Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 28-01-2013 04:35 PM

No właśnie, a Adamek kiedyś trochę kopał.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 28-01-2013 04:52 PM

@AdamekFightPL
Przestań go tak bronić jakby się nic nie stało. Prawda jest taka, że Twoje usprawiedliwianie go tylko o tym wszystkim przypomina a mi to już działa na nerwy. Adamek dał dupy i teraz się zawinął bez słowa. Taka jest prawda, wszyscy o tym wiedzą a tylko Ty o tym gadasz. Czemu sam Adamek do tej pory nic nie mówi? Właśnie.

W ogóle to zobaczcie na tym zdjęciu z lewej ten gościu z fryzurą Elvisa - Zyggi Tongue
No i co tam robił Fornalik?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 28-01-2013 08:24 PM

@Jerome
Wiem, że dał dupy, ale nie potrzebnie wyolbrzymiasz te sprawę... było minęło. Koniec tematu.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 28-01-2013 10:16 PM

@AdamekFightPL
Bez sensu, przecież o to właśnie mi chodzi.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 29-01-2013 02:54 PM

@Jerome
No widzisz, chodzi nam o to samo a i tak musisz się do czegoś przyczepić.
Wywiad z Adamkiem nie zostanie niestety opublikowany na prośbę samego Tomka... od jednego z redaktorów bokser.org dowiedziałem się, że powodem takiej decyzji było powiedzenie paru ''słów'' za dużo. No cóż, ja ze swojej strony mogę Wam obiecać, że będę starał się dowiedzieć co to były za słowa...


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 29-01-2013 07:24 PM

dooobra, zamknij się lepiej bo naginasz fakty..
trzymam Cię za słowo ;]

Kilka słów za dużo od Adamka.. naprawdę jestem ciekaw Wink


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 03-02-2013 04:58 PM

Domysłów ciąg dalszy. Pojawiły się spekulacje, że kolejnym rywalem Adamka może być zwycięzca pojedynku Banks-Mitchell 2. Dla Adamka to dobry wariant, po poradziłby sobie zarówno z Banksem jak i Mitchellem, ale o ile Banks wyraził chęć walki z Adamkiem, to nie wierzę aby Mitchella rzucili na Adamka świeżo po załataniu balona wygraną z Banksem.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 03-02-2013 05:14 PM

Adamek to chyba z Pulevem miał teraz walczyć?
Co stoi na przeszkodzie?


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 03-02-2013 05:29 PM

@Metzger
Czy poradziłby sobie z Banksem? na pewno miałby szanse wygrać.

@Jerome
To nie jest ważne, ważne, że gdyby Banks wygrał z Mitchellem, później Adamek pokonałby Banksa to zmierzyłby się ze zwycięzcą pojedynku Arreola-Stiverne kto wie może o wakat po Witaliju?


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 03-02-2013 05:41 PM

(03-02-2013 05:14 PM)Jerome napisał(a):  Adamek to chyba z Pulevem miał teraz walczyć?
Co stoi na przeszkodzie?
Na przeszkodzie stoi Pulew Smile Po prostu nie chcą pakować Adamka w walkę, w której nie będzie faworytem.