Forum - BOKSER.ORG
Najlepsi bokserzy Skandynawii - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Najlepsi bokserzy Skandynawii (/thread-365.html)

Strony: 1 2


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - Wietnam - 19-04-2017 02:42 PM

Szwecki ćiężki Otto Wallin (17-0, 11 KOs) o którym napisał już @ Hugo, w sobotę w swoim kraju zmierzy się
o pas WBA Continental z Włochem Gianlucą Mandrasem (12-4, 5 KOs)

Ostatni pojedynek Wallin stoczył w grudniu ubiegłego roku z dobrze znamym Journeymanem Zumbano Love'm.
wygrywając zdecydowanie na punkty.

Warunki szwed ma dobre, nie widziałem jeszcze jego walki, a walczył na galach w Niemczech
które często oglądam.

Jeden ciężki "Granat" Big Grin już szwedom nie wypalił ostatnio doznając szoku z Dimitrenką, co myślisz @Hugo
na temat tego Wallina teraz od twojego ostatniego postu wyżej. ?


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - kubala1122331 - 19-04-2017 03:20 PM

Widziałem jego dwie walki, no z tej mąki to raczej chleba nie będzie Tongue Pewnie @Hugo rozpisze się bardziej


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - redd - 19-04-2017 03:41 PM

Widziałem jego kilka pojedynków i mocno się zdziwię, jeśli jakoś zabłyśnie w dzisiejszej HW.


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - Hugo - 19-04-2017 06:15 PM

Tak, jak kubala i redd, jestem zdania że Wallin to nic szczególnego poza warunkami fizycznymi. W przeciwieństwie do Granata, on nawet nie dysponuje silnym ciosem. Boksował i wygrywał z leszczami, ale polegnie na pierwszym lepszym solidnym średniaku. Z Mandrasem zapewne wygra, bo Włoch to już całkiem dolny sort. Ciekawostką jest, że 3 ostatnie walki Mandras stoczył z tym samym przeciwnikiem.


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - Wietnam - 19-04-2017 06:24 PM

@Hugo, ciekawe.

Widocznie nie ma we Włoszech bumów na zamówienie Tongue bo zapewne nie była to słynna trylogia gdzie we Włoszech
płacili grube siano za ppv. Wink


Cóż czytałem w zagranicznej prasie ze Szwedzi z tym Wallinem wiążą wielkie nadzieje, nazwany został nawet
bohaterem.


RE: Najlepsi bokserzy Skandynawii - Wietnam - 22-04-2017 01:21 PM

Walka Otto Wallina dzisiaj na kanale fightklub. Na gali będzie walczyć również Mikaela Lauren rywalka kontuzjowanej
Piątkowskiej.