Forum - BOKSER.ORG
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) (/thread-3415.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Hugo - 24-02-2018 04:07 PM

Kassi to grube nieporozumienie. To bokser, który żyje z przegrywania walk, więc nie będzie rzeczywistym wyzwaniem dla nikogo. A już na pewno dla Izu Ugonoha, co do którego można było jeszcze liczyć na jakąś przyszłość. Izu wraca po przerwie, więc powinien dostać rywala z niższej półki, ale nie journeymana, który podłoży się, jeśli będzie taka potrzeba. Pożądany byłby jakiś zadziorny, mocno bijący młodziak w rodzaju Nathana Gormana, Davida Allena, George'a Ariasa, a na pewno ktoś zmotywowany do walki o zwycięstwo.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - kubala1122331 - 24-02-2018 05:47 PM

Obecność Szpilki na gali praktycznie wypełnia Narodowy. Ale wydaje mi się, że to będzie ktoś mało rozpoznawalny. Gdybym miał wskazać kogoś z nazwiska to Marcina Siwego.
Coraz gorsze nazwiska przeciwników polskich zawodników zaczynają się przewijać. Na początek top, potem goście pokroju Moliny, a teraz Liachowicz czy Kassi. Żeby nie skończyło się na trzech Czechach z ujemnym rekordem...


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wietnam - 24-02-2018 08:45 PM

Jak dla mnie gala z tymi wariantami podanymi przez Redda, i tak była by jedną z lepszych
gal ostatnio w Polsce, no może zamiast tego Kassiego, widział bym że tak napisze żargonem
Szpilki : Ałreolle za przeciwnika dla Ugonoha. Izu vs Arreola, Wach - Molina/Helenius.

No i rzeczywiście z tym Szpilką też może być coś na rzeczy, coś dużo ostatnio się z
Najmanem uprzejmościami wymieniają, pomyśleli byśćie o takim czymś kiedyś? Git
chwalący Najmana? Widocznie zwąchał kasę jaką może obracać Najman przy wymienianiu
tych wszystkich nazwisk przeciwników, i obecności Buffera. Jeśli już będzie Szpilka to
widział bym to wszystko tak:

Wach -Molina/Helenius

Izu - Arreola

Szpilka - Abell albo trylogia z Mollo. Tongue bo Abell może być jak na powrót za dużym
ryzykiem dla Ajtura.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wietnam - 24-02-2018 09:45 PM

Obszerny nowy wywiad z Najmanem, na temat gali i nie tylko. Nie będę tu tego wszystkiego wklejał.


http://sport.wm.pl/496966,Mazury-poznalem-dzieki-zonie-i-mistrzowi-Jerzemu-Kulejowi.html#axzz57rblzm8K


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Hugo - 25-02-2018 11:03 AM

Zaczynają się pojawiać propozycje niepoważne: Lachowicz, Kassi, co źle wróży. Chyba Najman popełnił błąd, nie kontraktując Heleniusa, Chisory i Kudriaszowa w odpowiednim czasie. Chisora i Helenius to bokserzy - hobbyści, dla których kasa nie jest najważniejsza i pewnie dlatego można było ich stosunkowo tanio ściągnąć na galę. Z kolei porozbijany Kudriaszow też nie żądał zbyt wiele. No, ale przecież nie będą czekać w nieskończoność aż się pan Najman zdecyduje. Pewnie znaleźli inne możliwości, a Najman został z uciekającym czasem i kiepskiej jakości journeymanami jako alternatywą.

Byłem optymistą, co do tej gali, ale już nie jestem. Para pójdzie w gwizdek, czyli w Michaela Buffera.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wit - 25-02-2018 01:13 PM

Marcin rzucił Bermane'em Stiverne'em dla Mariusza Wacha na FB. Ja go tam pochwaliłem i uważam, że taki pojedynek zrekompensował by mało atrakcyjnego rywala Ugonoha.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Hugo - 25-02-2018 04:22 PM

(25-02-2018 01:13 PM)Wit napisał(a):  Marcin rzucił Bermane'em Stiverne'em dla Mariusza Wacha na FB. Ja go tam pochwaliłem i uważam, że taki pojedynek zrekompensował by mało atrakcyjnego rywala Ugonoha.
Stiverne dla Wacha jest O.K. Jednak liczyłem na 3 dobre walki. Tymczasem czytam, że Masternak (vs Kalenga) i Jonak mają boksować u Borka. No to kto nam zostaje? Wach vs Stiverne, Ugonoh vs Kassi i emeryt Jackiewicz. Do tego być może tajemniczy "trzeci ciężki" z równie tajemniczym rywalem i kabaret Najmana z Bińkowskim. Przecież to będzie nędza nie gala. Buffer w życiu chyba nie produkował się na gorszej.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wietnam - 25-02-2018 05:42 PM

Hugo nie krytykuj , krytykować będziemy po fakcie.
Nie znamy jeszcze rywali dla Polaków, Najman otwarcie
mówi że nie chcę kelnerów dla Wacha i Izu, a zawodników
z topu, znanych nazwisk.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Martin - 25-02-2018 08:19 PM

Trzeba poczekać aż zostanie ogłoszona pełna karta walk. Wówczas przyjdzie czas aby chwalić lub krytykować. Dziś można jedynie spekulować.


RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Hugo - 25-02-2018 10:18 PM

Krytykować trzeba teraz, żeby organizator wiedział, kogo kibice nie chcą, a kogo chcą. Jak będzie przyklepane, wtedy żadna krytyka nic już nie zmieni.