Forum - BOKSER.ORG
Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport (/thread-3139.html)

Strony: 1 2


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Hugo - 12-03-2017 06:46 AM

Szybkość, technika, siła - wszystko było po stronie Lemieux. Rozczarował Gamboa, natomiast doskonale zaprezentował się Ulysse.


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Wilczekstepowy - 12-03-2017 12:30 PM

Nie spodziewałem się, że Lemieux aż tak stłamsi Stevensona. Po tej walce odniosłem wrażenie, że gdyby nie Gołowkin to Kanadyjczyk miałby spore szanse na zdominowanie tej dywizji.


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Gogolius - 12-03-2017 01:36 PM

A ja wręcz przeciwnie, w ogóle nie martwiłem się o Lemieux w tym pojedynku. Stevens jest spoko, ale to średniak z mocnym ciosem i fajną techniką. Ale Lemieux ma bardzo dużą siłę i jest bardzo szybki. GGG załatwił go skillem i taktyką, a nie czystą siłą. Mam nadzieje, że po tej walce David będzie bardziej doceniany bo jakby nie było, jest najcenniejszym skalpem GGG (do tej pory) i bokserem, który może zostać znów mistrzem świata, gdy GGG straci pasy.
Czekam na lepsze walki Lemiuex, mógłby spuścić manto Canelo. A Stevens niech wraca do zdrowia.


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Wietnam - 12-03-2017 01:51 PM

KO potężny ćios krótki lewy śierp bez patrzenia. Walka zapowiadała się na wielką wojnę.Pierwsza runda najlepsza.

Nokaut.




RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Wit - 12-03-2017 02:31 PM

No to już chyba koniec Curtisa. Może już tylko pokonywać pseudo-prospektów z Am. Południowej.


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - redd - 12-03-2017 02:33 PM

By mieć szanse z Lemieux Stevens powinien przeboksować bardzo ostrożnie pierwszych sześć rundy, skupiając się na kontrach i uderzeniach w tułów, a dopiero później, gdy Kanadyjczyk zwolniłby, mógłby podjąć bardziej ryzykowną wymianę. Tak, poszedł od początku na wyniszczenie i został ciężko znokautowany przez szybszego i silniejszego rywala.


RE: Lemieux vs Stevens 12 marzec. Walka w Polsacie Sport - Wietnam - 12-03-2017 05:43 PM

Lemieux - Canelo proszę . Ale byłyby iskry.

Lemie z tym swoim stylem pasowałby Cynamonowi
i pewnie by go znokautował Rudy , ale byłby to ciężki
pojedynek dla Pupila Oscara. Zobaczył bym to w drugiej
kolejności zaraz po GGG -Canelo.

Lemieux coś nabąkiwał w wywiadzie po walce że
jego priorytetem jest rewanż z Gołowkinem.
Lepiej nie,z Joe Sundersem ma realne szansę
na pas, z GGG kolejna porażka by go mocno
zastopowała. Dobra byłaby też jego walka z
Eubankiem.

Jest to ekscytujący zawodnik i chce się go
oglądać, taka zła krew z lat 80,90 bardzo mi
przypomina zawodników z tamtego okresu
stylem walki, muzyką z tamtego okresu przy
której wychodzi do ringu.Spodenkach przykrótkich.
Nie wiem czy wy też tak samo to widzicie.