Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - PeterManfredo - 02-11-2012 06:04 PM

Zobaczymy,jest sporo zawodników doświadczonych którzy już mu raczej nie zagrożą a mogą czegoś nauczyć. Był Jameel,może będzie Mollo,są tacy jak Grant,Ibragimov czy Briggs z którymi Artur mógłby się sprawdzić


RE: Artur Szpilka - Jerome - 02-11-2012 07:46 PM

Szpilka v Briggs? Shannon "Cannon" Briggs?!
Dla Artura baaardzo dobry test ale Briggs nie walczył od dawna i nie wiadomo czy w ogóle jeszcze chce. Jeśli miałby wrócić to raczej na walkę z kimś lepszym niż młody Polak. To nie McCline, który jeździ żeby jeździć i zobaczyć co wyjdzie.

Mollo? Podejrzewam, że to już nie ten sam Mollo co z Gołotą a więc za dużego sprawdzianu Arturowi nie zrobi. Jednak w przyzwoitej formie będzie dobrym materiałem na rywala po kontuzji.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 02-11-2012 08:00 PM

Tak a propos Briggsa to ostatnio oglądam sobie Transportera 2 a tutaj Briggs! byłem zaskoczony zwłaszcza, że Transportera 2 oglądałem kilka razy. Shannon występował także w jednej ze scen Bad Boys II Smile co do jego walki z Arturem to myślę, że na pkt Arturek mógłby wygrać, ale jak by wyłapał jakiś cios od Shannona to mogiła. Briggs bije dużo mocniej od McCline i tym razem na tylko złamanej szczęce by się zapewne nie skończyło.

Nowy komiks Krzysztofa Paciorka ! tym razem Adamek vs Szpilka, wyszło świetnie!
http://www.krzysztofpaciorek.pl/szpilka.html


RE: Artur Szpilka - Jerome - 02-11-2012 08:05 PM

@AdamekFightPL
Hejtersko podchodzisz do Szpili. Wszyscy wiedzą, że szczęka ucierpiała bo Szpila otworzył usta. Normalnie byłoby bez obrażeń.

Super komiks!


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 02-11-2012 08:22 PM

@Jerome
Ale to go w żaden sposób nie usprawiedliwia.


RE: Artur Szpilka - PeterManfredo - 02-11-2012 08:29 PM

Bardzo fajny komiks...Adamek jednak mało podobny do siebie za to Szpilka-rewelacyjnie


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 02-11-2012 08:31 PM

@PeterManfredo
Gołym okiem widać, że autor komiksu bardziej przyłożył się do postaci Artura niż Adamka. Mało tego mam wrażenie, że z Tomka autor komiksu lekko sobie zakpił.


RE: Artur Szpilka - Jerome - 02-11-2012 10:23 PM

@AdamekFightPL
O Szpilce: Masz rację, ale należy to brać pod uwagę. Następnym razem Artur takiego błędu nie powinien popełnić a więc szanse Briggsa są mniejsze na taką destrukcję o jakiej mówisz.

Nie jestem też pewny, czy Cannon biję aż tak mocno jak o tym mówisz. Na pewno uderzyć umie ale sądzę, że porównywalnie z McCline'em.

O komiksie: Na niektórych rysunkach mało podobny jest Tomek, na niektórych Artur. DLaczego uważasz, że Tomka autor chciał ośmieszyć/zakpić?


RE: Artur Szpilka - RSC-2 - 05-12-2012 11:29 PM

Artur Szpilka pokazał się przed budynkiem sądu aby solidaryzować się z oskarżonymi kibicami którzy oskarżeni są o morderstwo.

Tym gestem stracił u mnie jakiekolwiek poważanie, którego i tak miał bardzo mało.
Człowiek jednak się nie zmienia. Dlatego mam zero szacunku dla tego człowieka.


RE: Artur Szpilka - AdamekFightPL - 09-12-2012 12:40 PM

Szpilka vs Zimnoch, co Wy na to? krążą słuchy, że taka walka miała by się odbyć na gali Gołota-Saleta.