Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs McGregor - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Mayweather vs McGregor (/thread-3120.html)



RE: Mayweather vs McGregor - Tar-Ellendil - 11-07-2017 11:17 PM

W UFC daliby 50 minut między tylko Floydem i Conorem i wtedy by się działo, jeszcze mikrofon wyłączyli. Słabo.


RE: Mayweather vs McGregor - Wietnam - 11-07-2017 11:38 PM

Nie do porównania ta konfa do konferencji w UFC.

W UFC Wszyscy bohaterowie, pytania od dziennikarzy a tu
smęty z kiepską realizacją, Floyd wyglądał przy Conorze
jak mała panna z dwie wagi niżej, Conor spokojnie mógł
mu napluć na głowę.

Tekst Floyda żałosny: Nie boje się walczyć w Oktagonie..


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-07-2017 12:17 AM

O KURWA NO NIE WIERZĘ!!! HAHAHAHA!!! CO TO KURWA MIAŁO BYĆ!!?? ALE GÓWNO!!!
Konferencje UFC bez Conora biją na łeb na szyje te bokserskie. Nie wspominając już o tych z jego udziałem. Co ja pierdolę??!! Konferencje KSW biją ten shit.
Pół godziny pierdolenia 3 pajaców, jakiś chujowy występ, potem niczym 100-letni ksiądz na ambonie 2 stetryczałych dziadków pierdoli jakieś smuty. Potem wchodzi Krul i od razu zaczyna się dziać. Mistrz konferencji, mistrz oktagonu, niedługo mistrz ringu! . No nie idzie tego inaczej ująć. Wszędzie prezentuje się zajebiście. Jeździ po Floydzie jak po burej suce, a ten siedzi z miną jakby zaraz miał klocka postawić. HAHAHAHA!!! Potem wchodzi Floyd. Kręci się jak gówno w przeręblu, przypominając sobie swoją wyuczoną i słabą przemowę. Próbuje jakiś kontakt z publiką nawiązać. Takiego chuja! Widać było, dla kogo ci ludzie przyszli. A najlepsze jest to, że Krulowi wyłączyli mikrofon żeby za bardzo nie pojechał Floyda. Co za żenada! Żadnej wymiany zdań między zawodnikami, poza tą przy staredownie, gdzie i tak nic słychać nie było. A propo słyszenia, walka stulecia, wielkie wydarzenie, a nie zadbali o dobre nagłośnienie. Hahaha! WSTYD!!! To ma być konferencja?? W tej kwestii to był nokaut MMA na boksie. Bardzo brutalny. I co?? Tak to będzie wyglądać przez te 4 dni?? Gdzie są pytania dziennikarzy?? UFC proszę zróbcie konferencje, pokażcie jak to się robi!! Ale Floyd na coś takiego by nie poszedł, zresztą przejebał już na tej.
CONOR KRUL!!! 49-1!!! POZDRO!!! HAAHAHAHAHA!!!


RE: Mayweather vs McGregor - Tar-Ellendil - 12-07-2017 12:18 AM

Floyd senior właśnie wszedł na konferencję Conora i krzyczy, że skopałby mu tyłek.


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 12-07-2017 12:31 AM

Hahahaha!! Stary Floyda włazi na konferencję Krula i pieprzy swoje farmazony, bo jego synek się obsrał!!! Hahahahah!! A myślałem, że nic nie jest w stanie przebić tej dzisiejszej żenady.


RE: Mayweather vs McGregor - Wietnam - 12-07-2017 12:47 AM

Conor zajebiśćie przysrał kilka razy Seniorowi. "Twój chłopczyk jest za mały " Big Grin oj Stary May się wygłupił.


RE: Mayweather vs McGregor - Gogolius - 12-07-2017 10:24 AM

A mi się podobała bluza Floyda Wink


RE: Mayweather vs McGregor - Wietnam - 12-07-2017 12:39 PM

Ja bym nawet sobię taką wygarnął tylko oczywiście jeden
rękaw biały a drugi czerwony Wink trzeba zobaczyć w galerii
czy są takie.


RE: Mayweather vs McGregor - Qrex - 12-07-2017 12:49 PM

Co do jakości konferencji, to na pewno, ta główna przed walką będzie lepsza pod każdym względem.

Mnie Floyd rozśmieszył jak naśladował boks CMG Big Grin


RE: Mayweather vs McGregor - KrychuTMT - 12-07-2017 01:28 PM

Bluza Floyda faktycznie sztos. Niestety nie jest dostępna w sprzedaży Sad.