Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-06-2013 05:52 PM

Umiejętności czysto bokserskich to Jennings tak na prawdę nie miał jeszcze okazji zaprezentować... Jennings walczy fajnie, efektownie, jest zbudowany jak gladiator (choć nie przekłada się to na siłę ciosu) , ale czy to wystarczy na Adamka? większość wciąż nie docenia ''Górala''. Słabe walki dał tylko z rywalami dużo szybszymi od niego samego. Jennings na pewno nie posiada takiej szybkości jak Cunn czy Chambers.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 06:07 PM

Ja Adamka doceniałem przez wiele lat wstając po nocach na jego walki i był to mój wielki bohater.
I lubię go i szanuję do dziś ale potrafię też realnie spojrzeć na jego obecne możliwości które są niestety mało imponujące już...
Obym się mylił ale już walka z Oquendo nie będzie łatwa a starcie z Jenningsem to już wgl ciężka robota. O ile do tych pojedynków dojdzie.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-06-2013 06:20 PM

@Sander
Ja także uważam, że Adamek nie jest już tym samym bokserem co chociażby przed walką z Kliczko, ale mimo takiej formy nie jest to dla mnie trudne wyobrazić sobie wygrywającego Tomka z Jenningsem.


RE: Tomasz Adamek - kossmiczny - 11-06-2013 07:58 PM

Jennings Bryant ma szklaną szczenkę ,a świadczy o tym poniższa walka. Zaliczył dechy już w 3 rundzie. Niech Tomek bierze z nim walkę nawet teraz, łatwa wygrana. Jest on podobny do Walkera trochę słabszy fizycznie ale za to lepszy na nogach. Tomek musi poprawić nogi i będzie ok.

http://www.youtube.com/watch?v=4aENx56qG54


RE: Tomasz Adamek - Martin - 11-06-2013 08:01 PM

Panowie pytam się Was: kogo liczącego się na świecie pokonał niejaki Jennings???
Gdyby doszło do ich pojedynku to Adamek byłby dla mnie zdecydowanym faworytem. Zarzut że ma już prawie 37 lat? W boksie zawodowym, a w szczególności w HW taki wiek to zaleta. Każdemu pięściarzowi (bez wyjątku) zdarzają się słabsze walki, tak jak Adamkowi z Cunnem, ale ile jeszcze będziecie ją rozpamiętywać? Była to jego czwarta walka w ciągu bodajże 10 miesięcy, nie uważacie że to za dużo?
Góral to wciąż ścisła czołówka światowa choć mistrzem świata już nie zostanie...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 08:11 PM

Jennings to prospekt więc braci Kliczko na rozkładzie mieć nie może...
Adamek byłby sporym wyzwaniem po którym można by określić poziom Jenningsa precyzyjniej. Z tego co na dziś wiem o Jenningsie i Adamku lekkiego faworyta widzę w Amerykaninie. Chyba, że Tomek zaskoczy w sierpniu dobra postawą. A Jennings słabo wypadnie z Fedosovem.


RE: Tomasz Adamek - kossmiczny - 11-06-2013 08:21 PM

To, że Jennings Bryant dostanie baty od Tomka to pewne,a co mistrzostwa, jeśli dostanie taką szanse Tomek,a dostanie. Pewne jest również, że nie nie będzie uciekał uciekał jak David Haye ,,Paluszek". A kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, wszystko jest możliwe.

I jeszcze jedno ! Do tych co mówią, że Tomek uciekał tak samo przed Arreolą jak USS przed Tomkiem - spójrzcie sobie jak wyglądał po walce Arreola,a jak Tomek ! Arreola wyglądał haj SHREK, sam to przyznał, jeszcze z 2 rudny i by nie wdział na oczy tak był napuchnięty.
Więc trochę obiektywizmu, chyba się trochę znacie na boksie.USS uciekał ale Tomkowi nic nie zrobił , Tomek też uciekał ale obił Arreole jak schabowego w niedziele. Takie są różnice tych walk.

Na koniec co do Davida Haye ,,Paluszek" to Tomek złożył kiedyś propozycję walki ale Haye ją odrzucił bo wiedział, że mit o jego wielkości by prysł.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 11-06-2013 08:24 PM

Jennings to dla mnie amerykańska wersja Puleva. Warunki fizyczne na HW - świetne, ale cios nie idzie z nimi w parze. W dodatku jak napisał kossmiczny szczęką Bryanta jest dosyć podejrzana... jego obrona za świetna nie jest. To byłaby ciekawa walka, ale dla mnie faworytem byłby Tomek. Nie widzę nic w Jenningsie co mogłoby sprawić Tomkowi problem.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 11-06-2013 08:29 PM

(11-06-2013 08:11 PM)Sander napisał(a):  Jennings to prospekt więc braci Kliczko na rozkładzie mieć nie może...

Prospekt? To teraz pięściarze przed trzydziestką to są prospekci???
Weźmy takiego Marco Hucka - rówieśnik Jenningsa, a w sobote bodajże po raz jedenasty obronił pas mistrza świata...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 11-06-2013 08:38 PM

(11-06-2013 08:21 PM)kossmiczny napisał(a):  To, że Jennings Bryant dostanie baty od Tomka to pewne,.
- - - - - - - - - - - - -- - -- - - -
Na koniec co do Davida Haye ,,Paluszek" to Tomek złożył kiedyś propozycję walki ale Haye ją odrzucił bo wiedział, że mit o jego wielkości by prysł.
[Obrazek: jasne.jpg]

@Martin
Może i ma 28 lat ale na zawodowych ringach od zaledwie 3 lat...
Nic po głowie nie zbierał więc nawet mając 28 lat to organizm może mieć jak 20 latek. A taki Chisora kilka lat starszy a już poobijany niemiłosiernie.