Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Chambers - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Chambers (/thread-329.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Adamek vs Chambers - Adammobp - 05-04-2012 07:27 AM

Szykuje się hitowa walka w wadze ciężkiej. Kontrakty ponoć już podpisane. 16 czerwca Adamek zmierzy się z Chambersem. Jakie są wasze typy na walkę? A może stawiacie, że Eddie się wycofa na tydzień czy 2 przed walką Tongue ?


RE: Adamek vs Chambers - PeterManfredo - 05-04-2012 08:10 AM

Nie,czemu ma się wycofać. Dla obydwu to szansa na pokonanie kogoś z nazwiskiem i myślę,że Tomasz jest faworytem tego starcia. Na tę chwilę jest to przeciwnik z wyższej półki od Aguilery i to jest dobre,systematycznie walcząc z coraz lepszymi Tomek podnosi poziom. Nie wiadomo co Eddie może pokazac gdyż ostatnio nie walczył


RE: Adamek vs Chambers - Jerome - 05-04-2012 08:29 AM

Fantastyczna wiadomość!
Na to czekałem. A więc można robić pojedynki na szczycie. Wystarczy chęć zawodników!

Co do pojedynku to oczywiście jestem za Tomaszem ale nie wiem kogo bym wskazał na faworyta. Widziałem zaledwie 2 walki Chambersa. Uzupełnię wiedzę i coś powiem. Dla mnie nawet jak Tomasz przegra to i tak będę zadowolony, że doszło do takiego pojedynku.


RE: Adamek vs Chambers - AdamekFightPL - 05-04-2012 09:23 AM

@Jerome

Tomek nie przegra z Chambersem.


RE: Adamek vs Chambers - Jerome - 05-04-2012 09:39 AM

@AdamekFightPL
Spokojnie. Niech wygra, bardzo bym tego chciał.


RE: Adamek vs Chambers - willow(konserwatysta) - 05-04-2012 10:22 AM

1 walka po ciężkim obiciu z Kliczko i facet staje w szranki z jednym z najszybszych HW. To różni Adamka o wielu, także polskich mistrzów.


RE: Adamek vs Chambers - Adammobp - 05-04-2012 11:01 AM

(05-04-2012 08:10 AM)PeterManfredo napisał(a):  Nie,czemu ma się wycofać.
Z ostatnich 2 walk się wycofał, niby była kontuzja. Więc kto tam wie jak będzie teraz.


RE: Adamek vs Chambers - Jerome - 05-04-2012 11:05 AM

@willow(konserwatysta)
Masz rację. Ahh ale się nie mogę doczekać.

@Adammobp
Mowa o Thompsonie i Liahowiczu??


RE: Adamek vs Chambers - AdamekFightPL - 05-04-2012 02:55 PM

@willow(konserwatysta)

Wiesz co, Adamek po prostu nie wyjścia i musi walczyć z kimś znaczącym w HW aby dopchać się do walki o pas. Chambers też po ciężkim KO z rąk Władimira zawalczył jedną walkę z Rossym i walczy z Adamkiem. To może być walka 2012 roku w HW o ile Chambers będzie dobrze do tej walki przygotowany i wyjdzie po to aby zwyciężyć.


RE: Adamek vs Chambers - Crumb - 05-04-2012 03:20 PM

Tomasz wygra tą walkę a następną walkę chciałbym zobaczyć z wysokim rywalem co mogłoby go to w jakiś sposób przygotować do walki o mistrzostwo z Wladimirem. Mógłby następną walkę np zawalczyć z Heleniusem, Furym lub Mariuszem Wachem. Z nimi byłoby mu najciężej. Tak myślę.