Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-02-2013 06:19 PM

@Metzger
Bzdura, Banks jest równie trudnym rywalem co Pulev...


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 03-02-2013 11:01 PM

hehehehe ;] tak, oczywiście ;]
heh, dobre Wink
... to, że Banks był tym który usadził Mayhema to nie znaczy, że trzeba go teraz pompować nie wiadomo jak wysoko.
Kobra to żaden wirtuoz ale jest znacznie lepszy niż Banks. Bez dwóch zdań.
Adamek Banksa spokojnie by wypunktował.
Z Pulevem będzie miał nieco kłopotów ale i tak może sobie poradzić.
Wciąż uważam, że słaba dyspozycja Góral z walki z Cunnem to kwestia dnia i cech rywala. Każdy szybszy od Tomka sprawi mu problemy.
Pulev i Banks tacy nie są. Góral, choć co raz wolniejszy i tak utrzymuje przewagę nad obojgiem w tym zakresie.
@Metzger
Ale przecież Tomek nigdy nie był faworytem Big Grin nie pamiętasz?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 04-02-2013 03:16 PM

@Jerome
Banks jest szybszy od Puleva, mocniej bije, w dodatku walczył już z lepszą wersją Adamka i radził sobie całkiem dobrze do momentu KO. Kilka razy miał nawet podłączonego Tomka. Pulev natomiast męczył się cały dystans z Walkerem, którego Adamek znokautował w 5 rund i poobijał jak dziecko. Nie mówię tutaj o sytuacji z nokdaunem. Jestem też skłonny dodać, że w walce z Adamkiem Walker był lepiej przygotowany niż do walki z Pulevem. Wracając do tematu szans Banksa z Adamkiem. Tomek pokazał w ostatnich walkach, że rywale dorównujący mu szybkością są dla niego bardzo trudną zaporą do trafienia a tym bardziej pokonania. Jeżeli Banks przyjąłby taktykę ''doskocz, przypiernicz, odskocz'' to Tomek miałby trudności ze złapaniem go. Ale oczywiście widzę, że sytuacja się powtarza. Cunningham na przeciwnika, łatwa wygrana dla Tomka, najprawdopodobniej przez KO bo w końcu w kategorii niżej Adamek potrafił Steve'go posadzić 3 razy na dupie... A ja tak jak tamtym razem gwarantuje Wam, że ta walka dla Adamka nie była by wcale łatwa i jestem pewny, że będzie trudniejsza niż ew. starcie z Pulevem...


RE: Tomasz Adamek - Tar-Ellendil - 04-02-2013 07:04 PM

Według mnie niestety, ale oboje Banks i Pulew wygrają z obecnym Tomkiem.

Pulew nie jest wybitny, ale niewygodny to na pewno. Natomiast Banks jest w stanie wypunktować Tomka, ale u siebie w domu raczej z Góralem nie wygra.

Tomek walcząc z Banksem po raz pierwszy był w Prime i miał dynamiczny cios, teraz wątpię w nokaut. Banks wyciągnie wnioski i będzie jeszcze lepiej wyglądał.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 04-02-2013 07:14 PM

W zasadzie to z tej dwójki wolałbym dla Tomka Solisa, który nie wiedzieć czemu ma dostać szansę od Włada.
To starcie byłoby znacznie ciekawsze od potyczki z wyżej wymienianą dwójką.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 04-02-2013 08:18 PM

@Jerome
Z jakiej dwójki wyciągnąłeś tego Solisa? w grę wchodzą Pulev i Banks/Mitchell. Skąd Ci się wziął ten Solis? Odlanier najprawdopodobniej zawalczy z Władimirem.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 04-02-2013 09:34 PM

@AdamekFightPL
Wyżej wymieniana dwójka czyli Banks i Pulev.
Solisa wyciągnąłem po tym jak sensacyjnie wskoczył na stołek pretendenta dla Włada.
Musiałeś coś źle zrozumieć.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 05-02-2013 07:48 AM

@Jerome
Dobrze zrozumiałem, to Ty powinieneś napisać ''...ZAMIAST tej dwójki wolałbym dla Tomka Solisa... ''

A co do Solisa to najprawdopodobniej jego walka z Władimirem nie wypali.


RE: Tomasz Adamek - RoyJonesJr - 05-02-2013 09:53 AM

AdamekFightPL
Nie wypali bo równie możliwe jest teraz że to Oquendo będzie walczył o 4pasy w ciężkiej. Trwają negocjacje. heh. żenada.

komentarz pod tym artem Big Grin heh sie usmiałem

Autor komentarza: adam12
Data: 05-02-2013 08:56:27
Tomasz Bonin w takich sytuacjach powinien wznowić karierę.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 05-02-2013 01:07 PM

@RoyJonesJr
Ale po co? Przecież Bonin był Mistrzem Świata...

@AdamekFightPL
Faktycznie. Mój błąd.