Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - Szakal - 12-08-2012 05:40 PM

@Jerome
Oczywiście tego, w którym Wilder leżał na deskach. Teraz zauważyłem, że w poprzednim poście nie zaznaczyłem o co mi chodzi.


RE: Artur Szpilka - Jerome - 12-08-2012 06:03 PM

@Szakal
Niestety ale tamtego nagrania nie widziałem. "Grubasa" może poszukam i jak znajdę to wstawię do wątku o Deontay'u.


RE: Artur Szpilka - redd - 23-09-2012 10:29 PM

Ostatnio ukazał się krótki, ale burzliwy wywiad z Arturem "ja go nienawidzę nie wiem dlaczego" Szpilką, w którym dowiadujemy się kolejnych prawd o Tomaszu Adamku. Jak widać kampania przed ich ewentualną walką trwa w najlepsze.



Mam nadzieję, że po tym wywiadzie "Ja go nienawidzę" da Adamkowi namiary na Saulsberrego, aby Tomasz mógł udowodnić swoją wartość. No, jak nie znalazłby numeru od Saulsberrego to ostatecznie można podesłać adres mailowy od Gonzalo "iron chin" Basile, chociaż to może być ciut za wysoka półka dla TomaszaSmile


RE: Artur Szpilka - Mastrangelo - 23-09-2012 11:59 PM

Haha, ładną nerwówkę złapał jak go gość spytał czy nie celuje za wysoko. Ale dobrze, takich bokserów trzeba którzy chcą się sprawdzić. Za to go szanuje a co tam poza tym o nim myślę, to już inna sprawa Wink.


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 24-09-2012 07:42 AM

Jakiś wyjątkowy nerwowy i wkurzony Szpilka w tym wywiadzie. Za co on nienawidzi Adamka? Przecież oni się nie znają osobiście (chyba?). To niezwykle mocne i chamskie słowa.


RE: Artur Szpilka - marcinoski - 24-09-2012 12:08 PM

ciesze się, że chłopak ambitny i chce wiele osiągnąć, ale denerwują mnie jego wypowiedzi - nie wiem czemu ;p no i Adamka już też by mógł zostawić w spokoju ;p


RE: Artur Szpilka - Szakal - 24-09-2012 03:49 PM

Między innymi dzięki takim wypowiedziom nie lubię Szpilki, ale mimo wszystko ma u mnie jakiegoś tam plusa za to, że chce się sprawdzić z czołówką, a nie tłuc bumów przez pół życia.
W każdym razie ciekawe co by odpowiedział Artur, gdybym zapytał go "czemu tak bardzo chce walki z Adamkiem, który przecież w HW jest nikim"? Dla nas odpowiedź jest oczywista (możliwość wypromowania się+duże pieniądze), ale chciałbym zobaczyć reakcję Szpilki i przede wszystkim usłyszeć jego odpowiedź.

A jeśli do tej walki kiedyś dojdzie, to marzy mi się powtórka z Judah-Paris. Vernon też dużo gadał przed walką...


RE: Artur Szpilka - Jerome - 24-09-2012 06:15 PM

Sprawa dla mnie jest prosta. Ja widzę co robi Adamek i nie porywa mnie to. Szpilka też to widzi a że jest bokserem to chce się z kimś takim zmierzyć aby pokazać, kto jest lepszy. Prosta sprawa. Z tą nienawiścią to lekka przesada. Adamek podpuszczany wielokrotnie powiedział, że nie chce walk z rodakami i niech Artur się uczy a gwarantuję Wam, że On najprawdopodobniej nawet nie wie kto to jest i jak walczy. Mówił tak o tym, że każdemu życzy dobrze bo nie chciał pokazać swojego braku wiedzy. Tymczasem Szpila podłapał "krytykę" i jest wielka burza. Z drugiej strony wszyscy w dziale o "naiwnych marzeniach" chcieli walk rodaków. Wszyscy też chcą aby pretendenci walczyli miedzy sobą itd a gdy Szpilka wyzywa Adamka to jest krytykowany. Ta walka byłaby super niezależnie od wyniku. Może Szpilka to taki Corrie Sanders? Nie ma za wspaniałej techniki ale rzuci się na Tomka i znokautuje jak Corrie Władimira? Ja chcę tej walki, nie wiem jak Wy. Jego gadanie olewam bo czasem palnie głupotę ale częściej jest ciekawy do posłuchania i ma charyzmę. Życzę mu jak najlepiej ale to nie znaczy, że wszystko mi się w nim podoba. Pisałem kilka razy z Arturem na fb (mogę się pochwalić, choć wiem, że nie jestem w tym sam) i wydał się spoko.


RE: Artur Szpilka - Adammobp - 27-09-2012 02:05 PM

A pamiętacie to? To już całkiem były jaja. Chcieli z Adamka zrobić prowokatora.
http://www.bokser.org/content/2012/07/14/221905/index.jsp

Wasilewski jedno mówił, a wiadomo, że Szpila gadał co innego. Sam Wasyl więc się kompromitował

"Następnie zaprezentowano wypowiedź Szpilki, w której wypowiada się z szacunkiem na temat Adamka i twierdzi, że nie jest jeszcze na poziomie, który umożliwiałby mu walkę z Adamkiem."

No i wypowiedzi Szpilki też są skrajnie różne, zależne chyba od tego, którą nogą wstanie. Raz szanuje Adamka, a innym razem go nienawidzi.


RE: Artur Szpilka - Metzger - 27-09-2012 02:18 PM

Wiecie co zainteresowałoby Polaków boksem? Solidny beef miedzy Szpilką a Najmanem zakończony oczywiście walką w ringu, ale nie koniecznie tylko w ringu. Taka polska wersja Haye-Chisora.