Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 14-01-2016 08:11 PM

Jeżeli to będzie potężny pogrom to pewnie Szpilka znajdzie się w niezłej depresji i zaliczy chyba z rok bez boksowania. Jeżeli walka będzie wyrównana a przegrana minimalna to jeden bum na odbudowę a później hejka na Charlesa Martina bądź na Głazkowa.

Mnie natomiast interesuje sytuacja, co z jego następną walką jeżeli wygra? WBC pozwoli mu odpocząć i pozwoli na jedną dobrowolną obronę czy też od razu rzuci go do walki z Powietkinem?


RE: Artur Szpilka - Melvin - 14-01-2016 08:18 PM

To jest ciekawe,pamietam jak po przegranej z Jenningsem Szpila mówił jak to on się nie da poprowadzić,miał być Aguilera a skończyło się na Adamku Big Grin

Ale myślę że teraz by inaczej było bo inaczej z Wasilewskim a inaczej z Haymonem.


RE: Artur Szpilka - Martin - 14-01-2016 09:20 PM

(14-01-2016 08:11 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Mnie natomiast interesuje sytuacja, co z jego następną walką jeżeli wygra? WBC pozwoli mu odpocząć i pozwoli na jedną dobrowolną obronę czy też od razu rzuci go do walki z Powietkinem?

Wilku, tym się będziemy "martwić" po walce Wink.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 14-01-2016 09:40 PM

Spokojnie, Gołota po wielu wtopach wracał to Szpiluś w razie ewentualnej przegranej też wróci*. Chłopak jest medialny i generuje niezłe zainteresowanie więc promotorzy nie pozwolą mu zginąć Smile

*Oczywiście chodzi o powrót do poważnej gry .


RE: Artur Szpilka - Krzych - 14-01-2016 10:32 PM

Dokładnie, nawet w USA mają na nim interes bo przyciąga Polaków na gale, już o Polsce nie wspominając. Może sobie jeszcze spokojnie przegrywać, o ile to będą porażki z poważnymi przeciwnikami.


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 14-01-2016 10:35 PM

#TeamSzpilka
[Obrazek: PMtrezor.jpg]


RE: Artur Szpilka - Metzger - 16-01-2016 11:35 AM






RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 17-01-2016 03:14 PM

Z innej beczki. Artur Szpila będzie ojcem czy po prostu Kamila Wybrańczyk przytyła z ot tak z "dobrobytu"?


RE: Artur Szpilka - fext - 17-01-2016 03:47 PM

(17-01-2016 03:14 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Z innej beczki. Artur Szpila będzie ojcem czy po prostu Kamila Wybrańczyk przytyła z ot tak z "dobrobytu"?
Hmm... Trudno powiedzieć, bo nie widziałem jej na żywo. Z jednej strony na taki stan mogłyby wskazywać zaręczyny, po których zazwyczaj następuje ślub. Być może Artur z Kamilą chcą więc zdążyć zostać małżeństwem przed narodzinami potomka. Z drugiej strony na moje kaprawe oko Kamila, w przeciwieństwie do swojego narzeczonego, wygląda mi na naturalną ciężką, która swoją dotychczasową wagę utrzymywała jedynie dzięki wyczerpującemu catchweightingowi. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby okrągłe kształty oznaczały po prostu przejście do kategorii wagowej, w której ukochana Artura czuje się najlepiej...


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 17-01-2016 04:27 PM

Na pocieszenie Arcziemu od wczoraj skoczyło koło 50 tys lajków na fb, fejm się zgadza XD.