Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Jerome - 31-07-2012 06:33 PM

@Szakal
Wow.. A co Ty na komentarze o pobycie Walkera w Polsce??
Znów mam ochotę nawiązać do Hamera ;]


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 31-07-2012 06:46 PM

(31-07-2012 06:33 PM)Jerome napisał(a):  @Szakal
Wow.. A co Ty na komentarze o pobycie Walkera w Polsce??
Znów mam ochotę nawiązać do Hamera ;]

@Jerome
Jakie komentarze? Nie wiem za bardzo o czym mowa. I o co chodzi z Hamerem? Nie mam pojęcia o czym mówisz ;] Mógłbyś sprecyzować?


RE: Tomasz Adamek - redd - 31-07-2012 06:52 PM

Z ostatnimi komentarzami Adamka odnośnie McClinea i sparingów Walkera mniej więcej się zgadzam.

Szpilka zachowuje się jakby był top5 ciężkiej i Adamek go w takim samym kontekście potraktował.
Powiedział coś w stylu - Skoro 40 letni dziadek, który jest dawno po szczycie formy połamał mu szczękę, to o czym mamy rozmawiać?
Ma Szpilka to czego chce.

Co do Walkera...
Sparing to sparing. Walker dostał ofertę, przyjechał, zarobił i to tyle. Nie ma sensu tego rozdrabniać. Szpilka na sparingach walczy na pełnym gazie, nie widzę sensu w tym żeby Walker walczył podczas tamtych sparingów na pełnym gazie. Mistrzów sparingów było wielu, przykład pierwszy z brzegu:
- Gołota na jednym ze sparingów miał tak lać Davida Tuę, że trener Tuy kazał przerwać walkę
Albo inny przykład:



Green obija Toneya...
Albo jeszcze dobitniejszy przykład:
Spadafora vs Mayweather Jr sparing.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 31-07-2012 07:02 PM

@Szakal
Gdy Szpila powiedział, że Walker jest słaby to Adamek na to, że sparing to nie walka i nie powinno się na ich podstawie oceniać zawodnika natomiast gdy ostatni sparingpartner Tomka - Tor Hamer, zwycięzca ostatniego prizefightera wyraził chęć walki z Góralem to Tomasz powiedział, że to słaby zawodnik, na sparingach robił z nim co chciał.

Chodzi mi tylko o to gadanie bo ja się bardzo zgadzam z @reddem i uważam, że Szpilka przesadza jednak podważanie wartości McCline'a i sparingów z dobrymi Walkerem i Sprottem przez Adamka uważam za nie na miejscu (przynajmniej nie jest to dobry sposób odpowiedzi na zaczepki) bo Adamek potrafił walczyć z Maddalone i McBride'em a po jak potraktował Hamera już mówiłem. Tylko tyle. Nie chcę szerzyć nienawiści do Tomka, od razu mówię.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 31-07-2012 07:35 PM

@Jerome
Masz rację, zgadzam się w 100%.


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 01-08-2012 02:01 PM

@Jerome
O to chodzi... Nie słyszałem tej wypowiedzi, dlatego nie wiedziałem o czym mowa.
W każdym razie, według mnie sparing to sparing i po prostu porównania typu "robiłem z X co chciałem na sparingu to zrobię to samo podczas prawdziwej walki" nie mają prawa bytu. Nie chcę bronić Adamka, ale możliwe że Walker wpadł na te sparingi tylko po wypłatę. No bo spójrzmy: Szpilka robi na sparingach z Walkerem co chce, niby przekłada go z ręki do ręki a w ringu nie umie czysto skończyć bumów pokroju Basile... Więc możliwe że 1)to gadanie że robi co chce na sparingach to bajeczki albo 2)Walker wpadł faktycznie tylko po wypłatę.

Co do gadania Tomka, że robił z nim co chciał na sparingach i tak dalej więc walka nie ma sensu to ja się tym nie przejmuję. O tym że Adamek często gada głupoty i jest niezdecydowany wiem od dawna.
A jeśli chodzi o gadanie konkretnie o Hamerze, to "Góral" wyszedł po prostu na hipokrytę i nic go nie usprawiedliwia.

Swoją drogą, Tomasz ostatnio powiedział że stawką walki z Walkerem będzie numer 2 w rankingu IBF, a numer 1 pozostanie nieobsadzony. Tym czasem...
Cytat:Jak poinformowała federacja IBF, 29 września w Hamburgu dojdzie do starcia pomiędzy Aleksandrem Ustinowem (27-0, 21 KO) a Kubratem Pulewem (16-0, 8 KO). Stawką pojedynku ma być należący do Bułgara tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej (taką informacje podaje na swej stronie internetowej Europejska Unia Boksu) a także pierwsza pozycja w rankingu International Boxing Federation.
Ciekawe, prawda?


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 01-08-2012 03:35 PM

@Szakal
Bardzo ciekawe. Co ciekawsze to gdzie tutaj swój udział ma Odlanier Solis, który od samego początku ogłaszał swą chęć udziału...


RE: Tomasz Adamek - Szakal - 01-08-2012 06:16 PM

@Jerome
Co do Solisa, to proszę. Trzymaj link do konkurencji: http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/20453-solisa-czeka-kolejna-dluzsza-przerwa

Nie mam słów nawet, żeby to skomentować. King to jednak wredna menda, za przeproszeniem...


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 01-08-2012 07:38 PM

King jak King ale co Solis odwalił. No cóż, wielka szkoda bo był faworytem tego eliminatora.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 01-08-2012 09:19 PM

No i gdzie są jakieś nagrania, zdjęcia z tej konferencji?? Nic!