Forum - BOKSER.ORG
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks na świecie (/forum-12.html)
+--- Wątek: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia! (/thread-323.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 13 czerwca - Maynard - 14-06-2012 11:29 AM

Ok, pomyślę o zamianie kontuzjowanego Mitchella na Thompsona, lub kogoś innego, kiedy będę grzebał jutro w rankingu, zanim wrzucę na bloga. W średniej żadnych zmian nie robię, walka Chaveza z Lee parę rzeczy rozwiąże.

nadal nie chce mi się wierzyć, że Pirog-Gołowkin rzeczywiście się odbędzie, ale skoro widziałem info na stronie HBO... Swoją drogą, dla tej walki Pirog prawdopodobnie zwakuje pas WBO (inaczej musiałby zamiast HBO i Gołowkina wybrać europejsko-afrykańską czołówkę w osobie N'Dama i zdecydowanie mniejsze pieniądze). Co ciekawe, w stawce będą za to paski Gołowkina, w tym WBA World, a co za tym idzie "przedłużenie" prawa pretendenta do starcia ze zwycięzcą walki Sturm-Geale. Wreszcie zaczyna się w średniej robić ciekawie. I to pomimo nieaktywności Martineza.


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 13 czerwca - redd - 14-06-2012 11:56 AM

Nie wrzuciłbym Thompsona na dziesiąte miejsce:
- Od ponad roku pozostaje nieaktywny i jego forma to wielka niewiadoma
- Jego ostatnia walka to fatalny pojedynek z Mauricem Harrisem (fatalny bo się tego oglądać nie dało, obydwaj nic nie pokazali)

Jeżeli z Kliczką dobrze się zaprezentuje to wtedy miejsce w dziesiątce będzie mu się należało jak psu buda. Ale na ten momenty jest za dużo znaków zapytania dotyczących Thompsona.

Kogo bym wrzucił? Kogoś z trójki Franklin Lawrence, David Price, Kevin Johnson
- Lawrence (pewne zwycięstwa nad Whitakerem, Estradą, Gavernem), jednak pozostaje od października nieaktywny
- David Price (efektowne zwycięstwa nad prospektem (wtedy) Dallasem, oraz solidnymi McDermottem i Sextonem)
- Kevin Johnson (poskładał cepa Leapaia na jego terenie, ale wyżej jednak stawiam Lawrencea i Pricea)


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 13 czerwca - Maynard - 18-06-2012 09:37 PM

Tak, w średniej będzie Quillin za Lee, też tak myślałem. Nie wiem tylko, czy Chaveza nie zamienić ze Sturmem, zastanawiam się nad taką decyzją.

Ciężkiej nie ruszam, walka Adamek-Chambers była na tak niskim poziomie, że nie widzę sensu, żeby tego drugiego, który w końcu miał 1,5 roku przerwy, umieszczać w rankingu. Już prędzej wrzuciłbym Mitchella, za którego zgodnie z sugestią dałem Thompsona. No, ale poczekam z ewentualnymi zmianami do walk z początku lipca.

Walka w słomkowej zapowiada się świetna, jakby był link na YT, poproszę go jak najszybciej, bo na żywo nie obejrzę (będę w pracy).

Niestety, nie dojdzie z kolei do skutku ciekawy pojedynek w koguciej - Julio Ceja wycofał się z pojedynku z Hugo Ruizem, więc ten drugi dostanie jakiegoś leszcza do obicia... Ceja oczywiście ma jeszcze czas na takie walki, ale bardzo jestem ciekaw, ile warty jest Ruiz?


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - PeterManfredo - 22-06-2012 10:36 AM

Maynard

Polecam przyjrzeć się Jessiemu Vargasowi. Jak dla mnie nadzieja półśredniej/junior półsredniej. Młody(23 lata!),szybki,dynamiczny może bez specjalnego ciosu ale ma chłopak talent. Bez porażki na koncie a w rekordzie m.in Josesito Lopez. Bez trudu niszczył weteranów jak Vivian Harris czy byłego mistrza świata Waltera Estradę. Polecam tego chłopaka


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - Jerome - 22-06-2012 11:48 AM

Chłopaki ja nie wiem, co Wy widzicie w Tony Thompsonie. Czym on sobie zasłużył na Wasze pochwały? Eddie całą walkę radził sobie jak mógł świetnie balansując, unikając ciosów a sam również parę razy ładnie trafił. Nawet jako mańkut wsadzał prawe proste jak w masło. Myślę, że to jemu należy się miejsce w 10 HW. Bardziej niż Thompsonowi na chwilę obecną. Jeśli ten pokaże coś w walce z Władimirem to może sytuacja się zmieni ale teraz uważam, że to Chambers stoi wyżej niż Tony mimo przegranej walki.


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - PeterManfredo - 22-06-2012 12:22 PM

Jak dla mnie w ciężkiej to Thompson i Czagajew są pomyłkami.
Thompson od ostatniej walki z Wladem miał tylko jednego poważnego przeciwnika choć nie żadnego wirtuoza Whiterspoona i wygrał w 9 rundzie poza nim obił 4 bumów o łącznej ilości porażek 32. Do tego od ponad roku nieaktywny i nagle walka od Wlada-ŻENADA.
Czagajew jest już wypalony i z nikim z czołówki nie daję mu szans. Przegrał z dwoma najpoważniejszymi przeciwnikami w karierze(Povietkin,Wlad). Wygrane z Valuevem i Ruizem choć ważne były dawno a o jego obecnej formie i planach niech śwaidczy ostatni rywal kompletny bum z 12 porażkami Billy Zumbrun. Co ta walka miała pokazać i udowodnić nie wiadomo.


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - Jerome - 22-06-2012 01:22 PM

Zgadzam się. Chagaeva już nawet w mediach nie ma a o jego karierze na przyszłość nie wie pewnie nawet On sam. Pomyślcie sobie co on w tej chwili może robić? Myślicie, że jest na sali? Ja wątpie.


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - Jerome - 22-06-2012 02:39 PM

Z Thompsonem jest skomplikowana sytuacja bo sam fakt, ze jest wysoki i mańkut czyni z niego bardzo ciezkiego przeciwnika do trafienia. Władimirowi będzie łatwiej niż np. Haye'owi, Adamkowi czy Chambersowi. U Chisory w zasadzie widzę tylko jakieś szanse.
Och Big Grin Awansowałem widzę Tongue Ale niestety wszechwiedzący nie jestem Smile


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 18 czerwca - Maynard - 22-06-2012 05:49 PM

@PeterManfredo
Przecież Vargas z Lopezem nie wygrał, moim zdaniem przegrał dość znacznie. Już prędzej Lopeza bym rozważył, niż jego, jeśli chodzi o ranking.

@Reszta
Ciężka ogólnie mało mnie pasjonuje, dlatego może nie wszystkich kojarzę. natomiast akurat Chambersa widziałem z Adamkiem i po takim występie raczej bym go z rankingu wyrzucił, niż awansował. Poza tym miał długą przerwę wcześniej.
Thompson jest niezły, pamiętam, jak sobie radził w 1 pojedynku z Kliczką (do czasu), ma na rozkładzie niezłych rywali, więc niech już zostanie do momentu walki rewanżowej z Ukraińcem. Zresztą, niedługo pewnie wskoczy do czołówki Haye i wtedy trochę w ciężkiej pomieszam. Na razie nie tykam.

@Mastrangelo
Zaraz ogarnę słomkową, oczywiście, że Akira idzie w górę, pewnie nawet na 4 miejsce, za "wielką trójką". Szkoda, że Joyi i Cuello siedzą bezczynnie na tyłkach (ten drugi nie tak długo, więc można mu wybaczyć)m bo mogliby rozruszać tę kategorię.
Ioka zdał trudny test, więc oczywiście umacnia się na czele.

W junior półśredniej niedawno grzebałem, teraz poczekam na to, co zrobią Mathysse i Soto.

Pozdrawiam wszystkich!


RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 24 czerwca - Maynard - 24-06-2012 09:57 PM

Pozmieniałem co nieco w dwóch najniższych kategoriach - Yaegashi awansował z 7 na 4 miejsce w słomkowej po swoim znakomitym występie z Ioką, w junior muszej przesunąłem Miyazakiego o jedno miejsce w górę.

W super muszej z kolei miejsce w rankingu traci Tomas Rojas, który ostatnio walczył nawet 3 kategorie wyżej, w piórkowej. Na zwolnione miejsce w dziesiątce wbija Sylvester Lopez, który już niedługo powalczy o pas WBC z Sato.

W junior półśredniej zamieniłem miejscami Mathysse z Petersonem - ten pierwszy awansował zatem na miejsce 3. Soto był poza dziesiątką, więc nic innego się nie zmienia.

I wreszcie dochodzę do półsredniej i... jestem w kropce.
Na pewno Bradleya przesuwam na 3 miejsce, tylko nie wiem jeszcze co zrobić z Ortizem, po jego sensacyjnej porażce i gdzie umieścić Josesito Lopeza?

towarzysze, pomożecie?