Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - RedHawk - 19-07-2015 02:06 PM

Rywal z pewnością nie będzie najwyższych lotów, ale przynajmniej mam nadzieje, że wezmę kogoś kto od jakiegoś czasu jest w treningu...


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 19-07-2015 06:17 PM

Patrząc na ostatnich rywali to byłby już duży postęp. Big Grin Wink


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 20-07-2015 10:45 PM

Pochodzący z Kuby Yasmany Consuegra (17-1, 14 KO) będzie najbliższym
przeciwnikiem Artura Szpilki (19-1, 14 KO) 14 sierpnia podczas gali w Prudential Center
w Newark - poinformował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze sam pięściarz.
Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.
Consuegra na zawodowych ringach zadebiutował w lutym 2010 roku. Jeszcze do
niedawna 31-latek mieszkający w Miami miał status niepokonanego, pierwszą porażkę
na zawodostwie zanotował jednak w czerwcu tego roku, przegrywając przed czasem w
trzeciej rundzie z Dominiciem Breazealem (15-0, 14 KO).

szału nie ma,


RE: Artur Szpilka - kubala1122331 - 20-07-2015 10:55 PM

Dobry i solidny rywal, który w dwie rundy robił co chciał z Breazealem, czyli "wielkim talentem" amerykańskiego boksu. Myślę, że to bardzo fajny rywal jak na etap kariery.


RE: Artur Szpilka - Krzych - 20-07-2015 11:40 PM

Dokładnie, to ciekawy rywal, na pewno przetestuje ile się Artur nauczył w obronie. Jeżeli nic to będzie powtórka z Mollo, a ten Consuegra wydaje się być nawet lepszy od Amerykanina.


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 20-07-2015 11:53 PM

No tak w porównaniu z Cobbem czy Quezadą rywal może dać Szpilce ostrą walke,


RE: Artur Szpilka - fext - 21-07-2015 08:58 AM

(20-07-2015 10:55 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dobry i solidny rywal, który w dwie rundy robił co chciał z Breazealem, czyli "wielkim talentem" amerykańskiego boksu. Myślę, że to bardzo fajny rywal jak na etap kariery.
Ta walka z Breazealem w ogóle była dziwna, bo jak na mój gust wszystkie ciosy, po których Consuegra lądował na deskach były bite w tył głowy. Sędziego najwyraźniej to nie obchodziło. Co do walki ze Szpilką zgadzam się - bardzo fajny rywal. Z jednej strony daleko mu do Jenningsa czy nawet Cuninghama, z drugiej jest na tyle mocny, że umożliwi przetestowanie nowych umiejętności Artura, nie narażając go na kpiny, że znów wziął sobie buma albo emeryta....


RE: Artur Szpilka - Wit - 21-07-2015 09:26 AM

Takich rywali Artur powinien dostawać i nie powinno to nas dziwić. I do tego wygrywać takie pojedynki dość pewnie(UD, KO). Tylko, żeby teraz nie odwołali tej walki. Wink


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 21-07-2015 12:29 PM

z kolei obićie kilku bumów i dwie rundy z Breazealem , jeszcze aż tak dużo o nim nie mówią, nie można go tak bardzo windować, zobaczymy jak wejdźie w pojedynek i czy bedzie chćiał śię bić,bo może bedzie śię zachowywał jak Quezada, ma być to przetarćie przed groźniejszym rywalem pod końiec roku, więc ludźie Haymona dali mu rywala który ich zdaniem jest bezpieczny dla Szpilki, bo nie wierze że sam Haymon dopiera rywali dla wszystkich swoich zawodników, jakby tak było nie wychodziłby z gabinetu, zapewne jest tak, Haymon znajduje śię np na tapczanie w domu i popija rum z lodem,mocząc jednocześnie raćice w srebnej miednicy, " dzwonią jego ludzie, i pytają śię go kto następny dla tego Polaka Szpilki,
On na to,: dajćie mu teraz kogoś lepszego niż ten cały jak mu tam,?Quezada, tylko żeby mu krzywdy nie zrobił bo musze na nim zarobić w listopadzie,
I nie dzwońcie już bo mam teraz ważniejsze sprawy na głowie ,w rzeczywistośći nawet nie bedźie pamiętał z kim walczył Szpilka,


RE: Artur Szpilka - Wit - 21-07-2015 01:07 PM

@Wietnam
Aha, fajnie. Big Grin