Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Jerome - 25-07-2012 09:47 PM

Tomek z tego co pamiętam ale mogę się mylić to nie jest nawet w 15 WBC więc nie ma na razie na to szans. Musiałby zupełnie zmienić plany i pokonać ok 4/5 z top10 WBC, żeby myśleć o 2 miejscu a ma na to maks czas do ok maja 2013 (zakładając, że Vitek rozwali Charra i niestety wypunktuje Haye'a). Swoją droga jak widzę Adamka i Wacha trzymających wakujący pas WBC na konferencji przed walką na narodowym to aż chce się żyć ;pp To byłby super event. Tomek jednak ma inne priorytety i woli bić się z Władem za co poniekąd mam do niego szacunek, że nie idzie na łatwiznę a z drugiej strony uważam go za głupca, że myśli, że pokona Włada.

Co do walki Haye v Price to nie ma szans. Haye myśli tylko o Braciach a Price o przegranym Chisorze a nie prime-Haye'u. Ale szacun dla niego za to, że mówi otwarcie, że jest niegotowy i potrzebuje jeszcze czasu aż będzie a nie krzyczy, że rozwali Braci a listu z kontraktem nawet nie otwiera ;P

Co do prospektów to masz u mnie plusa za niebluzganie Szpili. Jest młody, ma talent ale dopiero na początku swojej kariery. Gada głupoty ale nie mieszajmy go od razu z błotem. Trashtalk jest przecież w modzie ;-) Tym bardziej, że walkę Szpili z Góralem chętniej obejrzę niż Góral v Wach.


RE: Tomasz Adamek - Maverick - 25-07-2012 10:55 PM

@Jerome

Co do plusa nie ma sprawySmile

A co do Adamka to na pewno jest w 15 WBC, ale nie pamiętam, który, ale jest Wink, ale dość nisko, więc fakt, że musiałby się postarać by wysoko podskoczyć, ale ta walka na HBO o której tak mówi to mógłby być rewanż z Arreolą, który jest w ścisłej czołówce, ale cóż możemy poradzić Wink

A co do Szpilki to już jest bliski granicy mojej cierpliwości, ale ciągle mu daję szansę, ale trochę zimnej głowy by mu się przydało Wink


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 25-07-2012 10:57 PM

@Maverick
Szpilka właśnie opuścił zgrupowanie w Zakopanem z powodu skręcenia kostki.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 26-07-2012 04:19 PM

Mówi się o rewanżu Adamka z Cunninghamem... ciekawe czy Adamek tym razem zdołałby zakończyć walkę przed czasem... nie jestem za tą walką... już wolałbym zobaczyć walkę Adamek vs Banks II. Jonathan chociaż zrobił jakieś postępy i ma pieprznięcie. Ciekawe czy Adamek po raz kolejny zdołałby znokautować Banksa...


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 26-07-2012 04:46 PM

Też nie jestem za rewanżem USS-Góral. Obaj są past prime, ale Cunn jest o wiele bardziej wypalony, aby nie powiedzieć skończony. Zresztą skoro mają tego samego promotora, to chyba nie należy spodziewać się takiej walki?


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 26-07-2012 04:47 PM

@Metzger
Duva mówi, że w takim wypadku to wręcz naturalne i na przyszły rok powinniśmy się tego spodziewać.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 26-07-2012 04:47 PM

@Metzger
Kiedy dokładnie zauważyłeś, że Tomek jest past prime?


RE: Tomasz Adamek - Maverick - 26-07-2012 05:43 PM

@Jerome

Nie wiemy czy jest past prime czy to wynalazki Rogera tak na niego działają, wg mnie Tomek z Gmitrukiem nie byłby jeszcze past prime.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 26-07-2012 06:31 PM

(26-07-2012 04:47 PM)Jerome napisał(a):  @Metzger
Duva mówi, że w takim wypadku to wręcz naturalne i na przyszły rok powinniśmy się tego spodziewać.
W 2013 ma walczyc z Cunnem? Ech... cały Adamek.

(26-07-2012 04:47 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Metzger
Kiedy dokładnie zauważyłeś, że Tomek jest past prime?
Wskazanie końca prime Adamka utrudnia jego zmiana kategorii na ciężką. W każdym razie po Arreoli było już gorzej. Tak czy inaczej Adamek jest w wieku idealnym do zakończenia kariery sportowej, ale znając go będzie walczył dopóki będzie zapełniał Prudential.


RE: Tomasz Adamek - AdamekFightPL - 26-07-2012 07:06 PM

@Metzger
''W 2013 ma walczyc z Cunnem? Ech... cały Adamek.'' - Poprawię Cię jeżeli pozwolisz, nie cały Adamek tylko cała Kathy Duva i to całe zakichane Main Events Tongue

''Wskazanie końca prime Adamka utrudnia jego zmiana kategorii na ciężką. W każdym razie po Arreoli było już gorzej. Tak czy inaczej Adamek jest w wieku idealnym do zakończenia kariery sportowej, ale znając go będzie walczył dopóki będzie zapełniał Prudential.'' - W takim razie przykre jest to, że coraz gorszy Adamek nadal jest w stanie pokonać prawie wszystkich czołowych pięściarzy kategorii HW oprócz braci Kliczko. To pokazuje tylko stan obecnej czołówki.