Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 03-04-2016 04:01 PM

Borek twierdzi, że już nie będzie żadnego powrotu na ring Tomasza Adamka.

A mnie się wydaje, że za pół roku czy rok, Góral sobie jednak "uświadomi", że ostatnią walkę w karierze wypadałoby zakończyć zwycięsko a nie przez porażkę i to w dodatku przez pierwsze w karierze KO. Wink


RE: Tomasz Adamek - Wietnam - 03-04-2016 04:13 PM

Według mnie może,
Ale tylko tak jak Rocky i Apollo Creed, w trzeciej części, z jakimś dawnym rywalem, może z Paulem
Briggsem za zamkniętymi drzwiami Gymu.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 03-04-2016 04:15 PM

Możliwe, że zobaczymy go w podobnej walce jak ostatnio żegnał się Sosnowski, może pokazówka jak Gołota.
Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby wrócił na jakąś 6 rundówkę z jakimś Thompsonem czy McCallem Wink

Byle już nie było takich cyrków jak reanimacja trupa po porażce ze Szpilką w postaci walki z Saletą - bo to by było niesmaczne.


RE: Tomasz Adamek - Martin - 03-04-2016 04:30 PM

(03-04-2016 04:01 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Borek twierdzi, że już nie będzie żadnego powrotu na ring

No jak Borek tak twierdzi tzn, że będzie pewnie jeszcze jakaś pożegnalna walka. Borek i jego newsy...Sleepy


RE: Tomasz Adamek - Hugo - 03-04-2016 06:03 PM

Wszystko zależy od stopnia pazerności Adamka i od skłonności organizatorów gal (tj. głównie Polsatu) do zaspokajania tej pazerności. Wczoraj Góral wcale nie wyglądał na takiego, co chce się pożegnać z ringiem. To raczej Borek chciał mu to wmówić, ale Borek nie jest w Polsacie decydentem. Ja myślę, że Tomasz będzie jeszcze chciał coś finansowo ugrać. Z zagranicy już dla niego nikogo nie będą ściągać, ale może powalczyć z Sosnowskim, który chyba przeputał pieniądze za walkę z Kliczką i teraz nie wie, kiedy przestać. A może nawet zapragnie starcia z Diablo, którego wcześniej nigdy nie brał pod uwagę. Tylko, że Diablo ma ciekawszą alternatywę w postaci Masternaka i on teraz może być przeciw. Zostają jeszcze jako ewentualni rywale bezrobotni od dawna Kołodziej, Janik i przegrany Rekowski. Generalnie uważam, że Adamka jeszcze w ringu zobaczymy.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 03-04-2016 06:52 PM

Również obawiam się, że Adamka zobaczymy jeszcze w ringu :/ Borek zapewne będzie robił wszystko, aby tak się nie stało i chwała mu za to! Jednak jeśli Tomek wyczuje grubszą kaskę, to szybko zmieni zdanie.


RE: Tomasz Adamek - redd - 03-04-2016 07:50 PM

Też mam takie przeczucia, że jeszcze Adamka zobaczymy na PBN. We wczorajszym wywiadzie to Borek mocno sugerował Tomaszowi zakończenie kariery, a ten podchwycił temat podobnie jak po walkach z Głazkowem, czy Szpilką. "Jeśli kasa będzie się zgadzać...". Na odbudowę można wystawić Tomaszowi rozbitego Rekowskiego, którego Tomek może nawet pokonać przed czasem (Reks jest chyba gorzej rozbity niż słoik zrzucony z 10 piętra). Później można grzać dowolną walkę z udziałem Górala.


RE: Tomasz Adamek - BESTIA - 03-04-2016 10:37 PM

Szkoda, brako kilka sekund Adamek nawet dobrze walczył, powróciło trochę szybkości mega pech.

Adamek nie może wracać, bo nawet jeśli wygra ro popsuje sobie rekord, teraz to wygląda dobrze wizualne :-).

Tomasz Adamek (50-5, 30 KO)


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 03-04-2016 11:06 PM

Ten rekord wygląda nawet "lepiej" niż jakby wygrał z Moliną Big Grin


RE: Tomasz Adamek - redd - 07-04-2016 01:31 PM

Najnowszy wywiad z Adamkiem:
Cytat:W ringu powiedział pan, że to koniec kariery.
Bo straciłem szansę. Jeżeli nie wygrałem, to znaczy, że nie będę walczył z najlepszymi.Bywa tak w sporcie. Chciałem się bić na najwyższym poziomie, a nie tylko po to, aby zarabiać jakieś pieniądze.

Kiedy znowu zatęskni pan za ringiem?
Na razie przyjechałem do domu po długiej przerwie, spędzam czas z rodziną. Zobaczymy, co jeszcze się wydarzy.

Brzmi to trochę tak, jak "nadarzy się okazja, kasa będzie się zgadzać, to wchodzę na ring". Obawiam się, że będzie to błędne koło. Udana walka pożegnalna i kolejna próba z kimś z szerokiej czołówki zakończona niepowodzeniem.