Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 28-11-2015 09:51 PM

(28-11-2015 09:40 PM)Melvin napisał(a):  Przeczytałem trop Big Grin
Tak, też tam pisze. Wink Co do Ortiza to nie uważacie, że mógłby za bardzo uszkodzić Adamka? Nie wiem, co działacze rozumieją pod pojęciem "top" ale nie sądzę, że to samo, co my. Wink Jakby był faktycznie Arreola to by było świetnie. Na nic więcej nie ma, co liczyć.


RE: Tomasz Adamek - Melvin - 28-11-2015 09:55 PM

Mam jeszcze dwa bombowe pomysły,Takam i Pulew,pierwszy walczy dziś,drugi za tydzień,obaj walczą z średniakami,obaj są z czołówki.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 28-11-2015 10:05 PM

Aaaaa....trop... to może być każdy, aczkolwiek Pulew lub Takam są bardzo możliwi. Raz Adamek odpuścił Pulewa (ew. przed nim tchórzliwie uciekł Wink) to może teraz da radę?


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 28-11-2015 10:39 PM

Nie no co wy mówicie... Jaki Pulev, jaki Takam. To dla dzisiejszego Adamka bardzo złe pomysły. O ile jeszcze Takam mógłby przyjechać, to Puleva średnio widzę na PBN. Adamek to już pewnie będzie walczył jakieś tam walki ze średniakami, nie wierzę że mu dadzą kogoś z topu.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 28-11-2015 10:57 PM

Krzychu, przecież z Saletą była szybkość a jak Tomek będzie szybki to wygra z każdym.
Ja myślę, że on serio chce się konfrontować z najlepszymi.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 29-11-2015 01:07 AM

Ta, hahaBig Grin Był szybki i był sobąTongue

Ja nie wątpię w to że on chce walczyć z najlepszymi, ale to bardzo słaby pomysł, a jeżeli chcą pociągnąć kilka PBN w PPV na jego nazwisku to chyba słabo byłoby mu dać kogoś kto go zdeklasuje i Tomek już na poważnie zakończy karierę.


RE: Tomasz Adamek - Wilczekstepowy - 29-11-2015 01:24 AM

Trochę szkoda, że tak wielcy zawodnicy nie wiedzą, kiedy odejść. Tu w tym miejscu szacunek za podjęcie mądrej decyzji dla Tigera oraz... dla Adama Małysza. Wink


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 29-11-2015 01:27 AM

Tak, Małysz to zawsze będzie wzór pod tym względem. Odejść idealnie - odejść jak Małysz.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 29-11-2015 10:58 AM

Pewnie się skończy na Albercie Sosnowskim Big Grin


RE: Tomasz Adamek - BMH - 29-11-2015 11:48 AM

Sosnowski, Wlodarczyk, Wach, Rekowski. Miedzy tymi panami sie zapewne rozstrzygnie. Mateusz zafunduje cykl i diete, Tomek dorzuci w mediach, ze byl to najlepszy oboz w calej karierze(tak jak bylo przed Saleta) i PPV 40dyszki ida jak woda na pustyni.Smile