Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 03-07-2013 05:00 PM

(03-07-2013 09:17 AM)AdamekFightPL napisał(a):  No tak, liny go uratowały, a w walce z Włodarczykiem w razie czego lin nie będzie? Big Grin
Nie będzie lin, bo walka będzie na Stadionie Narodowym na murawie. Liny były we Wrocławiu, bo wtedy stadion nie był jeszcze całkowicie wybudowany.

Zobaczymy jak to będzie z tą wagą, cholernie jestem ciekaw. Z drugiej strony, tak dynamicznego Adamka jak z walki Arreolą już nie zobaczymy, nie mam co do tego wątpliwości.


RE: Tomasz Adamek - Splint3rPL - 03-07-2013 05:07 PM

@Adammobp - Cholera, właśnie sobie wyobraziłem Adamka i Włodarczyka ganiających się dookoła bramki na Narodowym...

A ja niestety znowu zaczynam liczyć na Adamka. Zaczynam wierzyć, że schudnie, solidnie się przygotuje i pokaże świetny boks. Ale jednocześnie wiem, że się rozczaruję : ).


RE: Tomasz Adamek - Sander - 03-07-2013 05:16 PM

Też widzę jak Adamek za bramką stoi a Diablo go gania z chorągiewką w ręku Tongue


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-07-2013 07:45 PM

@Adammobp
Na murawie? to może od razu niech sobie butle z tlenem załatwią?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 04-07-2013 08:23 AM

''- To nie jest zapowiedź defensywnego Adamka?
Na pewno nie! Czy ty mnie kiedyś widziałeś uciekającego po ringu? Nie i nie zobaczysz. Nawet w tej walce z Witalijem, o której nawet nie chcę mówić bo wtedy nic nie zagrało, coś próbowałem zrobić. Niech kibice przypomną sobie 2010 rok i Arreolę. To jest zapowiedź takiego Adamka. '' - Oby Tomuś, oby.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 04-07-2013 09:04 AM

Powiedzieć można wszystko.
Wyciąganie jakichkolwiek pozytywów z walki z Vitem to słabe jest. Tomek Ty nie próbowałeś nawet nic robić w tamtej walce.
Ale w lepszą formę niż w ostatnich walkach można uwierzyć.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 04-07-2013 02:34 PM

@Sander
Ja tam w Adamka wierzę, na prawdę. Może jestem naiwny, może się rozczaruje, trudno. Nigdy wcześniej jednak Adamek nie zapomniał tak dobrej formy... a jeżeli chodzi o jego wagę to podobno to nie Roger poszedł po rozum do głowy tylko po prostu jest lato i Adamek szybko trafi zbędne KG.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 04-07-2013 08:59 PM

Adamka stać na dobre walki ale czy na tym najwyższym poziomie?
Jeśli pokona Puleva, Stiverne'a czy Fury'ego - ok dla mnie wraca do gry. Ale Grano na ten moment to przeciwnik bardziej dla Szpili niż mierzącego we Wlada Adamka.
Nie rozumiem natomiast tej nagonki i nienawiści w stosunku do Tomka. Jest naszą wizytówką w boksie światowym. Dał tyle emocji, fajnych walk i tyle charakteru pokazał. Wszystko zdobył dzięki ciężkiej pracy i niezłomnemu charakterowi. Ma wspaniałą rodzinę i jest facetem z klasą a gimbusy po nim jadą w najlepsze. Ameryka go kocha a Polska szydzi.
Sam go często krytykuję ale jednocześnie bardzo szanuję i staram się być obiektywny .


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 04-07-2013 09:55 PM

(04-07-2013 08:59 PM)Sander napisał(a):  Nie rozumiem natomiast tej nagonki i nienawiści w stosunku do Tomka.
Adamek i hejterzy, czyli jeden z najpopularniejszych tematów. Jako wierny hejter Adamka, pozwolę sobie zabrać głos.

(04-07-2013 08:59 PM)Sander napisał(a):  Jest naszą wizytówką w boksie światowym. Dał tyle emocji, fajnych walk i tyle charakteru pokazał.
Zgadza się. Ale od kiedy bliżej zainteresowałem się boksem, to siłą rzeczy zacząłem dostrzegać bokserów w różnych sytuacjach pozaringowych. Potrafię obiektywnie docenić zdolności i osiągnięcia boksera, ale to jest za mało abym zaczął mu kibicować. Ktoś komu kibicuję, musi być kimś więcej niż moim rodakiem. Np. gdyby doszło do walki Kosteckiego z Royem, to z łapą na sercu życzyłbym Polakowi (czy tam Cyganowi) przegranej, bo poza ringiem jest śmieciem. Dlatego też nie lubię Adamka, bo różne sytuacje pozaringowe sprawiają, że jest on w moich oczach bardzo niesympatycznym człowiekiem.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-07-2013 07:18 AM

@Metzger
Kiedyś może przygotuje filmik o tym jaki to Adamek ''poza ringiem'' jest niesympatyczny, a trochę materiałów by się znalazło Smile