "tylko" trzy rzeczy...

1. Wykorzystywanie wolnej ,którą robi sobie prawą rączką - przestrzeni aby strzelić lewizną
2. lepsza obrona prawej strony żuchwy.(np. uniesienie uważniej barku)
3. większej koncentracji podczas walki

aby mieć szanse na mistrza Swiata


RE: Artur Szpilka - Pakman - 22-02-2013 01:10 PM

Artur w formie:






RE: Artur Szpilka - Szakal - 22-02-2013 02:09 PM

Cytując fragment tego ambitnego orędzia do narodu:
Cytat:Nie mogę doczekać się momentu, kiedy wejdziemy do ringu i zrobię mu to, co powinienem zrobić już dawno.
Już dawno powinieneś zrobić mu dziecko?


RE: Artur Szpilka - Metzger - 22-02-2013 02:45 PM

To już patologia. Wiedziałem, że Szpilka jest bezmózgim dresem, ale mimo to w pewien sposób mu kibicowałem, a teraz to chyba będę mu życzył samych porażek. Zero szacunku dla podludzi.


RE: Artur Szpilka - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 04:33 PM

To Artek dalej nie wie że Chłopaki w ciążę nie zachodzą?

Ale w sumie to ciekawe o co kaman z tym posprzedawaniem kumpli,jeśli to prawda to niestety ale Zimnoch sporo traci z mojej sympatii.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 22-02-2013 04:36 PM

@liść
Zapytaj jakiegoś normalnego chłopaka z Białegostoku to się dowiesz Big Grin


RE: Artur Szpilka - Zioło-Pale-Niebywale - 22-02-2013 04:42 PM

AdamekFightPL
Niestety nie znam tam nikogo,ani normalnych ani nienormalnych.


RE: Artur Szpilka - Pakman - 01-03-2013 09:21 PM

Z felietonu Mateusza Borka Smile

"Z kolei Szpilka w ostatnich tygodniach kilka razy ostro zaatakował Zimnocha werbalnie. Raz nawet doszło do rękoczynów, podczas oficjalnej konferencji przed PBN. Złej krwi między Szpilką a Zimnochem są już hektolitry, a taka sytuacja – choć może nie najładniejsza - sprzyja promowaniu walki. Ostatnia wypowiedź Zimnocha tak ponoć zdenerwowała Artura, że zanim na dobre rozpoczęła się walka Salety z Gołotą, to już siedział w swoim samochodzie, gotowy do natychmiastowego wyjazdu do Trójmiasta. Zatrzymała go dziewczyna Kamila."