Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 05-07-2013 08:00 AM

(05-07-2013 07:18 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Metzger
Kiedyś może przygotuje filmik o tym jaki to Adamek ''poza ringiem'' jest niesympatyczny, a trochę materiałów by się znalazło Smile
To prawda, dałoby się trochę pozbierać wypowiedzi Adamka z wywiadów, np. jak w jednym wywiadzie raz mówi, że nie walczy dla pieniędzy, a potem, że jednak interesują go dobrze płatne walki, a nie idee. Ale to i tak małe grzechy. Jak na boksera chłopak jest w miarę sympatyczny i łagodny.

Przypomniało mi się, jak Arreola po porażce z Adamkiem zaczął przeklinać na żywo w wywiadzie po walce, która leciała na HBO. A USA to pewnie przeszło bez echa, tam niejeden gorsze rzeczy robi. Wyobrażacie sobie co by było, jakby Tomek po walce z Kliczko naprzeklinał wulgarnie do kamery Big Grin


RE: Tomasz Adamek - BMH - 05-07-2013 10:26 AM

Jak slysze co Tomek stara sie wmowic w wywiadzie na glownej, to lapie sie glowe...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-07-2013 10:31 AM

"Przez 3 lata nie przyjąłem
żadnych ciosów" - :o :o
I Roger, Roger, Roger...


RE: Tomasz Adamek - ManagerSilnego - 05-07-2013 11:47 AM

Niech Adamek kontynuuje tą swoją "karierę" jak najdłużej, przynajmniej jest jakaś beka, bo wywiady z tym gamoniem, to jego kręcenie, mącenie, zmienianie zdania co chwila to jest absolutne mistrzostwo świata. Jak odejdzie to nie będzie się już się z kogo pośmiać. Najman się już dawno znudził, a o Jonaku krążą głównie suchary.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-07-2013 01:34 PM

@Sander
Po co przekręcasz słowa Adamka? żeby karmić tego ManageraSilnego, który zapewne nawet wywiadu nie pooglądał? Adamek powiedział, że przez 3 lata nie praktycznie nie przyjmował żadnych czystych ciosów oprócz tego, który przyjął w walce z Walkerem, ale wspomniał także o walce z Kliczko tam też czystych ciosów nie przyjął, taka jest prawda. Inna sprawa, że nawet te ciosy w czubek głowy, na skroń sprawiały, że Tomek chwiał się jak trzcina na wietrze... w porównaniu z tym co Tomek przyjmował w wadze LHW czy nawet CW to w HW rzeczywiście mało przyjmuje.

A następnym razem proponuje wsłuchać się w wywiad a nie słuchać go du... brzuchem.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 05-07-2013 02:10 PM

(05-07-2013 01:34 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Adamek powiedział, że przez 3 lata nie praktycznie nie przyjmował żadnych czystych ciosów oprócz tego, który przyjął w walce z Walkerem, ale wspomniał także o walce z Kliczko tam też czystych ciosów nie przyjął, taka jest prawda.

HuhHuh

Grant i Vitek nie trafiali czysto? Huh Chyba ogladalismy inne walki AFPL. Wink Arreola, Estrada, Chambesrs, Cunningham chyba jednak trafiali, a przynajmniej ja tak to pamietam.
Chyba ze... dla Tomasza cios czysty znaczy taki po ktorym sie siada na tylku... jezeli tak, to Adamek tym bardziej nie trafil czysto zadnego z nich.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-07-2013 02:20 PM

@BMH
Adamek trafił czysto Walkera, trafił czysto Maddalone, nie są to zbyt pokaźne sukcesy, ale zawsze. Natomiast Adamka czysto trafionego widzieliśmy w walce z Walkerem. Chociaż nie sądzę aby właśnie to Adamek miał na myśli, myślę, że chodziło mu o czyste trafienie tzn siedzenie na dupie. Estrada,Chambers czy Cunningham może i trafiali Tomka czysto, ale z takim ciosem większej krzywdy Tomkowi nie zrobili. A Arreola z tego co pamiętam Tomka czysto nie trafiał, zawsze jakoś Adamek te ciosy amortyzował, inaczej skończyłby na dechach.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 05-07-2013 02:36 PM

A Grant? Przeciez Adamek tam byl wyraznie groggy i jakby nie gong, to nie wiem jakby sie to skonczylo. Vitek tez mu ladowal, ze nogi robily sie Tomaszowi jak z waty... Ty jednak uwazasz, ze nie byly to ciosy czyste, wiec jakie? Obcierki, przez garde?

Na poczatek byloby dobrze sprecyzowac co rozumiemy przez cios czysty... czy jest to cios po ktorym jest KD, czy jest to cios w miejsce ktore jest uwzgladniane przy punktacji, a moze cios czysty, to cios ktory "siada" na konkretne miesce na ciale(czubek szczeki, watrobe etc)
Jak pisalem... dla mnie Adamek byl wielkrotnie czysto trafiany, a czy byl liczony, czy nie to dla mnie sprawa drugorzedna.


Ja licze, ze Adamek wygra w dobrym stylu najblizsza walke i jednak zaryzykuje spotkanie z Pulevem, bo wlasnie wygranie tej walki, to najkrotsza droga do pasa, i kolenej wyplaty zycia. Inna sprawa, ze wg mnie faworytem bylby Kubrat, i ciezko mi sobie wyobrazic, by wypalony Polak wyboksowal prime Bulgara.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 05-07-2013 03:25 PM

A propos Pulewa. Bułgar ostatnio walczył 9 miesięcy temu, a nic nie słychać o jego kolejnej walce. Jak tak dalej pójdzie, to zardzewieje. Doprawdy ciężko mi pojąć dlaczego niektórzy bokserzy tak lekkomyślnie marnotrawią swój prime.

Nawet jeżeli Adamek zostanie obowiązkowym pretendentem dla Władka, to jeszcze nic nie znaczy. Kliczkowie mają taką pozycję, że mogą dyktować warunki i mogą nic sobie nie robić z oficjalnych pretendentów. Choć myślę, że Adamek i tak byłby bardziej opłacalny niż Mormeck, Wach, Pianeta.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 05-07-2013 03:47 PM

@AFPL
Jeżeli twierdzisz, że Adamek nie przyjmował czystych ciosów to chyba coś takiego jak czysty cios nie istnieje.
Kontekst zachowałem mimo słuchania brzuchem jak to ująłeś. Twierdzi, że nie dostał czystego ciosu poza tym TW.
I jest to zabawne bo sam Cunn obił mu gębę na wiele sposobów i były tam ciosy czyste. A jeśli miał na myśli ciosy po których padał to mógł powiedzieć że raz był liczony a nie że przyjął jeden czysty cios bo to bzdura.