Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Metzger - 17-09-2012 11:09 PM

Realne warianty:
- Kevin Johnson
- Tony Thompson
- Chazz Whiterspoon

Co bym chciał zobaczyć:
- Rewanż z Arreolą
- Rewanż z Chambersem
- Rewanż z Banksem (niestety data nie pasuje)

Rywal najprawdopodobniej będzie amerykańskim bądź znanym w USA solidnym średniakiem (nikt z TOP10), który coś tam jeszcze potrafi, ale faworytem nie będzie. Adamek team chce teraz serią zwycięstw z takimi solidnymi średniakami zasłużyć na druga wypłatę od K2.

Co do Solisa to wątpię. Solis chyba próbuje jeszcze odpędzić od siebie widmo kariery journeymana i nie wyjdzie do Adamka na prawie pewną przegraną. Chyba, że jakimś cudem zrzuci kilkanaście kg i zrobi formę.


RE: Tomasz Adamek - necropedophile - 18-09-2012 09:38 AM

A walka z USS? Ten temat przewijał się też na zagranicznych forach. Według mnie walka bez większego sensu, bo skończyłaby się wygraną Adamka przez KO, ale niby jest możliwa. Ja bym chciał Adamek- Helenius (wiem, że mało realne).


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 18-09-2012 04:50 PM

@PeterManfredo
Walker słabszy od Witherspoona? Chyba Tima Tongue

@Metzger
Myślę, że będzie coś w ten deseń czyli amerykanin, nie anonim, średniak do oklepania lub znokautowania.
Może Michael Sprott?

Johnson przegrał ze sparingpartnerem Adamka więc Tomasz za pewne odwróci się dupą na jego kandydaturę. Walka mogłaby być ciekawa. Albo Kevin by stał 12 rund nie mogąc się ogarnąć w ciosach Górala albo by przyspieszył i powalczył. Thompson myślę, że odpada bo to mańkut więc Tomek będzie miał problem. Nie widzę tego kompletnie. Nie chcę na nikogo stawiać ale wszystkie nasze dotychczasowe propozycje wydają mi się nie realne.

Chciałbym zobaczyć rewanż z Arreolą i Chambersem. Jeden to średniak ale odchudzony więc medialnie dobry a drugi namieszał do czasu kontuzji. Banks walczy z Mitchellem. Czekam na ten pojedynek z niecierpliwością. Przekładali go już tyle razy, że nie wiem kiedy jest Tongue Będzie pewnie ktoś pokroju Sprotta, zapewne z rekordem mniejszym niż 9/10 porażek.

Solis może się zgodzi jeśli dostanie dużo czasu (w sumie to już wie, że na grudzień ma szanse więc może coś tam działa, kto wie?). Byłby super pojedynek. Solis moim zdaniem (w formie) byłby faworytem (nie u buka tylko u mnie). Ciekawe co z tego wyjdzie.

Cunn odpada. Pierwszy krok w HW i od razu walka o czołowe miejsce? To nie Haye aby w 3 walce HW (po Boninie i Barrett'cie) dostać big shot. Do tego nie zachwycił. Gdyby Gavern padł koło 4 rudny to jeszcze bym zrozumiał ale w takim wypadku walka taka nie ma sensu.

Jeśli Adamek już tak się uparł na Włada to powinien walczyć z Povietkinem za wszelką cenę. Gdy ten (zapewne) rozprawi się z Rahmanem to kontrakt powinien być już w drodze.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 18-09-2012 06:52 PM

@Jerome
Sprott to zawodnik gorszy od Walkera... ja chciałbym zobaczyć Adamka z niepokonanym Malik'iem Scottem. Warunki fizyczne zbliżone do Władimira a i szanse Tomka były by bardzo duże chociażby ze względu na niezbyt mocny cios Scotta.

Walka Banksa z Mitchellem odbędzie się 17 listopada chociaż pierwotnie miała odbyć się już w lipcu, później chyba została przełożona na wrzesień, październik (myślałem, że to ostateczna data) , ale wszedłem przed chwilką na boxreca, który podaje, że zmierzą się w drugiej połowie listopada. Masakra bo to ciekawy pojedynek bez znaczącego faworyta.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 18-09-2012 07:03 PM

Mitchell zdemoluje tego nudziarza. Nie mam wątpliwości. Mitchell już nie długo na tronie HW i jestem tego PEWNY


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 18-09-2012 07:32 PM

@PeterManfredo
A ja nie widzę w tym gościu nic nadzwyczajnego.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 18-09-2012 07:38 PM

Zobaczysz np gdy z Adamkiem się zmierzy :-)


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 18-09-2012 09:11 PM

@PeterManfredo
(18-09-2012 07:38 PM)PeterManfredo napisał(a):  Zobaczysz np gdy z Adamkiem się zmierzy :-)
Igrasz z ogniem Wink

(18-09-2012 07:03 PM)PeterManfredo napisał(a):  Mitchell zdemoluje tego nudziarza. Nie mam wątpliwości. Mitchell już nie długo na tronie HW i jestem tego PEWNY
Nudziarza zdemoluje, co do tego też nie mam wątpliwości. Czy Seth już niedługo znajdzie się na tronie HW? Nie.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 19-09-2012 08:06 AM

@PeterManfredo
Jeżeli Adamek nie dałby się znokautować w początkowej fazie walki to poobijał by Mitchella jak chciał ze względu na jego braki w defensywie, takie jest moje zdanie na ten temat. Mitchell opiera swój boks na dużej sile, ale też nie można powiedzieć, że Seth bije równie mocno co np. Haye czy Kliczkowie bo widziałem jego kilka walk a tam nokautował swoich rywali szturmem ciosów, często też sędzia przerywał pojedynek. Z tego co ostatnio widziałem Chazz mało nie znokautował Mitchella, ale zdarza się to najlepszym (np.Adamek). Dlatego też zgadzam się z Jerome. Jeżeli Seth rzeczywiście kiedyś znajdzie się na tronie HW to będzie to oznaczało upadek kompletny tej dyscypliny. Mitchell nie ma żadnej kariery w amatorstwie, na zawodostwo przeszedł dość późno. Myślę, że znajdzie się on w 15 czołowych ciężkich, ale według mnie nie prezentuje takiego poziomu żeby znaleźć się na samym szczycie. Górować będą Wilder,Price.


RE: Tomasz Adamek - PeterManfredo - 19-09-2012 09:28 AM

A ja Wam mówie,że widzę w nim przyszłego mistrza i z szacunku oraz sympatii dla Adamka nie chciałbym ich walki bo niestety amerykański sen Tomasza by się skończył