Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - ManagerSilnego - 02-06-2013 03:14 PM

Jeszcze niedawno Tomuś zapowiadał, że w marcu będzie walczył z Władkiem o trzy pasy. Skończył się jak zwykle - na wyreżyserowanych wpisach na blogu i ustawionych wywiadach, wciskaniu marnych bajeczek wymyślanych przez tego mitomana i giermka Garczarczyka, a ostatecznie w sierpniu kolejny kelner na NBC. Oczywiście to walka tylko na przetarcie (na które Tomuś podobno już miał nie mieć czasu), a jesienią to już wielka gala na HBO. Już nie mogę się doczekać, tylko patrzcie jak Władek zakończy karierę ze strachu (ha ha ha).


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 02-06-2013 04:30 PM

@Sander
8 tygodni to kupa czasu. Zwłaszcza, że Adamek będzie w treningu. O ile sierpniowy rywal nie zrobi mu wielkiej krzywdy to w październiku zobaczymy go z Jonathanem Banksem na HBO...


RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 02-06-2013 07:27 PM

Banks ma jeszcze rewanż ze zmotywowanym Sethem Mitchellem.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 02-06-2013 08:39 PM

Wlasnie jest jeszcze Mitchell, i powiem szczerze, ze stawiam -wprawdzie bez przekonania- na Setha.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-06-2013 07:40 AM

Nom tak, jest jeszcze Mitchell, ale jeżeli Banks wygra to walka z Adamkiem będzie praktycznie pewna... szczerze mówiąc nie sądzę aby przez te pół roku Mitchell nauczył się boksować, ale kto wie Big Grin gościa z taką siłą i agresją nie można przekreślać.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 03-06-2013 09:01 AM

Również stawiam na Mayhema tak jak i przed pierwszą walką tak i teraz.
Możemy zobaczyć zupełnie innego i dużo lepszego Mitchella myślę, że drugi raz nie popełni takich błędów.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 03-06-2013 09:16 AM

Jak Seth będzie uważny to zajedzie średniego Banksa swoją siłą. Ale bardzo wątpię, aby był potem zainteresowany walką z Adamkiem. Z kolei Adamek pewnie modli się o wygraną Banksa, bo to jedyny w miarę sensowny oponent dla niego. Bo jeżeli nie Banks, to kto? Na kim jeszcze można zarobić dobry hajs, a jednocześnie być faworytem?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-06-2013 09:24 AM

Przeceniacie Mitchella... nie wiem jak można twierdzić, że Seth jest faworytem rewanżu gdzie w pierwszej walce dostał ciężki łomot i to już w 3 rundzie...
Sorry, w drugiej Smile


RE: Tomasz Adamek - Sander - 03-06-2013 09:46 AM

A jak można uważać za faworyta rewanżu Price'a w walce z Thompsonem? Wink A wielu go uważa. Seth rozjedzie Banksa i to szybko.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-06-2013 09:52 AM

@Sander
Jeżeli Thompson się przygotuje do tej walki to Price nie będzie miał szans... poza tym ja wcale nie uważam Price za faworyta w tej walce. To też jest inna sytuacja, Price jest lepszym bokserem od Thompsona, ale dużo mniej doświadczonym. Natomiast Banks nie dość, że jest po prostu lepszym bokserem od Mitchella to dużo bardziej doświadczonym.