Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 03-08-2017 10:35 AM

E tam, Szpilka syn marnotrawny wróci, przeprosi "trenerka" i ten da mu jeszcze jedną szanse.


RE: Artur Szpilka - fext - 03-08-2017 11:34 AM

(03-08-2017 10:35 AM)KrychuTMT napisał(a):  E tam, Szpilka syn marnotrawny wróci, przeprosi "trenerka" i ten da mu jeszcze jedną szanse.
I choćby przyszło trzystu Łapinów,
I każdy darł się jak stu murzynów,
Prosto do ucha,
wchodząc na stołek,
To nie posłucha!
Taki to kołek!


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 03-08-2017 11:53 AM

Nie wydaje mi się, żeby Łapin tak przeszedł do porządku dziennego i zadowolił się byle przeprosinami. Albo Wasilewski sypnie mu ekstra kasą, albo guzik z tego wyjdzie.


RE: Artur Szpilka - Hugo - 03-08-2017 08:53 PM

Wydaje mi się, że jest przygotowywany spektakl medialny pod tytułem "Powrót Szpilki marnotrawnego na polskie ringi".


RE: Artur Szpilka - fext - 03-08-2017 10:26 PM

(03-08-2017 08:53 PM)Hugo napisał(a):  Wydaje mi się, że jest przygotowywany spektakl medialny pod tytułem "Powrót Szpilki marnotrawnego na polskie ringi".
Raczej "Szpilki ciężkostrawnego". Wystarczy, że oklepie jakieś argentyńskie wykopalisko i pasy "Facebook super" i "Twitter World" znów będą jego. Ze wszystkimi konsekwencjami, jakie z tego wynikają Smile


RE: Artur Szpilka - Metzger - 03-08-2017 11:05 PM

A ja bym chętnie obejrzał walkę Szpilka - Włodarczyk.

Patrzcie na to. Ciekawe czy to jego własna inicjatywa czy zalecenie promotorów?





RE: Artur Szpilka - Hugo - 04-08-2017 01:24 AM

Oczywiście inicjatywa promotorów i to nie w formie zalecenia, ale polecenia. Marnotrawny musi wykazać skruchę, bo inaczej ciemny lud tego scenariusza nie kupi. Szpilka do tej pory chyba nie miał słowa "przepraszam" w swoim słowniku.


RE: Artur Szpilka - fext - 04-08-2017 10:10 AM

(04-08-2017 01:24 AM)Hugo napisał(a):  Oczywiście inicjatywa promotorów i to nie w formie zalecenia, ale polecenia. Marnotrawny musi wykazać skruchę, bo inaczej ciemny lud tego scenariusza nie kupi. Szpilka do tej pory chyba nie miał słowa "przepraszam" w swoim słowniku.
Wyglądało to mniej więcej tak:

A. Sz. - Przepraszam… przepraszam…, no dobrze promotorku, powiem, ale że co to niby jest? Nazwisko przeciwnika, czy nowego trenerka?

Promotor: - Nie Arczi, to takie magiczne słowo, które się wypowiada, kiedy się nie chce, żeby w przyszłości wszyscy mieli cię w dupie.

A. Sz. – Ahaaaa. Znaczy, mam wejść na twitterka albo fejsbunia i to napisać? „Pszepraszam“. I to załatwi sprawę? Kibice znów mnie pokochają?

Promotor: - Nie Arczi, zostaw fejsbunia i twitterka. Łapiesz za telefon, włączasz nagrywanie i to mówisz, ze smutną miną.

A. Sz. – No tak. Mówię to i już mnie kochają?

Promotor: - Nie Arczi, musisz tam coś jeszcze wrzucić. Jakieś nazwiska ludzi, których nie cierpisz.

A. Sz. – Nieee no, promotorku, Zimną mam wrzucać? Tego konfidenta?

Promotor: - Nie Arczi, daj Gołotę, to może z tobą powalczy. Zimnocha to ty na razie zostaw.

A. Sz. – No dobra. To tak powiem.

I powiedział Smile


RE: Artur Szpilka - Hugo - 04-08-2017 04:00 PM

Gdyby Szpilka nagle przeprosił Zimnocha (lub Michalczewskiego), to ludzie pomyśleliby że po ciosach Kownackiego doznał jakichś poważnych uszkodzeń mózgu. Dlatego poszła w eter wersja łagodniejsza dotycząca Gołoty i Wacha.


RE: Artur Szpilka - Gogolius - 21-08-2017 10:03 AM

Wasilewski zapowiada, że Szpilka powróci na ringu w Polsce (Wieliczka?), Niemczech lub USA z mega słabym rywalem na przetarcie. Zamierza pilnować jego kariery i prowadzić ją podręcznikowo. Jest szansa, że rywalem na dużą galę PPV w grudniu będzie Zimnoch, o ile wygra następną walkę.