Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Jerome - 12-06-2014 02:42 PM

Ostatnia walka Tomka ze Steve'em mi się podobała i U.S.S. zasłużył na rewanż. Arreola to teraz nikt, dostał lanie od cienkiego ale silnego Stiverne'a. Adamek pokonany przez Głazkowa (nie wiem jeszcze jak bo właśnie oglądam) też do elity zbytnio się nie zalicza ale gdy chodzi o walki nie warte świeczki (bo ani Cunn ani Nightmare Adamkowi niewiele pomoże) to wolę potyczki które mają za sobą jakieś porachunki do wyjaśnienia. Tomek i Steve takie mają.


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 12-06-2014 02:44 PM

Jak dojdzie do walki Adamek - Arreola w ŁODZI to pewnie spełni się jedno z moich marzeń. Nie jestem copem, nie oglądam gwiazd boksu na co dzień, ale żeby zobaczyć w akcji na żywo swojego idola, człowieka, dzięki któremu interesuje się boksem, oraz Arreolę, jakby nie było jednego z najlepszych ciężkich na świecie, dam każde pieniądze Smile


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 12-06-2014 03:07 PM

Też dzisiaj o tym przeczytałem na rp. To jest całkiem dobra walka, nie ma się czego uczepić. Ja też wolałbym trzecią walkę z Cunnem, tym bardziej, że Steve'owi się ona bezwzględnie należy, no ale cóż, Arreola też nie jest zły. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że walka będzie jeszcze bardziej wyrównana niż pierwsza, bo Adamek się posypał a Arreola mimo wszystko jest w lepszej dyspozycji niż podczas pierwszej walki z Adamkiem.

Tak już trochę nie na temat to zobaczyłem dzisiaj news na rp "Fragomeni obowiązkowym rywalem Drozda". Na początku przeczytałem to jako że jest obowiązkowym rywalem dla Diablo i przez chwilę poczułem takie zażenowanie, że aż strachBig Grin Kto jest promotorem Fragomeniego, że on tak ciągle dostaje te mandatory i jest wysoko w rankingach?


RE: Tomasz Adamek - RedHawk - 12-06-2014 03:44 PM

@Jerome
A Adamek i Arreola nie mają?


RE: Tomasz Adamek - Matys - 12-06-2014 03:58 PM

(12-06-2014 02:42 PM)Jerome napisał(a):  Ostatnia walka Tomka ze Steve'em mi się podobała i U.S.S. zasłużył na rewanż.

Tobie się podobała, mnie się podobała, statystycznemu polskiemu kibicowi się jednak nie podobała, a to on jest najważniejszy Tongue Poza tym, Cunn pokonał Mansoura, walczy teraz u siebie, już widzę jak chętnie przylatuje do Polski po jego doświadczeniach z sędziowaniem w starciach z Polakami Big Grin

Cytat: Arreola to teraz nikt, dostał lanie od cienkiego ale silnego Stiverne'a.
Nikt to jest Ray Austin. Arreola jest rozpoznawalny zarówno w USA jak i w Polsce. Arreola jest wciąż wysoko (#6) w rankingu WBC (Cunn - #32)

Cytat:Adamek pokonany przez Głazkowa (nie wiem jeszcze jak bo właśnie oglądam) też do elity zbytnio się nie zalicza ale gdy chodzi o walki nie warte świeczki (bo ani Cunn ani Nightmare Adamkowi niewiele pomoże) to wolę potyczki które mają za sobą jakieś porachunki do wyjaśnienia. Tomek i Steve takie mają.

Arreola też ma z Adamkiem rachunki do wyjaśnienia, a do tego zdecydowanie bardziej "fan-friendly" styl. Jeśli chodzi o walki niewarte świeczki (nie do końca się zgadzam, jak pisałem Arreola to nie Austin), to wolę potyczkę, która da większe emocje.
Cunningham by przyjechał, znowu by Tomka obskoczył, sędziowie by go zwałowali, byłby znowu płacz, zgrzytanie zębów i gównoburza, na co to komu Wink Poza tym jestem przekonany, że Cunninghamowi Adamek nie jest teraz do niczego potrzebny, a to oznacza, że trzeba by wyłożyć naprawdę górę kasy by go tu ściągnąć.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 12-06-2014 04:12 PM

Mi pomysł na rewanżową walkę Adamek vs Arreola bardzo się podoba, a jest to wręcz najlepsza walka dla Tomka jaką mogę sobie na dziś realnie wyobrazić.
Rewanż za pierwsze bardzo fajne starcie, jeden i drugi na sporym zakręcie, walka w dodatku w Polsce - wszystko fajnie. Trzecia walka z Cunnem to w ogóle by mnie nie rajcowała. Arreola gwarantuje widowisko.

Ciekawe co wyjdzie z negocjacji, ale patrząc na zarobki Chrisa za poszczególne walki to strona Polska powinna mu pieniądze na jego poziomie zaproponować.


RE: Tomasz Adamek - Jerome - 12-06-2014 04:13 PM

@Matys
Generalnie się zgadzam ze wszystkim co napisałeś, ja po prostu mam inne upodobania ale (i tu wiadomość też do @RedHawka) uważam, że to co jest między Arreolą a Adamkiem to żadne porachunki. Grubas sam sobie jest winien, że olał Górala za pierwszym razem i się nie przygotował. Jaki Adamek ma w tym biznes żeby dawać komuś drugą szansę?

Z tego wszystkiego najbardziej rajcowałaby mnie walka Arreola v Cunningham xD


RE: Tomasz Adamek - Joker - 12-06-2014 04:19 PM

Jerome
Jaki Adamek ma w
tym biznes żeby dawać komuś
drugą szansę?
*
To najbardziej dochodowa opcja(na tą chwile) dla Adamka.


RE: Tomasz Adamek - Sander - 12-06-2014 04:21 PM

@Jerome
Adamkowi to się teraz morda śmieje do każdej okazji zarobku, myślisz, że on to rozpatruje w kategoriach dawania komuś drugiej szansy? Smile

Gość został wysoko wypunktowany przez Cunninghama i Glazkova, lepszy już nie będzie. Walka w Polsce w dużej hali z kimś takim jak Arreola, to dla Adamka gwiazdka z nieba. Przypomnę, że jeszcze parę dni temu w kontekście rywala Adamka padało nazwiska Raya Austina :O


RE: Tomasz Adamek - kubala1122331 - 12-06-2014 04:22 PM

Panowie, jeszcze nie ma tej walki Smile Ne wiem czemu, ale walka w Polsce Adamek - Arreola, byłaby dla mnie większym wydarzeniem niż Adamek - Cunningham. Może dlatego, że Cunn już w Polsce był. Zresztą, czy Steve'owi jest potrzebna ta walka? Został oszukany w walce z Tomkiem w USA, więc nie wiem po co miałby przyjeżdżać do Polski. Teraz ma swoją karierę, swoje klocki i niech się nimi bawi. Walka z Adamkiem, moim zdaniem, byłaby dla niego krokiem w tył po pokonaniu Mansoura.
A walka z Chrisem o wszystko dla jednego i drugiego. Przegrasz - out, wygrasz - może dostaniesz jeszcze szanse. Fajna walka by była.
Mam nadzieję tylko, że rywalem nie będzie Austin.