Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs McGregor - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Mayweather vs McGregor (/thread-3120.html)



RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-06-2017 10:44 AM

[Obrazek: FmpLVBH.png]

Ja już chyba wiem co to jest Smile Upadek Floyda jest bliski!!!


RE: Mayweather vs McGregor - Metzger - 12-06-2017 02:40 PM

A tak na serio, to zacząłem się zastanawiać ile w tym pojedynku będzie prawdziwego pojedynku. Tak, wcale się nie zdziwię, jeżeli obie strony dogadają się na jakiś dramatyczny remis, pierwszy knockdown Floyda czy jakieś inne cuda na kiju, aby w rewanżu zgarnąć jeszcze więcej hajsu. No bo jeżeli wszystko będzie na poważnie, to już w pierwszej rundzie ludzie ich zagwiżdżą. Pamiętacie sparing Masternaka z Chalidowem sprzed kilku lat? Chcielibyście oglądać taką "walkę"?


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-06-2017 02:50 PM

Po co Conor miałby ustawiać wygraną walkę? Wystarczy, że znokautuje Floyda i już będziemy mieli rewanż, bo pseudo-eksperci będą twierdzić, że był lucky punch i takie tam pierdoły. Rekord będzie pobity, a Conor drugi raz pokona waszą gwiazdę. Floyd jest stary i przereklamowany, a Conor jest młody, zdolny i bije dużo mocniej. Nie widzę szans, by Floyd to wygrał.


RE: Mayweather vs McGregor - Metzger - 12-06-2017 02:54 PM

Czy jakiś moderator może powstrzymać te dziecko przed zaśmiecaniem forum identycznymi postami?


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-06-2017 03:01 PM

Gdzie ty widzisz identyczne posty?? Przeszkadza ci to, że mówię prawdę?? Ogarnij się chłopie!


RE: Mayweather vs McGregor - RSC-2 - 12-06-2017 05:13 PM

Ja kompletnie nie interesuję się MMA
Nie będę pisał dlaczego ,aby nie obrazić niektórych tu piszących.

[A Pudzianowski już walczył z tym makgregorem czy jak mu tam. Kto to w ogóle jest? Czy Floyd "ZERO" Porażek zaliczy sobie tę walkę do "własnego bilansu walk " czy ją pominie.?]


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-06-2017 05:41 PM

Ja w sumie nie oglądałem żadnej walki Floyda, ale oglądałem wszystkie Conora i wiem, że go rozdupcy.


RE: Mayweather vs McGregor - RSC-2 - 12-06-2017 05:52 PM

Jeżeli tak się stanie to z tego powodu w depresję nie wpadnę.

Floydowi przydałby się solidny łomot.
To nauczyłoby go pokory.


RE: Mayweather vs McGregor - sjerg - 12-06-2017 06:18 PM

Skoro to się nie udało mistrzom boksu zawodowego i wspaniałym sportowcom jak chociażby Pacman to dlaczego ten zielony janek z Irlandii miałby z nim wygrać. Trzeva być jakimś ślepym fanem-gejem McGregora i wielbicielem bajek żeby uwierzyć w jakiekolwiek szanse gwiazdora MMA.


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-06-2017 06:30 PM

A dlatego, że jak jebnie to zabije. Taką siłą ciosu Conor dysponuje. Trzeba być hejterem z bólem dupska żeby takich rzeczy nie widzieć. Ale to nic nowego. Krul zwsze był niedoceniany a przeszedł do historii MMA i przejdzie również do historii boksu.