Forum - BOKSER.ORG
Gala w Hamburgu 19.05. 2017 - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Gala w Hamburgu 19.05. 2017 (/thread-3193.html)

Strony: 1 2


RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017 - Wietnam - 19-05-2017 10:57 PM

Byłem przekonany że wygra Deser, Afolabi to już wrak, widziałem sesje treningową Niemca, techniki mało ale bił
bardzo monco i dynamicznie. Nowy Huck? Jak to piszą Niemcy, zobaczymy dalej. Jak pisze Afolabi to już tylko
maska od ćiapka.


RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017 - Hugo - 19-05-2017 11:00 PM

Afolabi protestował przeciwko temu poddaniu, ale sekundant miał rację. Ola wyglądał dzisiaj jak wrak i mógł zostać ciężko znokautowany. Poczytałem o tym Mario Daserze. Niesamowita historia. Facet z kryminalną (chuligańską) przeszłością dobrze się ożenił i po dziadku żony odziedziczył żwirownię. Pod zastaw tej żwirowni wziął kredyt w banku i zrobił kokosy na handlu nieruchomościami. Jest milionerem i boksuje sobie jako hobbysta.

Ale kiedy Afolabi został rozbity? Przez Hucka w poprzedniej walce (RTD10), czy dzisiaj przez Dasera? Innych porażek przed czasem nie miał.


RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017 - saliman1 - 19-05-2017 11:04 PM

(19-05-2017 11:00 PM)Hugo napisał(a):  Afolabi protestował przeciwko temu poddaniu, ale sekundant miał rację. Ola wyglądał dzisiaj jak wrak i mógł zostać ciężko znokautowany. Poczytałem o tym Mario Daserze. Niesamowita historia. Facet z kryminalną (chuligańską) przeszłością dobrze się ożenił i po dziadku żony odziedziczył żwirownię. Pod zastaw tej żwirowni wziął kredyt w banku i zrobił kokosy na handlu nieruchomościami. Jest milionerem i boksuje sobie jako hobbysta.

Też właśnie zacząłem czytać o tym kolesiu i życiorys ma faktycznie ciekawy. Niby typowy bumobijca, ale od pierwszego gongu wyglądał na dosyć solidnego pięściarza.


RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017 - Wietnam - 19-05-2017 11:06 PM

Też czytałem o tej żwirowni, ciekawe gość ma grubą kasę na kilku kontach, ale też ma ambicje sportowe.
Chce być mistrzem świata w CW. Gość ma głowę na karku, jest biznesmenem, kasa za walki na pewno
będzie się zgadzać zawsze, bez negocjacji Wink