Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Jerome - 13-01-2013 03:25 PM

(13-01-2013 11:11 AM)AdamekFightPL napisał(a):  [..] podobno dziewczyna Szpili miała jakieś spięcie z Korą Big Grin

Właśnie. Podobno. Może właśnie dlatego? Nie oczerniam tu nikogo i nie oceniam ale trzeba podchodzić do takich rzeczy z dystansem. Z drugiej strony po prostu Polsatowi było nie na rękę pokazywać jakiś zgrabny dis na ich "Królową".


RE: Artur Szpilka - Crumb - 16-01-2013 01:30 PM

Szpila zabije tego Mollo. Wlasnie widzialem sparingi mollo. Tragedia.


RE: Artur Szpilka - jarek_davout - 01-02-2013 04:59 PM

Hmm. Tak patrzę i gala zaczyna się o godzinie 3, a studio jest planowane w Polsacie Sport na 6. O której dokładnie może zacząć się walka Szpilki? Myślicie, że jak wstanę przed 5 to będzie ok?


RE: Artur Szpilka - Zioło-Pale-Niebywale - 01-02-2013 05:06 PM

Pewności nie mam,ale zdaje się że Szpilka walczy po głównej walce,zakładając więc że Molina wyjdzie 5:00 może nawet po i przewalczy 12 rund to wychodzi że po 6:00.


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 01-02-2013 09:56 PM

Patrzcie na tego Mollo
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LxBhWcufzBo

Toż on chyba czegoś się napalił. Świruje pawiana że hoho. Ja na miejscu Garczarczyka bym się wystraszył. Ale co, Mollo myśli, że takim gadaniem przestraszy Szpilkę? Czy może chce wkurzyć Szpilę, by ten wyszedł z zamiarem urwania mu głowy?

EDYCJA:
O i jeszcze tu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mwdgtrJmB5c


RE: Artur Szpilka - Zioło-Pale-Niebywale - 01-02-2013 10:08 PM

Mollo bardziej zachowuje się jak po kresce a nie po buszku.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 02-02-2013 08:52 AM

Świetna walka! emocje,emocje i jeszcze raz emocje. Takie walki w HW kocham. Mollo nie jest co prawda wirtuozem boksu, ale przypierniczyć potrafi co pokazał w walce z Arturem gdzie trafił go lewym prosto w szczękę btw. szacun, że Artur wstał i doszedł szybko do siebie, pokazał charakter. Walka na dystans wyglądała bardzo dobrze, Szpila kontrolował sytuacje swoim prawym, ładnie punktował - chyba pierwszy raz widzę w jego walce aby tak ładnie operował prawym. Natomiast zapomniał trochę o swojej lewej ręce co sam przyznał w jednym z wywiadów. Obrona Artura jest mega do poprawienia. Odsłania się okropnie, nawet jeżeli ma możliwość zablokowania ciosów barkiem, podnieść wyżej rękę, zrobić cokolwiek aby choć w najmniejszym stopniu zamortyzować cios on tego niestety nie robi. Mollo w tej walce przypominał mi ciut lepszą wersję Vinny'ego Maddalone. Ciekaw jestem czy w tej lewej ręce Szpilki drzemie naprawdę aż taka moc, że potrafił ustrzelił Mollo jednym ciosem (wcześniej nie udało się to chociażby Gołocie) czy może Mike był po prostu tak zmęczony, że padł bardziej ze zmęczenie na co raczej nic nie wskazuje bo po nokdaunie wstawał dupą do góry...

PS. Szpilka jak Chisora, wyszedł do ringu z bandamką z Polskim godłem Smile


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 02-02-2013 09:15 AM

Cholera, jasna. Mogłem wstać i oglądać w tv. Ale nie tylko z powodu Szpilki. Bardziej z powodu tego studia Polsatu.


RE: Artur Szpilka - Pakman - 02-02-2013 10:02 AM

No i potwierdziło się. Szpilka to przereklamowany kelner. Zimnoch go zniszczy i to bardzo szybko.


RE: Artur Szpilka - BMH - 02-02-2013 10:03 AM

Good fight!! Podobny troche scenariusz do Adamek-Walker... najpierw dechy faworyta, potem "zamiana miejsc", i to Mollo lezal. Roznica miedzy Kibicem Wisly, a Michaelem byla taka, ze ten drugi juz nie wstal. Takie zimy prysznic przyda sie Arturowi, bo jak nie ma sie super refleksu, czy szybkich nog, to wskazane jest trzymanie rak wyzej, i nad tym bedzie pracowal teraz z trenerem Lapinem. Tak, czy owak walka zaliczona do udanych, Szpila jak i Mollo pokazali charkter, a wygral lepszy.

Szpilka juz standardowo, pamietal o chlopakch po drugiej stronie muru, i na bandamce bylo widoczne PDW... za co-mimo ogromnej niecheci do Artura jak i jego Klubu- ma moj szacunek.

(02-02-2013 10:02 AM)Pakman napisał(a):  No i potwierdziło się. Szpilka to przereklamowany kelner. Zimnoch go zniszczy i to bardzo szybko.

Ciekawe rzeczy tu wypisujesz... kelner? Jaja jakies... jak wygralby z Zimnochem, to kim bedzie piesciarz z Bialegostoku? Odpowiesz? Mega kelnerem... leszczem... gosciem ktorego bija kelnerzy? Ludzie, mozna kogos lubic, lub nie(ja Szpili nie lubie), ale nazywac go kelnerem? Zaskoczyles mnie Pakman, na zadnym portalu jeszcze nie widzialem takich opinii po tej walce. Wychodzi na to, ze Mollo, to mega kelner, chlopak do bicia... widziales walke? Przeciez to byl prawdziwy, twardy boks, gdzie jeden i drugi dazyl do zwyciestwa, pokazujac charakter!