Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Krzych - 25-06-2014 02:00 PM

Też zaczynam odnosić wrażenie, że Adamek jest otwarty na walkę ze Szpilką. Chyba pomysł tej walki jest na tyle poważny, że podali już Adamkowi gażę.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 25-06-2014 02:25 PM

Otwarty? Stwierdzacie to po tekscie w stylu "mam date, boksuje na Polsacie a przeciwnik zalezy od tv" czy powiedzial cos jeszcze?

Lapin teraz przygadal o testach olimpijskich przed walka.

Tak czy siak ja jakos nie biore na powaznie tego ze ta walka mialaby sie odbyc... nie moge w to uwierzyc ( i tez sklaniam sie ku opcji ze to predzej Adamek sie zgodzi niz oboz Szpilki).


RE: Tomasz Adamek - Sander - 25-06-2014 02:38 PM

Nie, nie... Sprawa jest konkretna. Cytuję Adamka z wczorajszego "Punchera" :

- Wolałbym walczyć z obcokrajowcami, ale jak szef Polsatu Sport wykłada na to pieniądze, to ja wykonuję swoją pracę. Nie chcę nikomu ubliżać, ale polski boks jest taki, jaki jest i jestem lepszym pięściarzem od każdego z nich.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 25-06-2014 02:46 PM

No to im ublizyl... no to kurde faktycznie jak Kmita namowi oboz Szpilki (bo samego Szpilki namawiac nie trzeba) to bedzie (kasowy) hit.
Jak Adamek sie nagle nie posypie jak Martinez to skonczy Artura przed czasem, cos tak czuje...


RE: Tomasz Adamek - Sander - 25-06-2014 02:47 PM

Adamek mówił też gdzieś coś, że pokona Szpilkę ważąc nawet 95 kg.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 25-06-2014 03:29 PM

W każdym razie ton tych wypowiedzi jest taki jakby ta walka już była zaklepana.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 25-06-2014 05:01 PM

(25-06-2014 02:38 PM)Sander napisał(a):  - Wolałbym walczyć z obcokrajowcami, ale jak szef Polsatu Sport wykłada na to pieniądze, to ja wykonuję swoją pracę. Nie chcę nikomu ubliżać, ale polski boks jest taki, jaki jest i jestem lepszym pięściarzem od każdego z nich.
A już myślałem, że bardziej skompromitować się nie da.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 25-06-2014 05:22 PM

To że automatycznie zmienił wartości jak tylko zobaczył pieniądze to nic nadzwyczajnego. W końcu jest człowiekiem, to właśnie robią ludzie, trudno żeby miał postąpić inaczej. Tym bardziej, że unikanie walk z Polakami to nie jest jakaś duża wartość i złamanie jej niewiele znaczy. Ale słowa zostały rzucone na wiatr po raz kolejny. I to tez nic takiego, po prostu człowiek.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 25-06-2014 06:09 PM

Adamek za to co powiedział o polskim boksie, polskiej trenerce (głównie chodzi mi tutaj o obrazę Fiodora Łapina) , za to jakim zadufanym jest w sobie zawodnikiem powinien dostać niezły wpierdol od tego ''początkującego'' chłopaczka jak mu tam? Szpilka?. Jeżeli dojdzie do tej walki to po raz pierwszy nie będę kibicował Adamkowi.


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 25-06-2014 07:04 PM

Adamek to by jeszcze mógł mówić takie rzeczy jakby sam miał trenera na poziomie. Ale Bloodworth poziomem od polskiego szkolenia daleko nie odstaje, już nie mówiąc o zmyśle taktycznym, bo w tym to Rodżer jest wręcz niepełnosprawny. Po części ma rację i szkolenie w Polsce jest jakie jest, ale sam lepszego teamu nie ma, więc radziłbym się trochę przyhamować, bo brzmi jak grubas nabijający się z otyłości innej osoby samemu będąc otyły.