Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Jerome - 08-02-2013 11:56 AM

"Adamek pijany"

Wspomnieć można było a odnieść się do tego już nie? To jak to w końcu było?


RE: Tomasz Adamek - Kikas - 08-02-2013 12:07 PM

Z tego co pamiętam, nawet adwokat Adamka potwierdził ze jego klient był pod wpływem alkoholu (w rozmowie telefonicznej na tvn24)
Z resztą jakby nie był, to w tym 'oświadczeniu' wyraźnie by temu zaprzeczył.

W każdym bądź razie sprawa ta mnie interesuje jedynie pod katem ewentualnych działań prawnych wymierzonych w Adamka, watek moralny, czy coś w tym stylu, przypomina mi tematy z cyklu 'czemu Adamek każe nam płacić za PPV'.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 08-02-2013 12:48 PM

Jak się nie ma argumentów na obronę, to pozostaje tylko zaatakować adwersarza.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 08-02-2013 01:44 PM

Dziwicie się dlaczego Adamek nie kazał napisać o tym, że jechał pod wpływem alkoholu ? przecież to chyba normalne, sam sobie dołków pod sobą kopać nie będzie. A tak poza tym to wszyscy piszą o tym jak to Adamek był napruty jadąc samochodem a zapewne wypił z jedną lampkę wina... a to jacy są pismacy chyba każdy wie, wcale się nie dziwię, że Adamek tak zareagował. Dziennikarze to takie pijawki, z byle czego robią wielką sensację.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 08-02-2013 02:26 PM

(08-02-2013 01:44 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Dziennikarze to takie pijawki, z byle czego robią wielką sensację.
Zgadzam się, że dziennikarze to pijawki szukające sensacji, ale jazda po pijaku to nie byle co. Gdyby Adamek wydmuchał zero, to nikt by do dzisiaj nie pamiętał o tej sprawie. Jak myślisz dlaczego w mediach nie mówiło się o tym jak Szpilka rozbił auto?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 08-02-2013 03:44 PM

@Metzger
Może dlatego, że nie jest tak popularny jak Adamek? oczywiście, że duży wpływ miała na to jego decyzja o odmowie sprawdzania trzeźwości. Na orgu jeden z użytkowników napisał, że w USA się nie sprawdza trzeźwości tak jak w Polsce alkomatem tylko trzeba badać krew a bokserzy ''boją się'' igieł.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 08-02-2013 04:40 PM

Co Ty za bzdury wygadujesz człowieku? Gdyby na miejscy Adamka był ktokolwiek inny to zgadzałbyś się z nami. Jest na tym miejscu jednak Adamek i zaczyna się spirala niewinności. Wszyscy wiedzą że Tomek był pod wpływem. Wszyscy też jednak czekają spuści głowę i się przyzna a On jednak obrał taktykę kurczaka.
Powiedz mi w takim razie dlaczego gdy Haye rozbił furę to nie było o tym głośno? On jest bardziej znany niż Góral.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 08-02-2013 04:45 PM

@Jerome
Gdzie ja niby napisałem coś o jego niewinności -.- ? a to czy się przyzna czy tak jak piszesz obierze taktykę kurczaka mnie na prawdę nie interesuje... w ogóle nie interesuje mnie życie prywatne żadnego boksera. To nie jest forum plotkarskie tylko bokserskie.

Haye rozbił furę? nie wiedziałem. Ale odpowiadając na twoje pytanie to pewnie była zasługa tego iż nie było żadnych podejrzeń o to jakoby David jechał pod wpływem alkoholu.


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 08-02-2013 04:54 PM

(08-02-2013 01:44 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Dziwicie się dlaczego Adamek nie kazał napisać o tym, że jechał pod wpływem alkoholu ? przecież to chyba normalne, sam sobie dołków pod sobą kopać nie będzie. A tak poza tym to wszyscy piszą o tym jak to Adamek był napruty jadąc samochodem a zapewne wypił z jedną lampkę wina... a to jacy są pismacy chyba każdy wie, wcale się nie dziwię, że Adamek tak zareagował. Dziennikarze to takie pijawki, z byle czego robią wielką sensację.
Co nie zmienia faktu, że jednak siadł za kierownicą po spożyciu alkoholu, a takie zachowanie ja osobiście uważam za nieodpowiedzialne i po prostu niedojrzałe.

Całkowicie się zgadzam, że dziennikarze szukają sensacji, ale jednak jazda pod wpływem alkoholu, to jednak nie jest taka drobnostka, jak np. zaparkowanie auta przy bramie wjazdowej czyjegoś domu. Taka jest moja opinia na ten temat.


RE: Tomasz Adamek - BMH - 08-02-2013 05:55 PM

Tomasz jak cos powie, to jeszcze troche, a zaczne sadzic, ze to on jest ofiara tego wypadku i trzeba wyplaciac mu odszkodowanie-sorry nie moglem sie powstrzymac od sarkazmu.
Powaznie, to po co te dziecinne tlumaczenia o stluczce? Przeciez glownym grzechem i medialnym krzykiem, nie byla sama stluczka, a jazda w pewnym nieodpowiednim do tego stanie... kto wie, moze bylo to jedno piwo, a moze 0.5 wodki.