Forum - BOKSER.ORG
Mayweather vs McGregor - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Mayweather vs McGregor (/thread-3120.html)



RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 21-06-2017 08:18 PM

[Obrazek: 2mya0x.jpg]


RE: Mayweather vs McGregor - RSC-2 - 21-06-2017 08:24 PM

Obie strony są pewne swego.

Dlatego dalej uparcie proponuję forumowy zakład.

[Ja zakładał się nie będę bo nie wiem kto wygra. W sportach walki jest tak, że predyspozycje jednego z zawodników nie zawsze przekładają się na zwycięstwo.]
Iran Barkley - Thomas Hearns
Corrie Sanders - Władimir Kliczko
Hasim Rahman - Lennox Lewis
James Douglas - Mike Tyson


RE: Mayweather vs McGregor - Tar-Ellendil - 21-06-2017 10:01 PM

Ja się chętnie założę, jak Conor wygra to skasuje konto.


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 21-06-2017 10:36 PM

Wiem już jak Conor znokautuje Floyda
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-21/mcgregor-moze-uzyc-jednego-ruchu-z-mma-w-walce-mayweatherem/


RE: Mayweather vs McGregor - Maynard - 21-06-2017 11:46 PM

(21-06-2017 10:36 PM)Wirtutti napisał(a):  Wiem już jak Conor znokautuje Floyda
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-21/mcgregor-moze-uzyc-jednego-ruchu-z-mma-w-walce-mayweatherem/

Rozumiem trolling i tym podobne sprawy, ale jak można WIEDZIEĆ cokolwiek przed walką odnośnie jej zakończenia? Wink


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 21-06-2017 11:49 PM

@Maynard

Przeczucie. Tak samo przeczuwałem jak skończy się walka Conora z Aldo, Mendesem, czy Alvarezem i teraz mam to samo.


RE: Mayweather vs McGregor - Metzger - 22-06-2017 09:43 AM

(21-06-2017 11:49 PM)Wirtutti napisał(a):  @Maynard

Przeczucie. Tak samo przeczuwałem jak skończy się walka Conora z Aldo, Mendesem, czy Alvarezem i teraz mam to samo.
A miałeś przeczucie, że Conorek wdupi z Diazem? Wink


RE: Mayweather vs McGregor - Wirtutti - 22-06-2017 10:06 AM

(22-06-2017 09:43 AM)Metzger napisał(a):  
(21-06-2017 11:49 PM)Wirtutti napisał(a):  @Maynard

Przeczucie. Tak samo przeczuwałem jak skończy się walka Conora z Aldo, Mendesem, czy Alvarezem i teraz mam to samo.
A miałeś przeczucie, że Conorek wdupi z Diazem? Wink

Nie, ale miałem przeczucie, że wygra rewanż. Potem sobie uświadomiłem jakim on jest geniuszem, nie tylko w oktagonie. Poddał walkę żeby wykręcić rekordowe wyniki PPV w rewanżu. Coś niesamowitego. Poza tym Krul uczynił Diaza bogatym.


RE: Mayweather vs McGregor - Tar-Ellendil - 22-06-2017 01:55 PM





Floyd na razie bez szału, zawsze mnie rozwalają te tłumy gapiów i przydupasów od ustawiania hantli.


RE: Mayweather vs McGregor - Wietnam - 22-06-2017 02:41 PM

Może Conor wbije się do psychiki Mayweathera, jak Fury doktorowi Kliczce, w tym można upatrywać jakieś szanse nawet,
Conor na konferencjach to showman, on nie daje słowa powiedzieć przeciwnikom, jedynie Diaz miał na te jego zaczepki
wyjebane, reszta przegrywała już w szatni. Alvarez, Mendes, byli mega obsrani a Aldo to już kompletnie sparaliżowany.
Wydaje się że takiego gościa jak Floyd nie będzie to łapać, ale jednak Conor ostro tłamśi psychicznie rywali, dokładnie
tak samo jak Fury zniszczył nie w ringu ale umysłowo Władimira. #You Dindu Noffin.