Forum - BOKSER.ORG
Tomasz Adamek - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Tomasz Adamek (/thread-33.html)



RE: Tomasz Adamek - Pakman - 26-05-2014 09:00 AM

No i Tomek Adamek nie wejdzie do Europarlamentu. Jak myślicie ? Będzie się zgłębiał w tym bagnie czy wróci do Rogiego na salę treningową i stoczy jeszcze jakiś pożegnalny pojedynek ?


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 26-05-2014 10:10 AM

(26-05-2014 09:00 AM)Pakman napisał(a):  Jak myślicie ? Będzie się zgłębiał w tym bagnie czy wróci do Rogiego na salę treningową i stoczy jeszcze jakiś pożegnalny pojedynek ?
Powie, że jest wojownikiem i nigdy się nie poddaje, więc wróci na ring. A udziału w wyborach już mu nikt nigdy nie zaproponuje.


RE: Tomasz Adamek - Gogolius - 26-05-2014 10:18 AM

Ja mysle ze te prawicowe Gowiny i Ziobry sie rozpadna, wiec Adamek sila rzeczy z polityki wypadnie. Walka pozegnalna w Polsce to chyba najrealniejsza opcja.


RE: Tomasz Adamek - Matys - 26-05-2014 10:22 AM

Jak to, to Adamek nie będzie już bronił polskich górników i polskiego przemysłu? Sad

(zerżnięte od Salety)


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 26-05-2014 08:45 PM

I tak już się zdążył zbłaźnić i stracić połowę kibiców, ale mimo wszystko dobrze, że to już koniec... A co do tej podesłanej rozmowy z Cejrowskim to rzeczywiście przez większość czasu dobrze prawił. Pod koniec mu odwaliło ale to jest jednak człowiek, który poza tematami religijnymi ma coś do zaoferowania. Z drugiej strony jak ktoś pół programu krzyczy o wolności a potem zabrania homoseksualizmu to trochę zaprzecza sam sobie, ale ogólnie ma rację w wielu sprawach. Zawsze go lubiłem i jego programy. Ma na tyle dużo do zaoferowania, że można bez większych problemów przymknąć oko na "katolstwo". Choć z drugiej strony cały czas nie pojmuję jak można mieć tak wyprany mózg i skąd w tych ludziach tyle nietolerancji i jadu, szczególnie w sprawach, które nie są żadnym problemem i nikomu nie przeszkadzają w żaden realny sposób. No ale na szczęście wielu ma wypraną tylko część i są jeszcze w stanie na większość tematów wypowiedzieć się jak zdrowy psychicznie człowiek a nie jak fanatyk religijny i psychopata.


RE: Tomasz Adamek - Adammobp - 27-05-2014 10:12 AM

Solidarna Polska ma szansę na przekroczenie progu w wyborach parlamentarnych w przyszłym roku. Myślę, że postawią na Adamka. Raczej to nie koniec jego drogi. A może wybory prezydenckie Big Grin Kto wie, Adamek może dostałby więcej głosów niż Ziobro.

(16-05-2014 06:23 AM)RedHawk napisał(a):  @Crumb
Obaj to debile, ale tylko w pewnym sensie. Bo pewnie prywatnie to fajni goście.
Z szacunku do Ciebie jako do użytkownika-weterana i zasłużonej osoby dla promocji polskiego boksu, przemilczę to.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 27-05-2014 04:14 PM

Logika Adamka z najnowszego wywiadu: "Każdy rządzący zawiódł, dlatego znów wygrali liberałowie".

Czy on myśli o czym mówi, czy po prostu emituje ciąg przypadkowych słów?


RE: Tomasz Adamek - pyra90 - 27-05-2014 04:55 PM

KOMPROMITACJA .Adamek zna sie na polityce jak murzyn na anatomi pingwina.


RE: Tomasz Adamek - Metzger - 27-05-2014 05:47 PM

(27-05-2014 04:55 PM)pyra90 napisał(a):  Adamek zna sie na polityce jak murzyn na anatomi pingwina.
Jeszcze gorzej niż Murzyni na anatomii pingwina, bo w RPA występują pingwiny Wink

[Obrazek: 240px-Penguin_range.png]


RE: Tomasz Adamek - Krzych - 27-05-2014 09:14 PM

Adamek w polityce to jak Mucha w sporcie, po prostu. Na szczęście Adamek nie dostał żadnej poważnej posady i nie narobił szkód. Coś tam niby wie ale tyle to chyba każdy potrafiłby powiedzieć. Nie kpie sobie jakoś bardzo bo zapewne wiem o polityce mniej niż on, ale różnica polega na tym, że ja nie startuje do parlamentu europejskiego.