Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 16-06-2014 04:44 PM

@Joker
Jesteście jedną milionową tego kraju więc guzik tam decydujecie...


RE: Tomasz Adamek - Calaf - 16-06-2014 04:47 PM

Opinia @Calafa,Sandera,Jerome itd jest najważniejsza bo to my kibice decydujemy o sprzedaży tego wydarzenia.

I tak i nie, bo my przecież wiedzieliśmy ile jest wart pojedynek Gołoty i Salety, w życiu bym za oglądanie tej walki nie płacił, kupiły to Mietki i ci którym nie szkoda kasy, mnie dodatkowo szkoda było Gołego oglądać na żywo bo coś mi się wydawało że to spacerek nie będzie. Tutaj mówimy o walce na serio i pewnie paru z nas by to kupiło, w sumie wolałbym 50 zł. dać niż wisieć na streamie, ciekawy jestem tego rewanżu. Ale w Polsce boks ogląda dużo Mietków dla których nie ma po co tego śledzić,przecież to nie walka o pas, a Adamek już nieco zweryfikowany. Nie ma co gdybać bo rzeczywistej opłacalności jeśli chodzi o ppv i tak pewnie nie podadzą, uparli sie jak osły żeby ten system wprowadzać więc nawet po grudzie będą to pchać.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 16-06-2014 09:29 PM

@Calaf
Ja byłem na Gołota v Saleta i nie żałuję. Nie był to boks na najwyższym poziomie ale nikt się takiego nie spodziewał.
Dla mnie to była ostatnia szansa na bycie na walce Andrew więc się nie wahałem i od samego początku byłem nastawiony nawet mimo wysokich cen biletów żeby tam iść. Pomogła mi Mama, przyznaję ale była też świetną osobą towarzyszącą Wink

Jak by było na Adamek v Arreola? Na pewno nie byłoby tylu celebrytów co na Andrew z Czemkiem bo tam bardziej chodzi o boks niż o ludzi. Tomek gwarantuje solidny boks, Arreola przy dobrej promocji będzie fajnym rywalem.. Wciąż jednak uważam, że skala wydarzenia Andrew i Tomka diametralnie będą się różnić.


RE: Tomasz Adamek - pyra90 - 16-06-2014 09:36 PM

Co się stało ? Adamek nie broni już górników i przemysłu?


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 17-06-2014 08:22 PM

Powrócił temat walki ze Szpilką... Artur jest na tak, ale czy Adamek zgodzi się na walkę z rodakiem? no i pozostaje jeszcze jedna przeszkoda... a mianowicie promotorzy Artura.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 17-06-2014 08:31 PM

(17-06-2014 08:22 PM)RedHawk napisał(a):  Powrócił temat walki ze Szpilką... Artur jest na tak
Artur zawsze jest na tak. Przed Jenningsem był tak bardzo na tak, że przeholował. Teraz Wasilewski z Łapinem go przytemperują, bo przegrana z wypalonym Adamkiem pogrzebałaby jego i tak nadszarpniętą karierę.


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 17-06-2014 08:52 PM

@Metzger
Z tym, że ta przegrana taka pewna nie jest. Myślę, że ma większe szanse z Adamkiem niż z Cunnem czy Jenningsem. Co prawda faworytem byłby Tomek, ale on z walki na walkę jest coraz cieńszy...


RE: Tomasz Adamek - KrychuTMT - 17-06-2014 09:00 PM

Co by nie mówić, taka walka byłaby ogromnym sukcesem finansowym. Zgadzam się z @RH, że mimo wszystko z Adamkiem ma większe szanse niż z Cunnem, który jest wszechstronniejszym i lepszym bokserem od Tomasza.
Ciekawi mnie jakby wyglądał podział zysków, jednak Szpilka jest medialny i rozpoznawalny w Polsce. (porównywalnie z Adamkiem)


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 17-06-2014 10:49 PM

(17-06-2014 09:00 PM)KrychuTMT napisał(a):  (porównywalnie z Adamkiem)

Hah! Nie no bez przesady Tongue
Ja też jestem na tak jeśli chodzi o tę walkę Wink
BTW nie kumam Twojego podejścia. Walka z Jenningsem była błędem? Skokiem na kase? Nie. Była niewykorzystaną szansą. Jennings okazał się być lepszy od Artura i życie i obie kariery toczą się dalej. Na tym polega boks. Artur faworytem nie był i przegrał. Gdzie tu sensacja?


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 18-06-2014 08:32 AM

Co by nie mówić, dla mnie Adamek-Szpilka to jest dream match. I te konferencje prasowe.... Artur nie ukrywałby pewnie, że Adamka nie lubi a Tomek pewnie odpowiadałby mu w stylu ''A co mam powiedzieć? kto dużo mówi przed walką mało robi w ringu co pokazała walka z Jenningsem'' oj coś mi się wydaje, że doszłoby wtedy do jakiegoś spięcia podczas F2F. Wyobrażacie sobie Adamka w takiej sytuacji jak ta z Zimnochem? ale byłyby jaja...