Forum - BOKSER.ORG
Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Turniej World Boxing Super Series w super średniej (/thread-3213.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Gogolius - 10-07-2017 02:18 PM

Wywiad z Wasilewskim:

Za nami gala draftu WBSS, jak wrażenia po imprezie?
Andrzej Wasilewski: Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że rywalem Krzysztofa Włodarczyka będzie Murat Gasijew. Co do samej imprezy - była wspaniała, czuć było atmosferę wielkiego sportu, klasy i wzajemnej uprzejmości. Nawet spotkanie z Marco Huckiem, z którym do tej pory nie darzyliśmy się specjalną sympatią, wypadło miło.

JA: w sumie ciekawa sprawa, że nawet Huck potrafił być uprzejmy Wink

Gasijew to rywal, którego chciał "Diablo"?
Taki generalnie był nasz cel od jakiegoś czasu i na walkę z nim Krzysztof był już nastawiony. Żeby zostać obowiązkowy pretendentem IBF stoczył przecież trzy walki, w tym eliminator. Podjęliśmy zatem decyzję, że będziemy zabiegać o taki pojedynek.

JA: w sumie nie ma innych pretendentów obowiązkowych w turniejach, że tylko Diablo miał takie chody i sobie wybrał mistrza?

Jest szansa na to, że walka Włodarczyka z Gasijewem odbędzie się w Polsce?
Takie gale to oczywiście wielkie imprezy i duże koszty. Będziemy na ten temat rozmawiać z naszym telewizyjnym partnerem Polsatem, jednak pojedynki planowane są na przełom września i października, a z tego co mi wiadomo, na ten termin jest już przewidziana w Polsce jedna impreza PPV.

JA: sprawa jest prosta, dość dokładania hajsu do walk Włodarczyka, trzeba swoje zarobić plus Polsat już ma plany więc jest prosta wymó...eeee...prosty plan. Walka w USA robiona przez Sauerlanda.

Rezerwowym w WBSS jest Krzysztof Głowacki, który wejdzie do turnieju, jeśli któryś z pięściarzy dozna kontuzji. Co jeśli kontuzjowany będzie Gasijew i pojawi się perspektywa walki Włodarczyk - Głowacki?
Szczerze powiedziawszy, to nie zakładamy takiego rozwoju wypadków. Będziemy się tym martwić, jeśli faktycznie będzie taka potrzeba.

JA: w sumie bardzo ciekawa sprawa bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że teoretycznie może dojść do walki obu Krzysztofów. No ale wiadomo, że szanse na to są znikome.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Wietnam - 15-09-2017 04:36 PM

EUBANK JR: NIE BĘDĘ MIAŁ LITOŚCI - YILDIRIM: NIE
SŁYSZAŁEM O NIM. Tongue

http://www.bokser.org/content/2017/09/14/215557/index_mobile.jsp


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Wietnam - 20-02-2018 02:35 PM

Niepokonany w boksie Holender Nieky Holzken (13-0, 10 KO),
lepiej znany jako kickbokser i były mistrz GLORY,, zmierzy się z
Callumem Smithem (23-0, 17 KO) w sobotnim półfinale
turnieju World Boxing Super Series w wadze super średniej.

Smith miał walczyć z Jurgenem Brahmerem (49-3, 35 KO), ale
Niemiec ma grypę i do soboty się nie wykuruje. Organizatorzy
szybko sięgnęli na ławkę rezerwowych, której skład ustalono
jeszcze przed rozpoczęciem WBSS, i wyznaczyli do walki 34-
letniego Holendra.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - kubala1122331 - 20-02-2018 05:15 PM

Lipa... Braehmer tak doskonale zawalczył z Brantem, że liczyłem na niego w sobotę, a przynajmniej na to, że da twardy, równy pojedynek. Z tym Holendrem raczej będzie szybka egzekucja.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Hugo - 20-02-2018 06:22 PM

Nigdy nie widziałem tego Holzkena, ale wygrana przed czasem z Polakowem dobrze o nim świadczy. Wyraźnym faworytem będzie Smith, ale walkę na pewno warto będzie obejrzeć.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - DevonPL - 20-02-2018 09:45 PM

Ja obstawiam sensacje, że Holender znokautuje Smith.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Wietnam - 20-02-2018 09:49 PM

(20-02-2018 09:45 PM)DevonPL napisał(a):  Ja obstawiam sensacje, że Holender znokautuje Smith.

Smitha?? Ćiężko będzie.Z kolei nic tak naprawdę o tym Holendrze nie wiemy. Może ma kowadło w łapakach


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Hugo - 21-02-2018 07:45 AM

Na pewno Holzken ma czym przyłożyć, ale Smith powinien korzystać z przewagi warunków i trzymać go jabem na dystans. Nie sądzę, by kickbokser był w stanie dobrać się Callumowi do skóry, jeśli nie udało się to wielu dobrej klasy bokserom.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - TomaszX - 21-02-2018 10:14 AM

Tyle tylko że Smith zawsze walczy na pressingu przyjmując wymiany ,także będzie ciekawie.


RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej - Hugo - 09-05-2018 08:15 PM

Kontuzja Grovesa może sprawić, że w finale przeciwko Callumowi Smithowi zastąpi go Eubank Jr. Niby też ciekawe zestawienie, ale odczuwałbym niesmak, że faworyt turnieju i lider kategorii nie mógł udowodnić swej supremacji.