Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Jerome - 11-03-2012 09:59 AM

Słyszeliście nowy kawałek wyjściowy Adamka? Jak dla mnie porażka. Coś w stylu "Szpila ma moc".


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 11-03-2012 10:07 AM

Jerome
Słyszałem niezbyt dobry ale zawsze jakaś odmiana.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 11-03-2012 02:30 PM

Eee tam. Ostatnio byłem na meczu Lechii w Gdańsku (na stadionie PGE Arena) i w przerwie puścili "Pamiętaj". Zajebista sprawa, a co by było gdyby na srodku stał ring itd. Ten utwór to wizytówka Górala, którą właśnie traci.


RE: Tomasz Adamek - sowka - 11-03-2012 03:34 PM

Jak dla mnie ta nowa piosenka to szajs. Stara piosenka - Pamiętaj - to było coś. Jak oglądam na youtube jak Stadion Miejski, 40 tys osób i każdy to śpiewa to mnie ciarki przechodzą. Ale i tak Pamiętaj największy klimat miała w Newark, na emigracji Big Grin


RE: Tomasz Adamek - redd - 11-03-2012 04:40 PM

Podzielam zdanie tych, którzy obawiają się eksperymentów z przybieraniem na wadze. Od kilku dodatkowych kilogramów Adamek nie stanie się nowym Frazierem, czy Foremanem. Istnieje za to spore ryzyko zminimalizowania ruchliwości ringowej i szybkości górala. Na tym do tej pory opierał swój boks w HW i dzięki temu odnosił zwycięstwa (nie potrafię sobie wyobrazić zwycięskiego Adamka (w walce z Arreolą, a nawet Grantem), który zamiast uciekać i kontrować idzie frontem na przeciwnika, szuka wymiany ciosów. Najcięższy w karierze Adamek męczył się w ringu z średniakiem Estradą, do tego w końcówce walki sprawiał wrażenie spuchniętego. Do tego wszystkiego dochodzi pytanie jak wpłynęła na górala deklasacja z rąk Kliczki? Ring wszystko zweryfikuje, jednak sceptycznie podchodzę do Adamka - 104kg.


RE: Tomasz Adamek - willow(konserwatysta) - 11-03-2012 08:59 PM

Muza na ostatnim etap kariery. Plus, że promuje polski song, plus, że kolejny utwór, który wywoluje określone wzruszenie, mam na mysli specyficzną polską nostalgię. Przy okazji zajebisty film, przy którym znowu powracają emocje jakie nasz wojownik budował w Polakach w przeciągu swojej kariery.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 11-03-2012 09:05 PM

@willow
Minus, że "muza" to siara.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 25-03-2012 07:59 PM

Adamek - Chambers na horyzoncie??

Podobno sam Eddie na fb zgłosił swą chęć do walki. Szukałem ale "nie jestem znajomym Edwarda Chambersa" więc nic tam nie znalazłem.

Co do walki to jestem za. Ale niech Tomek wróci do 97 kg. Pojedynek ciekawy bo wyrównany. Szybkość zbliżona. Eddie jest stosunkowo łatwy do trafienia z tym, że potrafi kapitalnie skontrować czego Adamek nie lubi. Jeśli wierzyć Adamkowi to takie walki będziemy oglądać do 2013 roku jeśli chce majstra (chociaż wakata Klitschkowskiego).


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 25-03-2012 08:34 PM

(25-03-2012 07:59 PM)Jerome napisał(a):  Adamek - Chambers na horyzoncie??
Nie wierzę. Na razie wszystko wskazuje na to, że Adamek powtarza taktykę "po bumach do celu", a Eddie należy do szeroko pojętej czołówki. Będę pozytywnie zaskoczony jeżeli Góral odważy się wyjść do kogoś z TOP20.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 25-03-2012 08:57 PM

No wiesz, do Arreoli też maił nie wyjść. Musi kogoś chociaż z nazwiskiem z czołówki pokonać jak chce ten wakat.