Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 10-03-2013 11:45 AM

@Jerome
Ja nikogo nie segreguje. Po prostu to obnoszenie się wiarą dla normalnego katolika nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Natomiast wychodzi na to, że ateistom to strasznie przeszkadza. I odnoszę się tutaj tylko do tego wywiadu dla gazety Egzorcysta czy jakoś tak. W normalnych wywiadach dla portali bokserskich rzeczywiście zdarza się, że Adamek za bardzo obnosi się z wiarą. Normalne merytoryczne odpowiedzi zastępuje takimi zdaniami jak ''Jak Bóg da'' itd. I nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś przekonaniami religijnymi i, że nie mogę zaakceptować ateistów czy coś w tym stylu. Mnie na prawdę nie interesuje czy wierzycie, czy jesteście ateistami czy coś w tym stylu. Rozmowa dotyczy tylko tego jednego wywiadu z Adamkiem.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 10-03-2013 11:48 AM

(10-03-2013 11:45 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Natomiast wychodzi na to, że ateistom to strasznie przeszkadza.
Tak samo jak katolikom przeszkadza obnoszenie się ateizmem.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 10-03-2013 12:09 PM

Znam przyklady z zycia codziennego ludzi mocno wierzacych, ktorzy krytykuja Tomasza, i jego bardzo czeste powolywanie sie na Boga. Jak widac, nie tylko ateistow to smieszy, a niekiedy nawet irytuje, ale tez osoby wierzace. Ten wczorajszy cytat, o szatanie, to brzmi jak jakas gadka nawiedzonej babki co 24H slucha radia maryja.XD


RE: Tomasz Adamek - Crumb - 10-03-2013 12:11 PM

Bo on jest nawiedzony.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 10-03-2013 12:17 PM

Skoro rozmowa była o szatanie to i wspomniał o nim. Poza tym wszystko co powiedział w tym fragmencie wywiadu to prawda ( oczywiście z punktu widzenia katolika ) .


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 10-03-2013 12:38 PM

To jest temat o Adamku a nie o religi.


RE: Tomasz Adamek - Zioło-Pale-Niebywale - 10-03-2013 01:03 PM

Z tym Szatanem to pojechał na ostro,dawno tak się nie ubawiłem,może następnym razem Tomasz zapuka do naszych domów z pisemkiem "Strażnica".
Nie znam się na religiach czy wyznaniach,pewnie Adamek Jehowym nie jest,ale takie słowa kojarzą mnie się właśnie z tymi "przygłupami" chodzącymi po domach.Tak czy siak przyznaję mu tytuł mistrza świata i okolic.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 10-03-2013 01:59 PM

(10-03-2013 11:45 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome
Ja nikogo nie segreguje.
[...]
I nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś przekonaniami religijnymi i, że nie mogę zaakceptować ateistów czy coś w tym stylu. Mnie na prawdę nie interesuje czy wierzycie, czy jesteście ateistami czy coś w tym stylu. Rozmowa dotyczy tylko tego jednego wywiadu z Adamkiem.

I tu jest ta Twoja hipokryzja. Spytales BMH czy jest wierzacy. Pamietam ze kiedys stwierdziles, ze ateisci "was" nie rozumieja i do tego tez nawiazalem. Moim zdaniem to bzdura.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 10-03-2013 02:12 PM

@Jerome
Zapytałem czy jest wierzący bo to był wstęp do dalszej części mojego posta i ogólnie rozmowy. Ja jakoś szczególnie religijny nie jestem, ale uważam, że ateiści - z całym szacunkiem do nich, na pewne tematy wypowiadać się nie powinni. To czy się obnosi ze swoją wiarą czy nie nie jest naszą sprawą.


RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 10-03-2013 02:14 PM

Nie powinienem dawać tamtego linka, mogłem przewidzieć, że zacznie krwawa jatka w temacie...