Forum - BOKSER.ORG
Zimnoch vs Mollo II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Zimnoch vs Mollo II (/thread-3090.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zimnoch vs Mollo II - Wilczekstepowy - 14-02-2017 08:19 PM

Moim zdaniem ten nowy gym zmienia Zimnocha na lepsze i myślę, że będzie to widać w ringu. Co do psychiki to Zimnoch może nie jest bastionem luzu ale też nie ma jej jakoś super kiepskiej.


RE: Zimnoch vs Mollo II - Wietnam - 14-02-2017 08:49 PM

Ino dźik Mollo ruszy z narożnika i taktyka Źimnocha ulegnie katastrofie Wink


RE: Zimnoch vs Mollo II - Gogolius - 17-02-2017 01:35 PM

Zimnoch nakręcony:
"- Tak naprawdę Mollo nie ma pojęcia z jakim Krzysztofem Zimnochem przyjdzie mu sie zmierzyć, bo tego nie wiedziałem nawet ja sam. Widzę to dopiero teraz na końcówce drugiego obozu z Richardem. To jak zmieniła sie moja siła i jak działają wszystkie nowe umiejętności, które w walce z Marcinem Rekowskim były zaledwie chaotycznym zaczątkiem tego jak przebudowuje mnie Richard Williams. Wiem, że wygram i wiem , ze kibice dostaną widowisko jakiego w Polsce dawno nie było - zapowiada Zimnoch, który od czasu porażki z Mollo zanotowal dwie wygrane."
z rp.


RE: Zimnoch vs Mollo II - Wietnam - 17-02-2017 03:49 PM

(17-02-2017 01:35 PM)Gogolius napisał(a):  Zimnoch nakręcony:
"- Wiem, że wygram i wiem , ze kibice dostaną widowisko jakiego w Polsce dawno nie było
z rp.

Jakiego jeszcze nie było, czyli dramat i każdy z bohaterów po dwa kd,
a nie pewną wygraną na punkty lub przez ko Źimnocha, bo tak brzmi
to stwierdzenie o tym widowisku Wink


RE: Zimnoch vs Mollo II - KrychuTMT - 17-02-2017 04:09 PM

No kibice znowu dostaną Krzysia na deskach, to już było i mam nadzieję, że jeszcze nie raz Krzysiu zostanie mopem do wycierania maty ringu Smile.


RE: Zimnoch vs Mollo II - Terminator - 17-02-2017 11:48 PM

Zimnoch spokojnie to wygra. Pierwsza walka to byl przypadek i pomyłka arbitra, w normalnych okolicznosciach Zimnoch punktuje z dystansu Mollo, ktory nie jest lepszy od Rekowskiego.


RE: Zimnoch vs Mollo II - kubala1122331 - 18-02-2017 05:33 PM

Brawo @Terminator. Chociaż jeden głos rozsądku w tym temacie...


RE: Zimnoch vs Mollo II - KrychuTMT - 18-02-2017 05:55 PM

Gdyby zakontraktowali walkę na dystansie 1 rundy to może Zimnoch miałby szanse na wypunktowanie Mollo XD


RE: Zimnoch vs Mollo II - Wietnam - 18-02-2017 06:18 PM

Dopóki nie dostanie cepemem będzie punktował, jak przyjmie mocny ćios od Mollo zacznie pańikowac
a wtedy psychika da o sobie znać.

A Mollo forma życia Wink https://mobile.twitter.com/garnekmedia/media/grid?idx=1

pamiętamy że przed pierwszą walką nie miał czasu w ogóle na przygotowania do tej
walki , teraz zrobił pełen cykl. zawsze po robocie na sali.


RE: Zimnoch vs Mollo II - Gogolius - 18-02-2017 08:14 PM

Kubala, jaki znowu głos rozsądku. Tak napisałeś jakbyśmy uważali, że Syrowatka wygra z Mayweatherem.
Mollo to dzik, który jest mega groźny w półdystansie w pierwszych 3-4 rundach. Zimnoch nie ma ani jabu, ani pracy na nogach ani super-psychiki żebyśmy byli pewni, że sobie poradzi.
Jasne, że jak przetrwa początek to ma spore szanse wypunktować Amerykanina, ale patrząc na tym co pokazał z Rekowskim to nie możemy być spokojni o jego defensywę.
Sporo osób widzi szanse Mollo - dla mnie jest minimalnym faworytem bo ma przewagę siły ciosu, psychiczną po pierwszej walce co w zestawieniu z największymi słabościami Zimnocha tworzy dla Polaka zagrożenie.